🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 698
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
О, сетих се кой да е петият - Кулагин Joy
Ще бъде екзотична седмица.

Но да махнем Коцето (защото само ще се хили, не е за тази петица и скандал при него няма) и остава петорката - Луна, Кулагин, Тошко, Фънки и Денди.

# 826
  • Мнения: 2 658
Аз искам седмица с Кулагин, Луна, Жана, Къци , Нора Недкова.
А вместо Жана - Мегз!😁😁😁

# 827
  • Мнения: 6 493
А! Кулагин, Луна, Нора и други кукувци в отделна седмица, моля! Smiley

# 828
  • Мнения: 9 484
О, сетих се кой да е петият - Кулагин Joy
Ще бъде екзотична седмица.

Но да махнем Коцето (защото само ще се хили, не е за тази петица и скандал при него няма) и остава петорката - Луна, Кулагин, Тошко, Фънки и Денди.

Вместо Денди бих сложила майката на Вулева, Захажаева ли беше?

# 829
  • София
  • Мнения: 7 886
Кулагин, Коцето, Фънки и Тодор са си на един акъл. Виж Къци е "друга бира".

# 830
  • Мнения: 18 501
Е, ако ще е по интереси - Денди трябва да е в седмица с интелектуалци, може и пияници, но да са от интелигенцията.

# 831
  • Мнения: 9 481


А за Тодор Славков... някак ми е жалко, че е позволил да се превърне в това, което всички виждаме.

Аз нищо такова не виждам.Преиграва Тошко Simple Smile

Просто е алкохолик, който го играе 'жертва'.
И за съжаление, всички тръгнаха да му целуват ***, въпреки първоначалните настройки; типично слагачество по нашенски!

Тази Антоанетка ми е адски изкуствена и фалшива; една дежурна усмивка през която говори и се опитва да лее позитивизъм..айде нема нужда.

# 832
  • Мнения: 14 966


А за Тодор Славков... някак ми е жалко, че е позволил да се превърне в това, което всички виждаме.

Аз нищо такова не виждам.Преиграва Тошко Simple Smile

Просто е алкохолик, който го играе 'жертва'.
И за съжаление, всички тръгнаха да му целуват ***, въпреки първоначалните настройки; типично слагачество по нашенски!

Тази Антоанетка ми е адски изкуствена и фалшива; една дежурна усмивка през която говори и се опитва да лее позитивизъм..айде нема нужда.
Според мен Тошака се държи точно съответно на формата. Иначе си личи, че има добра школовка, възпиитание и чувство за хумор. Налива се, защото му е скучно. Имам чувството, че снощи не пи, дори беше със същата риза , с която беше на вечерята при коментарите.
А за да се сменят настроенията спрямо него, то е защото той явно ги забавлява по време на записите, чупи остротата и е нещо като балансьор. На него въобще не му пука какво впечатление прави, за разлика от другите в групата. Все напуйчени едни такива. Тошката няма на кого да се покказва и доказва. На мен ми е симпатичен - един незлоблив шут.Но подценяват интелекта му разни знайни и незнайни блогърки, гърли и чичковци и контрастът ужасно си личи. Тошко нарочно си е избрал ролята да е шут , не е никаква жертва. Покрай него си изпъкват простотиите на околните и е точно като лакмус.

# 833
  • Мнения: 6 493
Кулагин, Коцето, Фънки и Тодор са си на един акъл. Виж Къци е "друга бира".

 Кулагин не пие, направо виждам как другите са му изтрили грима с опакото на дланите си. Всъщност може да го играе смирен сомелиер, че такива като него и Брат Люси са силни само сред слаби.

# 834
  • София
  • Мнения: 4 429
Две приятни участия на Тошко, от периода в който не е пиел.
В ,,На кафе''
с дъщеря му Кати, която много прилича на баба си Людмила.

23.03.2017 г.ВИДЕО 









  Тук има повече смях МАРМАЛАД - 8 април 2017
Тодор Славков и Цвети Стоянова

# 835
  • Мнения: 9 051
Много ви моля към изредените по-горе не забравяйте шеф Петров! Култов е той като го хване логореята Joy
Съгласна съм за Тодор, той е скрита лимонка, заиграва се с плебса. Пък Пепата даже и тон му държи и акъл налива, после сигурно си умира от смях той.

# 836
  • Мнения: 28 479
Тя не преподаваше ли в НБУ мода ?
Такъв спомен имам аз.
Малееее, Господи дай ми сили...туй надявам се не е вярно!

# 837
  • Мнения: 1 673
Ние си направихме наша "Черешка", миналата година като ми гостува майка ми. Снимахме се на таблета на детето, включително и коментари, оценки с пръсти. Имахме една нова рамка за картина, детето направи плакет и така.

Скрит текст:
В понеделник аз се хвърлих да готвя италианска кухня. Спомням си тирамису, лазаня и едни топчета от леща за детето, ако не хареса портобело гъбите със спанак за предястие. За изненада им изпях "О, соле мио", а те налягаха под масата от смях.

Във вторник се развихри детето - за него нямало по-вкусно нещо на света от "Хепи" и с баба си двете правиха спаначни кюфтенца, пилешки пръчици и някакви селски картофи, а за десерт - мисо маскарпоне. Нарисувало си на бели салфетко логото на ресторанта и си сложило една червена рокля. Имаше и изненада, но не си спомням каква. Ааа, май някакъв фокус показа - писа с прясно мляко върху лист, после го опече и излязоха буквите (беше й тогава детективския период и четеше за начините да предадеш тайно послание).

В сряда майка ми. Тя е по икономиите и каза - никакво харчене, аз ще готвя каквото има в хладилника, българска кухня. Салата, баница, а за изненада хванала детето да направи късмети за баницата.

В четвъртък мъжът ми готви китайско. Соеви сосове, олио от сусам, нудли, оризи, екзотични гъби, всичко както трябва. Извади една японска ракия (беше ходил в командировка и купил на летището) и шашна майка ми.
Не помня изненадата.

Като си гледахме после клиповете с резултатите - аз щедро на всички съм дала 10-ка, нали са ми любимите хора. Мъжът ми и той 10-ки. Но майка ми е играла за детето и само на него дала 10-ка, а за мен се измъква, че съм пеела фалшиво на изненадата и затова - 9, а на мъжа ми - какви били тез китайски манджи - 9-ка. И така, нагласено, спечели детето. Но се спукахме от смях всички.

# 838
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Мен пък ме шокира, че Джулката кара трето висше. Вече за нищо го нямат образованието- някак си в кафе паузата  го карат.

# 839
  • Мнения: 3 743
Мари, усмихна ме широко, страхотно сте се организирали!! 👌😁😍

Общи условия

Активация на акаунт