Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 729
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 218
Утре поне ще влезнат старите фермери и близките им,ще е интересно.

# 766
  • София
  • Мнения: 1 096
Бааа, тая селска пръчка, как не се дехидратира от толкова рев и сополи. Таковам ти и чудото. Ще в запомня вечно хленчеща и меънкаща. Досадно е.
Маргото е куку. Не ѝ се връща при мъжа ѝ, тва е.

# 767
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Арабин, мърла, разкрачени крака, селска пръчка, мрънкалник, алкохоличка..нещо за бабата..

Абе, хора! 
Тъжна картинка... как така говорите?!?

# 768
  • София
  • Мнения: 1 096
Ми... е така.

# 769
  • Мнения: 1 058
Във ФБ се заканват, че "тоя арабин" няма да спечели зрителския вот...
............
Е,че колко пишат във фейса та ,ако само десетина араби в бегето да гласуват за Сами и го виждам финалист,но в Бг. доста се припознаха във Веселка в Красимир и няма новина в случая....Маргарита ми е голяма позьорка и с ъс силикоонов мозък .тя ще е първата тръгнала си ...Веселка ми е мизерна от всякъде ,но уви мизерията ,ще спечели за жалост на България не и трябва богаташи или бизнесмени има нужда от лакей и мизерници,за да имат едни други,които са в управлението и.... Веселка богата и умна няма да стане,но кръчмата в селото и доста време ще има чалга и кючеци

# 770
  • USA
  • Мнения: 7 292
Хахахаха,кво стана със спойлерите?????
Абсолютно верни са тези, които писахме и аз преди повече от месец!

Още през октомври имаше спойлер за Маргарита,Веселка,Сами и Красимир.Това беше най-най-първият и съвсем реален спойлер.След него се появиха още 2-3 в темата,които се оказаха измислици.

Нормално е Сами да е пъргав,дуелчетата за него са дребна загрявка за тежка тренировка.Не може да му се отрече,от всички там,той е най-силен физически.Не желая обаче да печели формата,заради историята му със Силвия.Загуби уважението ми.
Въобще не удобрявам подвиквания от рода на "този арабин да не печели".И какво като има египетски произход,по-малко достоен ли е от един Пенчо?

# 771
  • Мнения: 10 795
Арабин, мърла, разкрачени крака, селска пръчка, мрънкалник, алкохоличка..нещо за бабата..

Абе, хора! 
Тъжна картинка... как така говорите?!?
Грозни са думите, ама това са показали участниците...
Освен "арабин", което не е състояние на духа, в повечето случаи Grinning Поне в случая на Сами не е.
Всички други епитети са заслужени и спечелени от участниците с месеци труд Grinning Grinning Нека им дадем заслиженото уважение Grinning

# 772
  • Мнения: 1 007
Във фейсбук под снимката на Маргарита има само негативни коментари, как ли се чувства, направо  ми е жал за нея, не, че не си го е заслужила.

# 773
  • Мнения: 3 074
Сами като спортист сигурно е представял България , за мен е българин .
Завист усещам  , добре изглежда, достатъчно умен и предприемчив е , че да осребри , каквото природата и спорта са му дали. За момичетата аз няма да го съдя, и той ще си намери майстора и ще се кротне. Постигнал е нещо с труд , мисъл, постоянство.
Не ми се пише Веселка какво е постигнала в сравнение. За Маргарита съвсем .
Красимир как пропиля  всенародната любов , беше набрал добра подкрепа , жалко. Добряк , работлив, необходимо количество драма ( отгледан от баба, гурбет, сам , романтик , букетчета, огради, фалшиво бебе и фалшива нова любов...), всички компоненти бяха на лице.

# 774
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Арабин, мърла, разкрачени крака, селска пръчка, мрънкалник, алкохоличка..нещо за бабата..

Абе, хора! 
Тъжна картинка... как така говорите?!?
Грозни са думите, ама това са показали участниците...
Освен "арабин", което не е състояние на духа, в повечето случаи Grinning Поне в случая на Сами не е.
Всички други епитети са заслужени и спечелени от участниците с месеци труд Grinning Grinning Нека им дадем заслиженото уважение Grinning

Е, въпрос на гледна точка, състояние на духа и припознаване.

За мен всички са проправиха пътя до финала с пот, сълзи, мизерия, смях, танци и работа до финала.

Как може да се пише толкова негативно, за сметка на позитивните качества и отношения между участниците?
Защо само лошото се гледа?!?! Не разбирам...

# 775
  • Мнения: 2 560
Сами е бил национал по плуване.

# 776
  • Мнения: 10 795
Във фейсбук под снимката на Маргарита има само негативни коментари, как ли се чувства, направо  ми е жал за нея, не, че не си го е заслужила.
Рисковете да участваш в реалити... Трябва да имаш силите да поенсеш "всенародната любов". Сигурно всеки си мисли, че ще се хареса на повечето хора, но ето на Маргарита колко пъти не и издържаха нервите.. После иди се оправдавай, че си имал тежък живот..

# 777
  • Мнения: 2 560
Марга не оре дъното, ами направо тунел прокопа. Може ли да кажеш,  че там ще си стоиш и не искаш да си отидеш при семейството. Ако съм на мъжа й, такъв шут ще й бия, че няма да разбере как се е пльоснала върху кухата си глава. Анти жена ми е това просто.

# 778
  • Мнения: 3 453
В повече ми дойдоха шлагерите и драматургията на финала, признавам, но и аз съм човек. Не понасям такива сълзливи изпълнения. Избива ме на подигравка, съжалявам.

# 779
  • Мнения: 1 723
Сами ще пръсне Краси на финала! Никого не харесвам за победител, но ако Сами спечели няма да се сърдя. А и заралии трябва да се подкрепяме Simple Smile

Нищо не се знае.На финала битките няма да са силови.

Общи условия

Активация на акаунт