💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 347
  • 762
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 12 480
Утре ще е готино изпитание. Гадно ми е за руснаците. Дано се измъкнат и други да са номинирани.

# 661
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Все по-симпатични ми стават всички. Не искам никоя двойка да си тръгва, ама...


Точно тези неизвестни в регламента мен най-много ме дразнят, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬.
Не стига, че ни го поднасят на час по лъжичка, ами и някак нечестен ми се вижда. Чудя се дали поне след отпадането на поредната двойка, сумите на останалите се прибавят към сумата от предходната седмица. То иначе няма как да натрупат обещаваните от 50 до 100 хиляди Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 1 010
Ох, утре Весето пак в драма и сополи. Какви ги дири в БЧК Head Band Доротея и Митко са най-земни и естесвени, няма поза, няма маниери, стискам им палци да спечелят!

# 663
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Все по-симпатични ми стават всички. Не искам никоя двойка да си тръгва, ама...


Точно тези неизвестни в регламента мен най-много ме дразнят, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬.
Скрит текст:
Не стига, че ни го поднасят на час по лъжичка, ами и някак нечестен ми се вижда. Чудя се дали поне след отпадането на поредната двойка, сумите на останалите се прибавят към сумата от предходната седмица. То иначе няма как да натрупат обещаваните от 50 до 100 хиляди Rolling Eyes

Мен не ме дразни толкова, че не се знае почти нищо за регламента, а че се оказва, че е несправедлив. Да не изброявам, ама всеки път излиза нова несправедливост.

Утре ще е брутално, както казва Маги Халваджиян.

Единствените близнаци, които се родиха днес



Скрит текст:


# 664
  • Мнения: 211
Знаете ли къде мога да гледам американската версия на това шоу? Намерих само, че се казва Power Couple..

Иначе аз харесвам повечето от двойките. Най-симпатични са ми Божидара и Деян, Калина и Емил и Доротея и Митко. Муцуни истински ме забавлява - много е емоционална и експресивна.

# 665
  • Мнения: 625
Митко ме кефи: "Ако се наакам, цяла България ли ще разбере? " Joy

Доротея и Митко и Пламен и Елена са моите фаворити.
Много приятно предаване, наистина ме забавлява. Ако махнат и тези условия с избора на стая/каравана за спане ще бъде идеално. Ей такива предавания ме кефят. Няма интриги, само забава:grinn:

# 666
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
             
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 





   за компютри

 Един за друг (07.03.2020) Епизод: 5

Линка може да се пусне и във VLC player

  


                       ЗА МОБИЛНИ

# 667
  • Мнения: 5 459
Ааааааааа, Святослав и Ива на последно място-нееее! Моите фаворити. Утре ще викам за тях....

# 668
  • Мнения: X
Пропуснала съм промото за утре. За какво реве Весето?

# 669
  • Мнения: 4 427
Ще бъркат кекс с главите надолу

# 670
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Калина и Емил са моите фаворити и се затвърждават, засега.
Мариета и Георги са ми ужасно дразнещи, тв също се затвърждават.
Това с раждането беше много различно от всичко, което сме виждали. Обикновено за такива игри дават кола маска на краката или ходене на токчета.

# 671
  • Мнения: 1 925
Георги и Мъра ми станаха още по - противни. Стискам палци утре за Святослав и Ива, дано се измъкнат. Иначе това ми е най- любимото предаване за всички времена Grinning Дано и другата година да има, че да се запишем и ние Grinning

# 672
  • София
  • Мнения: 27 283
Хареса ми епизода. Simple Smile
Браво на всички мъже, че удържаха. Българина е корав балканец. Ей го и Чолаков каза, че в сравнение със същата игра в чуждите формати само при нас никой не се е отказал. Не знам, не съм раждал, нито пък са ме подлагали на подобно мъчение като тях, но силно се съмнявам тези болки да са равностойни на това, което изпитват истински жените, а и това тяхното продължава с часове. Няма никакво място за сравнение според мен, но още веднъж браво и на мъжете и на жените до тях. Отлично се получи. От това което видях като чели Святослав се справи най-добре. И Момчил също.
Първата игра също ми хареса. Бе лесна, но паниката и притеснението ето до какво водят... Доротея ми взе акъла, според мен и не малко мъже биха били по-бавни от нея. Ето на Пламен например се шашна и той с фасонката.
Святослав и Ивелина последни? Кажи честно. Ами дано не отпаднат и те, че втора интересна и силна двойка аут още след 2 седмици ще дойде твърдееее множко вече.
Много гадно постъпиха Мъра и Георги. Те трябваше да са аут, а не варненци, а сега пък тръгнаха на вендета. Имат силна социална игра обаче. Забелязвате ли, че около Мърата все цъкат разни млади девойчета и все търсят я за съвет, я за някакво одобрение, я да и угодят с нещо. Георги пък също е популярен така да се каже сред мъжете. Далеч ще стигнат уви... Но браво и това е качество все пак, даже в такива формати много важно качество.
Вече трета седмица и все още нямам силно изразена антипатична двойка, че дори и отделен участник. Такова чудо досега никога не ми се е случвало, а съм гледал много реалити формати. Това е също хубаво и адмирации.

Обаче не мога да се съглася с правилата и това е. За решаващата трета игра по двойки вече писахме, да не се повтаряме, но сега ново двайсет. Къде изчезнаха парите от миналата седмица??? Това е пълно безобразие. Поне ако класирането се прави седмица за седмица с 5000 лв. начален капитал (което не е честно, защото толерира по-слабите играчи и увеличава факторът късмет), то нека поне да се дава отделно и генерално класиране и двойката победител да вземе парите в края. Поне това.
Много тъпо така. Още не са казали де, утре може да ни изненадат, ама това мълчание на Чолаков днес дава май отговорите.
Прави впечатление, че за втора поредна седмица начело са Искра и Йордан. Ето двойка, която до тук няма грешка. Много ми харесват, особено жената. Но както казах, харесвам почти всички и много малко не харесвам. Антипатии пък на този етап нямам.

Дано и утре да е така интересно. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 3 510
Разбрахте вече , че съм директен и не крия това което мисля. Симпатизирам на Мартин и Анселита, най-малко на Данчо и Искра, има нещо не както трябва във тях....Не са ми искрени.

Сигурно защото са едни от малкото там, които изглеждат възпитани. Така като гледам такива двойки си тръгват първи.

# 674
  • София
  • Мнения: 15 249
Калина и Емил са моите фаворити. Чудесна двойка.
Доротея и Димитър също са ми много симпатични.

Общи условия

Активация на акаунт