Много тъпо заглавие измислих, но сутрин без кафе толкоз Confused

Та въпроса ми е ако тимате увлечение към нещо, мъжете ви споделят ли го, насърчават ли ви или напротив - омаловажават го, сърдят се че давате грешни пари (примерно) и т.н.

Нещо, за което много уважавам мъжа ми е че подкрепя всички мои хобита. Много обичам да рисувам за отпускане на нервите. Човека ми накупи какви ли не нещица. В момента реших, че ме кефи фотографията.  След като купихме фотоапарат,  ми инсталира  програми (почти доброволно  Mr. Green). Послесе установи, че компа е смотан и не смогва - смени дъното и какво ли още не, а вчера ми купи две книжки и е решил да ми плати курса по фотография. Не че аз не мога да си ги платя и сама и не че нещата не са на принципа "извади от единия джоб и пъхни в другия", но жеста за мен е невероятен.
От друга страна имам доста приятелки с различни хобита и отношението на мъжете варира от пълно безразличие до съвместно творчество и споделени интереси Grinning
За мой късмет,всичко,което мисля или правя го вълнува.Това ми дава голямо спокойствие.Онзи ден се чухме по телефона и той ме попита за нещо,което му споделих мимоходом при предният ни разговор и което си помислих,че той не чу или не разбра покрай многото информация,която си обменихме.Но той всичко е запомнил и явно е премислял и се е тревожил.Просто никога не е подценявал моите желания и това,което ми се случва.