Бях любовница.

  • 10 975
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 374
Защо да е за медал?
Хем жена си ядосва, хем не е могъл всъщност да спи с колежката.

# 31
  • Мнения: 18 522
Тиквен медал.

# 32
  • Мнения: X
Муньо е успял да изтормози жена си, дори без да забие наистина колежката. За медал е тоя.
Тоя е ударил греда !!! Не е вкарал топката във вратата.

Добре де, ся това изневяра ли е ?
Имаме жена, самоопределила се
като любовница ?! 
Сега, аз ако някоя така твърди за мъжът ми, никога няма да му повярвам, че не е спал с нея. А всъщност излиза, че той ще казва истината. Е@аси

# 33
  • Мнения: 13
Муньо е успял да изтормози жена си, дори без да забие наистина колежката. За медал е тоя.
Тоя е ударил греда !!! Не е вкарал топката във вратата.

Добре де, ся това изневяра ли е ?
Имаме жена, самоопределила се
като любовница ?! 
Сега, аз ако някоя така твърди за мъжът ми, никога няма да му повярвам, че не е спал с нея. А всъщност излиза, че той ще казва истината. Е@аси

Да, всъщност имаше го и този момент, в който тя не му вярваше, че не е спал с мен и я разбирам.. И аз може би не бих вярвала, но е факт... Наистина ще ми е обица на ухото това и се надявам ако някое момиче попадне в такава ситуация преди да се е опарила да види темата..

# 34
  • Мнения: 31 374
Тереза, емоционална изневеря се води. Много хора я смятат за по- лоша от изневярата за единия секс.

# 35
  • Мнения: X
Тереза, емоционална изневеря се води. Много хора я смятат за по- лоша от изневярата за единия секс.
Знам Елора, и за мен е така.

# 36
  • Мнения: 31 374
E тогава защо питаш?  Laughing

В случая Мунчо не е успял със сладки приказки да я склони да си легне с нея.

# 37
  • Мнения: 18 522
Моя бивш нали и той твърдеше с месеци, че и години след развода ни как имали само духовна връзка и били приятели. Не на мене тия Simple Smile хохо

# 38
  • Мнения: 3 505
1. Едно голямо браво, че си успяла да устоиш на изкушението да спиш с него. Много малко жени биха го направили. Това показва, че въпреки любовта, която си изпитала към него, в главата ти е останал разум, който те е спрял преди да направиш глупост

2. Много добре си направила, че си се махнала от работа и си го блокирала. Само категоричното изхвърляне на някого от живота ти може да ти помогне да продължиш напред

3. Знам, че е клиширано, но е такова, защото е вярно - времето лекува. Дай си повече време. Изстрадай си мъката, поплачи си толкова пъти, колкото усетиш, че имаш нужда да го направиш. С времето сълзите ще стават все по-малко и накрая ще пресъхнат. И именно тогава ще изгрее усмивката ти. Погледни на тази история, като урок, който е трябвало да научиш, за да знаеш какво не трябва да правиш занапред. От нея ще излезеш не само по-силна, но и по-разумна.

Пожелавам ти успех и знай, че си постъпила правилно. Браво за което.
Подкрепям на 100%. Бих добавила само, че от такива навлеци отърваването не е лесно. Имаш късмет, че рано се сблъскваш с тоя тип мъже и рано ще се научиш да се справяш с номерата им.

# 39
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Значи, само аз ли не вярвам в платоничната любов?
Какъв съвет искаш? Търси си някой свободен.
А с тоя, как дойде.
Да ти кажа, тия
дето се лигавят по телефона, ( и то от съседната стая) играят на уж силни чувства, а като ги сбарат  в крачка- възват , са ми още по- гнуснички.
Ти си отговори сама на терзанията: За какво??

# 40
  • Мнения: X
E тогава защо питаш?  Laughing

В случая Мунчо не е успял със сладки приказки да я склони да си легне с нея.
Питах теб. Ти нали знаеш всичко 😊

# 41
  • Мнения: 21 266
Муньо е успял да изтормози жена си, дори без да забие наистина колежката. За медал е тоя.

Точно. И това сега изневяра ли се води?
Изобщо няма какво да страдаш по тия глупости несбъднати, авторке. Забрави този неудачен офисен Дон Жуан и вземи да излизаш с момчета на твоята възраст, но не колеги.

Ти учиш ли всъщност,  възрастта ти е за младежки гаджелък, а не за обърквации с някакъв льольо, който веднага порти на жена си коя колежка се закача.

# 42
  • Мнения: 174
Милото момиче, не е взело салама в кошницата, пък се има за любовница Grinning

Единственото логично обяснение, което имам на тази абсурдната история, е че авторката е девствена.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Според мен не сте били любовници.
Аз пиша с един човек от 3 месеца. Пишем си всеки ден, часове наред. Виждали сме се всъщност само веднъж.
Той е женен и аз многократно съм му казвала, че ние няма да правим секс. Междувременно той имаше за кратко любовница. Редовно пишем и за всякакви интимни неща, дори за това, някога аз и той да правим секс и накрая аз казвам, че това няма да се случи.
Никога не съм приемала, че този човек ми е любовник.
В същото време имам друга "връзка" /това е доста силна дума за взаимоотношенията ни/ с друг човек, с когото правим секс и в когото съм влюбена. В тази "връзка" може би сме любовници, защото не живеем заедно и нямаме такива планове и никакви планове за бъдещето, не излизаме заедно, нямаме общи приятели и т.н. Общуваме аз и той и правим секс.

# 44
  • Мнения: 1 376
Аз колкото и да се имам за разкрепостена мразя да си пиша интимни неща с мъже, с които знам че нито искам, нито ще имам нещо общо. Гнусно ми е някак. Дългите приказки и дребни флиртчета също ме отвращават, никога не съм си падала по "гоненици".
Според мен мъж да е многословен и сладкодумен е голям минус и показва проблем със самочувствието. Да се опитваш да сваляш жена с "женски" подмолни тактики, а не с поведение е червена лампа за мен.

Общи условия

Активация на акаунт