Професионални серии за коса 130

  • 33 774
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 7 713
 Пинко щастливка си ти  Hug. Като видя след 2 седмици 1см. тъмен корен с побеляло,на перфектното русо по дължините и ми се реве  Laughing

 Bettina редовно качвам снимки с експериментите си пратих ти линк на лични.

# 736
  • Мнения: 1 227
По темата с растежа... аз преди година спрях с блондора и си докарах естествения цвят (тъмно кестеняво) и подстригах на черта до раменете... та гледайки границата на прозиращото светло мога да кажа че за 13 месеца имам растеж около 1 педя. Много малко ми звучи, все си ми е къса косата.. е да рязала съм няколко пъти връхчета, ама си представях че ще е пораснала повече. Сега до лятото искам да е до средата на гърдите.

Ако някой има изпитан метод за засилване на растежа, ще съм благодарна!

# 737
  • Мнения: 2 447
Принцесата, 1см за две седмици Open Mouth Спомням си Магнолия беше споменала 3см за месец и нещо...Как го правите бе хора Rolling Eyes Grinning Аз едва скалъпвам 1см за месец Cry

# 738
  • Мнения: 293
Момичета, искам да ви питам ако ползвам скраб за скалп би ли увеличил косопада ми? Уж беше сезонен, започна края на август началото на септември и още не съм успяла да го преборя.

# 739
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Можеш да затоплиш, да. Но си прецени състоянието на косата, както и кой еластисайзер си взела. Моята коса харесва класическия, не екстремния, защото не е много третирана. Стоя около час-два. На третирани коси и повече им е добре

Косата ми не е в трагично състояние, не е третирана, суша само със сешоар. Взех си еластисайзера с кокос

# 740
  • Варна
  • Мнения: 7 713
Принцесата, 1см за две седмици Open Mouth Спомням си Магнолия беше споменала 3см за месец и нещо...Как го правите бе хора Rolling Eyes Grinning Аз едва скалъпвам 1см за месец Cry

 Е нали участва в предизвикателството  Laughing. Видя и прочете какви ги вършим  newsm78. В общи линии храна за скалпа и грижа за дължините-нищо особенно.


  PeachHoney
педя растеж за година  newsm78 това са си 20см. и хич не са малко. Повечето девойки и на 10 ще са повече от доволни. Като се има предвид,че си подстригвала връхчета поне 3-4 пъти това са още 3- 4см..... Направо си е сериозен растеж.

# 741
  • Мнения: 3 418
Принцесата, 1см за две седмици Open Mouth Спомням си Магнолия беше споменала 3см за месец и нещо...Как го правите бе хора Rolling Eyes Grinning Аз едва скалъпвам 1см за месец Cry
С биотин.

# 742
  • Мнения: 282
За растеж на коса има различни методи, но при всеки действа различно. Да не забравяме и за гена.
-Масаж на скалпа, поне 5минути на ден.А когато е преди миене може и с масла. (Ячрм, ему и д.р)
-Цялостен прием на витамини за здрав организъм (B12, Омега 3,Омега 7,цинк,желязо)
-Прием на Биотин
-И серумите,например Napura, Mediceuticals и т. н
 Трябва търпение и време.

# 743
  • Мнения: 1 666
От всичките изброени аз само витамини и биотин не пия, защото имам малко противоречиво мнение за изкуствените витамини. Подмята се вкъщи един Калмацин, но все не мога да се каня да го пия Grinning

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Приемът на биотин е добро решение, но няма да направи чудеса. Аз след него получих страшно много нови косъмчета и бях като таралеж.
Моята коса най-дългата й дължина Simple Smile e до средата на раменете. Повече от това не може да изкара. Връхчетата стават сухи, заплитат се, цъфтят, изтънели, остри.  Уж ползвам какво ли не, мажа, стимулирам и пак си е все същата. Основното е генът според мен. Има дами с прекрасни дължи коси без да полагат кой знае какви грижи.

# 745
  • Мнения: 140
Сложих еластайзър екстрийм за около два часа, найлонова шапка, после вълнена и почти през цялото време със насочен сешоар за да е топло. Измих косата с paul michel instant mousture шампоан, след това двустепенната терапия на афоджи. Определено я усещам жилава и хубава, но пък си хвърчи горния слой. Ще го направя още няколко пъти.

# 746
  • Мнения: 844
Сложи финиш на връхчетата и нещо леко за приглаждане на горния слой. Малко разнасяш на пръстите, за да не утежни

# 747
  • Мнения: 3 027
Сложих еластайзър екстрийм за около два часа, найлонова шапка, после вълнена и почти през цялото време със насочен сешоар за да е топло. Измих косата с paul michel instant mousture шампоан, след това двустепенната терапия на афоджи. Определено я усещам жилава и хубава, но пък си хвърчи горния слой. Ще го направя още няколко пъти.
Не слагай Афорджи след еластисайзер.
След хидратация си сложила протеин. По скоро отделно ги ползвай едното миене едното, другото миене другото.

# 748
  • София
  • Мнения: 716
Веси, това са някои от тях, може би момичетата ще могат да се включат с други.
https://www.hqhair.com/grow-gorgeous-scalp-detox-190ml/11374095.html На това пускат и намаления.
https://www.hqhair.com/kerastase-energising-scrub-250ml/12201918.html
https://www.arlen.bg/product/12404/dalboko-pochistvashta-skrab-p … scrub-250-ml.html

Лично при мен са сравнително икономични продукти.

Скрит текст:
Непрофесионален има в ДМ на тяхната марка в синя кутийка. Около 8лв струва и не е никак лош.

Веднага поръчвам. Благодаря!

Не се лу чува нещо за намаления, дали в Рибката или другаде...яд ме е , че за черния петък не се заредих по-стабилно.

# 749
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Относно бялата коса - препигментация с чиста боя направо от тубата един тон по-тъмна от тая,с която се боядисвам. При мен тоя номер работи и го правя от години. Амонячни-безамонячни бои работи.

Аз обаче съм руса именно заради белите коси. Каквото и да си говорим на русото личат по-малко. В корена обаче няма как да се скрият затова и всеки месец боядисвам.
В подобна ситуация съм и вече ми се плаче. Расте, корени по 8-9 мм всеки 2-3 седмици, няма начин да не ги боядисам, защото изглежда грозно и неподдържано. И почна да оредява над слепоочията, цял живот е била изключително гъста, тънък към много тънък косъм, но тонове коса!

Моля за съвет как точно да я направя тази препигментация! Колко време!? Чиста боя без окислител? След това останалите корени по стандартния начин? Тези слепоочия трябва да задържат боята поне 20 дни, друго не искам! Ще съм изключително благодарна, принцесо!

Общи условия

Активация на акаунт