ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 585
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 135
И според мен си е доста храна.Все едно не си на диета.И моето е прекалено,но съм доволна.Вече съм -6кг от 18.11.И не огладнявам изобщо.Чак към 5 вечерта.Вчера правих палачинки и изобщо не се изкуших да ям.Не се обиждай,но красотата изисква жертви и воля.

# 181
  • Мнения: 802
Напълно със съгласна Франи  Hug

Може би за трети път се пробвам с двукратно хранене, но май като мина седмица така и започва един глад, в чудо се виждам. Стомахът ми явно е разширен и е свикнал да поема доста храна. Не знам, ако пробвам често хранене с по-малки порции дали ще успея да го свия или пак ще прекалявам сумарно за деня. И в работата няма да ми е удобно да дъвча постоянно.
Не знам, приемам идеи как да свия стомаха.

Не знам дали е само до воля, но явно трябва да променя схемата.

# 182
  • Мнения: 25 741
Сиска  bouquet

Меню за вчера и днес
Скрит текст:
сряда 11.12.19г.
С- 2 кафе с пр мл
О- свинско с кис зеле, кафе с пр мл, блокче 70% шоколад
В- малко пържени св дреболии; салата домат, краставица, авокадо, лимон, зехтин; гювече със сирене, чедър, дом сос, печена черв чушка, яйце

четвъртък 12.12.2019г
С- бронирано кафе, кафе с пр мляко
О- свинско с кис зеле, кафе с пр мляко, 2 малки райски ябълки
В- салата домат със сол и зехтин, около 100г бри с доматено крема сирене по средата, парче пица с блат от кайма;сандвич от блокче 70% шоколад и 10гр масло, 50гр сурови орехи

Нещо бях много гладна днес и прекалих на вечеря. Пиша си всичко, за да не се чудя после защо не отслабвам.

Наистина голям глад се оказа, добавям и 1 скирела със зехтин.
Възможно ли е да е от райските ябълки? 

Вижда ми се обилна вечерята. И шоколада не трябва да е всеки ден,  режим сваляне.

# 183
  • Мнения: 823
Ако ще се храниш често,опитай да хапваш само месо/яйца и салати.Много са ти мазнините според мен ,махни и шоколада .Само вечерята ти е +/-1000 ккал.За да свалям с такъв тип храна ,задължително трябва да правя фастове 2х36 часа.

# 184
  • Мнения: 802
Тази вечер наистина прекалих и го осъзнавам. Но глада беше невероятен. С голяма вероятност имам ИР, но се отказах да правя натоварване. Не знам двете райски ябълки дали е възможно да окажат такъв ефект. Както и да е, за пореден път се убеждавам, че момента за двукратно хранене не е дошъл и ще променя схемата. Ще се постарая и да контролирам по-добре количествата.

# 185
  • Мнения: 7 738
Според мен, ако си разпределиш храната равномерно през деня, няма да прегладняваш и да изяждаш такива количества на всяко хранене.
При мен лично ако ям два пъти на ден, изяждам поне 50% повече храна, отколкото ако имам три основни и евентуално един снак.
Да не говорим, че аз самата се опулих, когато въведох макросите на гювече, приготвено в дом условия. Калориите бяха над 500. Стандартно гювече, без изгъзици и изстъпления. Все съм си мислила, че е максимум около 300 калории /и аз не зная защо/, но реалността се оказа доста отрезвяваща. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 186
  • Мнения: 802
Ха, аз гювечето го броих за лека вечеря  Simple Smile

Тили, нещо такова го замислям и аз. Или 4 равномерни хранения, или 3 с малък снак.

Ще продължа да си пиша менюто тук и ще се радвам да си казвате мнението и да ме коригирате при нужда  Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 7 738
Спри да смесваш храни
Яж чисто, 2 неща на едно хранене макс
стомах се свива с неядене, ще ти е гладно в началото, ама то лесно в тоя живот няма... ама това май съм ти го казвала вече много пъти Hug
2 яйца на закуска, месо и краставица на обяд и вечеря, спираш млечните. Ако много прериташ от глад - чисто масло. Ако още си  гладна - идваш на домашно отглеждане в нас Simple Smile

# 188
  • Мнения: X
Спри да смесваш храни
Яж чисто, 2 неща на едно хранене макс
стомах се свива с неядене, ще ти е гладно в началото, ама то лесно в тоя живот няма... ама това май съм ти го казвала вече много пъти Hug
2 яйца на закуска, месо и краставица на обяд и вечеря, спираш млечните. Ако много прериташ от глад - чисто масло.
Абсолютно съгласна.

# 189
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз в дните, в които съм на работа се храня безобразно, с много хляб, бонбони, шоколад. Почивните дни съм стриктна и задължително тренирам.
Днес почивам и съм в мола, сега приключих с брънча- киноа със зелена салата, ядки, авокадо и хумус (много по-вкусно, отколкото звучи); ще се разходя, ще направя малко шопинг и се качвам във фитнес-залата.
Килограмите ги задържам, което е цяло чудо покрай коледните базари и обилните вечери с много тесто и сладко.

# 190
  • Мнения: 8 937
Моят кантар май се е развалил. Всички ми казват, че буквално съм се стопила, а теглото не мърда.

# 191
  • Мнения: 1 246
Получих режима от Любо, както и очаквах, извара/пилешко/свинско каре/риба/яйца и салати. То и няма как да е друго, но на мен количествата ми бяха трудни.   hahaha

От днес с нови сили  Simple Smile
обяд: скумрия на скара със зелена салата, домат и маслинки
следобедна: к.мляко с чия и конопено семе ( добре че държа всякакви такива неща вкъщи  Grinning )
вечеря: извара със салата и 50гр ориз

# 192
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Взех се в ръце, спрях с разни неща като фастове, изключване на това, онова, яйчни, водни и т.н. фастове и се следвам режима. Чувствам се ненатоварена от мисли кога, как и колко. Човекът ми е сметнал всичко. Обичам го този Юли Heart Eyes
Ето и една снимка от снощи. Килограмите са 59 на 168, на 40 години.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216127766212348&se … ype=3&theater

# 193
  • Мнения: 25 741
Много хубава, много. Радвам ти се на ръцете, страхотни са. bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 11 571
Сис, страхотна си, сияеш! Изглеждаш много добре, според мен нямаш нужда от повече отслабване, а само да ги поддържаш тези.

Общи условия

Активация на акаунт