Свекървата, мъжът и жената

  • 30 715
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 14 966
Бебето е доста мъничко, за да се мести по етажи и лели.Според мен може да го виждат и да му се радват и когато си спи в леглото. Има време да го пиполят и мачкат.
В събота и неделя могат и да си пообщуват, като синът им го свали, когато бебчето е във форма, тъкмо и снахата да си почине

# 1 111
  • София
  • Мнения: 12 006
Защо трябва да се разбират всички, всеки да се разбира в семейството си,  старите да се радват ,че са се отървали от деца, младите да си гледат деца и да мечтаят.
Щото някои мами не могат да преодолеят факта, че детето пораства и създава свое семейство, не му дават да се изнесе, понеже "при мама си е най-добре, къде ще пръскаш луди пари за ипотеки или наем".

# 1 112
  • София
  • Мнения: 12 006
Бебето е доста мъничко, за да се мести по етажи и лели.Според мен може да го виждат и да му се радват и когато си спи в леглото. Има време да го пиполят и мачкат.
В събота и неделя могат и да си пообщуват, като синът им го свали, когато бебчето е във форма, тъкмо и снахата да си почине
Еее, има време, ама като не съвпада с на маман план-графика и ето драма Trollface То не е толкова просто Satisfied Не може така няколко кила вързопче да определя кога какво ще прави свека, па й майка му и тя Smiling Imp

# 1 113
  • Мнения: 14 966
Мисълта ми е , че има двустранно решение. Да си го предложи авторката.
Тези свекъри може и да не са разбрали, че и е неприятно. Ако преди бебчето са правили същото. Знам ли, липсва фактология за предни събития

# 1 114
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Абсурт,елементарното възпитание не е свързано със семейното положение.
Не е задължително да имаш деца,за да се сетиш,че бебето има режим и не е играчка,която да разнасяш когато и където си поискаш.И трябва да се съобразяваш с мнението на родителите му.
Както и че младо семейство понякога има нужда от уединение и не е желателно постоянно да се натрапваш.
Несъобразителност и нетактичност ,незачитане на личното пространство на другите са признак за липса на възпитание.

# 1 115
  • Мнения: X
Лошото е, че някои мъже се объркват за кого са женени - за майка си или за жена си.

# 1 116
  • Мнения: 21 588
Абе не става.
Най добре младите да си излязат някъде отделно и чиста работа.

# 1 117
  • Мнения: 1 190
Пак не можах да се стърпя.... Абсурдната, пак с теорията за режим на бебетата JoyJoyJoy Не ви изчетох до края, съжалявам... Госпожата, ме изумява с всеки пост Joy БЕБЕТАТА НА КЪРМА, ПОВЕЧЕТО, НЯМАТ РЕЖИМ!

Авторката... Като последно обръщение, понеже имам някакво уважение, виртуално... А, честно казано, късно се усетих, че и към себе си го имам.... Та... Не се обвинявай и си гледай детето! Трудно е, когато си самотна майка, но бързо се свиква! Гледай си живота, твоя и на детето и бъди щастлива! Далеч от подобни хора, спокойствието ще си окаже влиянието Heart

# 1 118
  • Мнения: 36 048
Авторката е влизала във форума за последен път в края на 2019 г. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт