"Изневяра" или внушение

  • 5 023
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
Случват ли се закъснения от работа, по-чести излизания с приятелки?

Не, определено е като по часовник в това отношение.


Само да попитам и вибраторът ли използваше, докато лежеше до теб и детето?
За мен темата е абсолютна пързалка. Ако не беше това с мастурбирането, историята щеше да изглежда достоверно. Че и вибратора познава кога е ползвала. Ще си легна до мъжа ми и 20 минути ще се пипам и охкам, айде, бре.

Значи, от около месец, от както следя вече знаците съзнателно, вибратора не е ползван, защото знам как е оставен и лесно мога да видя дали е ползван, знаете, ''кадем'' му казват бабите.

За мастурбирането, то не е съпроводено с пъшкане и охкане. Просто спортната и гривна веднъж изпищя, че е постигнала крачките за деня, докато спи, изписа висок пулс и направени няколко стотин крачки, в момент в който спи завита, без да мърда, непосредствено след като е легнала. Понеже гривната е свързана със старият телефон, на който си играе щерката и гледа песнички и т.н., аз лесно виждам, че всяка вечер отчита new activity и изписва повишаване на пулса и крачкие (стотици), което ме кара да смятам, че точно това се случва (е няма какво да се случи друго докато спи и не мърда нали), а реално жена, която 2 месеца е правила има няма 2 пъти секс, как издържа, знаем какви ставате, като не сте на..., сигурно прибягва до това, нямам представа вече. Какво да мисля, какво да правя, за това прибягнах до такава тема, да пия от извора.

Четейки темата и на мен ми звучи вече всичко като каша, но реално съм чувал и виждал къде къде по-ненормални и откачени неща, хората са странни същества и какво ли не е видяла историята. Аз не съдя никой, стига да не прави престъпление (тогава.... буквално), обаче, в случая просто се опитвам да разбера, моята интуиция ме кара да мисля, че има нещо, усещам, нещо, не знам какво. В същото време не искам да прибягвам до следене, камери и т.н., защото реално мога да го направя много културно, но това няма да съм аз, все още чувствам горчивина, като и прегледах телефона, не ме е срам от хората, срам ме е от собствената си постъпка, но го направих, признавам.

За хората, които не са прочели всички мнения, а определени и коментират, моля недейте, ако ще коментирате прочете написаното от мен и тогава коментирайте, сигурно вече съм го казал. Ще опитам да обобщя - секса не е бил проблем до преди това, не е имало физически, или емоционални травми, опитвам по различен начин да подходя, с добро, с любов, говорили сме, разговори са инициирани от моя страна многократно и под различна форма, предлог, начин, тон, и т.н., резултат и конкретен отговор няма.

# 61
  • Мнения: 20
Ако имате сериозна връзка с някого от доста време, вероятно вече сте достигнали до фазата, в която отчитате и най-дребните промени в настроението на партньора си, научили сте се да интерпретирате правилно смисъла на думите му тогава, когато не се изразява достатъчно ясно, и познавате до най-малкия детайл езика на тялото му. И когато нещо ви накара да изпитате съмнения във верността му, независимо дали става дума за нова връзка, която се консумира, или моментно увлечение, ще ви бъде много трудно да се отърсите от тях и да си внушите, че тя/ не би могъл да ви изневерява.

Стигне ли се дотук, най-добре ще бъде за вас да се опитате подобно на детектив да съберете и претеглите уликите и да стигнете до заключение, което да сложи край на лутането и несигурността ви. Разбира се, тук е много важно да направите реална преценка за себе си- мнителни ли сте по природа.

Още за Симптоми на изневярата -
Следните признака

# 62
  • Мнения: X
Ох, аз често едва ги правя нужните 10 хиляди крачки, гривната ми много ме ядосва, но щом казваш, че мога да добавя няколко стотици с ръкомахане като диригент под юргана - веднага ще се захвана с това дело и ще скрия шапката на мъжа ми, той все прави по повече крачки от мен... Или и той така ги прави, с ръкомахане? Е, не. Laughing

# 63
  • Мнения: 7 957
Не ползвам такива технологични екстри, но ми стана чудно: с тях ли спите (гривните)? Neutral Face

# 64
  • Мнения: X
Не ползвам такива технологични екстри, но ми стана чудно: с тях ли спите (гривните)? Neutral Face

Някои хора спят с гривните, защото мерят и съня и фазите му. Аз съм на периоди. Така разбрах, че имам проблем с фазите на съня, което е едно хем полезно, хем излишно инфо.

# 65
  • Мнения: 3 186
Може да се е скапала гривната.

Друг вариант, жена ти прави наистина тези крачки, докато ти си спиш.

# 66
  • Мнения: 18 303
Ако вдигне кръвно, сънува кошмари, как ще отчита? Thinking

# 67
  • Мнения: 3 186
Ако вдигне кръвно, сънува кошмари, как ще отчита? Thinking

Не би трябвало да отчита крачките. Или развалена е гривната, или е китайска, или авторът не разбира отчитанията.

# 68
  • Мнения: 7 957
Все по-параноични взеха да стават детайлите около следенето.

# 69
  • Мнения: X
Бъдещето е тук, скоро ще можем да сложим чип на партньора и да получаваме нотификация на телефона при всяка нерегламентирана ерекция, ако е в работно време ще се включва аларма. Ето, при жените вече работи.

# 70
  • Мнения: 5 248
Ивайло, проблема е в теб. В теб се е променило нещо, което те прави мнителен до ненормалност. Мисли над това. Да не би някоя колежка да се увърта край теб?

# 71
  • Мнения: 3 014
а)Крачкомерът се активира при мастурбация?
б)Която се случва, докато детето ви спи между вас?
в) При наличието на б), ти очакваш секс?
г) След години съвместен живот и силна обич, не можеш да говориш с жена
 си и да й кажеш как се чувстваш и от какво се притесняваш, а пишеш по форуми?

Ами надявам се да разбираш колко абсурдно звучат нещата. Какви обосновани мнения очакваш, като редиш нонсенс до нонсенс - до степен хората да не вярват, че си реален човек с проблем, а нещо съвсем друго (запазвам културен тон).

# 72
  • Мнения: 19 935
Мдам, лудичко зазвуча авторът.
Гривни за пулс и крачкомери се появиха, пищене на телефон, малко крийпи са нещата.
Като имаш паранои и притеснения, ами кажи ѝ ги на тази жена, де. Какво чакаш? Бг-мамите ли да ѝ кажат. Не искал да я притиска. Не я притискаш, ако изразиш спокойно опасенията си и попиташ. По-скоро тя те притиска с игнориране и тиктакане на гривната или там каквото се случва, че то може да се окаже нещо съвсем друго.

# 73
  • Мнения: 20
Още за Симптоми на изневярата -
Следните признака

Страданието идва, когато фактите те изненадат и изпиташ предателството на собствения си гръб. Доверието, милите думи и всичката закупена растителност ще изиграят основна роля в разочарованието. Единствената упойка е да забележиш симптомите на изгнилото дърво, да подушиш вмирисаната риба и да избегнеш куршума. Хората предпочитат горчивата истина, а тук ще разбереш как точно можеш да я намериш.
Проверката е висша форма на доверието, но гарантира доверие, докато не се възползваш от нея. След смяната на настроения ще дойде и тази изненада. Въпреки, че никога не е била почитател на този вид комуникация, избраната започва да прекарва много по-голяма част от времето си там и дори се забавлява, чуваш смеха от другата стая.
Нe ce интeрecувa oт eжeднeвиeтo нa пoлoвинкaтa cи.
Cлeд изнeвярa cъзнaниeтo нa жeнaтa e зaeтo c миcли зa чoвeкa, c кoгoтo e билa. Влюбeнa или oбъркaнa, тя ce интeрecувa вce пo-мaлкo oт тoвa кaк e минaл дeнят ви, нe рaзгoвaря c вac кaктo прeди , тo тя прoдължaвa дa кoмуникирa c другия.
Когато започнете да отделяте все по-малко време един за друг, да споделяте все по-малко неща и постоянно да спорите и да сте несъгласни с вашия партньор. Ако важният за ваш човек е срещнал друг, те могат да чувстват, че губят като прекарват времето си с вас, като разгорят с вас или правите нещо заедно, защото иска да бъде с другия.

Най- сигурния знак, който може би трябва да следите това е вашата интуиция
Една жена никога няма да се промени без причина,
обърнете внимание - връщайки се от работа, не лети ли в банята с пълна скорост, без да има време да ви поздрави? Ако преди такава яростна чистота не беше забелязана зад нея, това е повод , какъв мирис отмива от себе си.
Сексът е това, което е общо за всички  хора. Какво обаче може да се случи, заради което всички сетива внезапно изстинат? Може би е намерила заместител и сега представителката на нежния пол не иска да осъществява контакт, особено с толкова близък. Разбира се, ако жена ви отказва веднъж, това не е причина да мислите за измяна от нейна страна. Но какво ще стане, ако отказите станат редовни от определен момент?
Повече от два месеца / не ми се мисли.
Започнахте да прекарвате по-малко време в леглото. Отдавна е доказано, че жените искат секс не по-малко от мъжете, които са принудени да го търсят по различни начини.
Периодични пристъпи на нежност. Ако приятелката ви периодично ви показва прекомерна нежност и грижа, тогава може би тя се чувства виновна пред вас .
 най-вероятно тя непрекъснато ще намира все повече и повече нови причини да не прави секс с вас.
Ако преди никога не сте имали проблеми със секса и той е бил редовен, а сега всичко е станало наистина лошо, то това може да означава само едно - тя вече е намерила мъж, който напълно я удовлетворява.

# 74
  • Мнения: 1 109
Може и да има друг, а може и да няма...
Първо, познавате се много добре и интуицията ти сигурно не те лъже, освен ако не си много ревнив по принцип и не търсиш под вола, теле.
Може да е уморена от работа, но тя не е започнала работа сега, че да свиква. Сменила е работата.
Казваш, имали сте добър секс....според мен, това е само твое мнение. Редовен, добър, задоволителен, но тя има вибратор, които е ползвала. Ало? Могла е да се самозадоволява тайно, а с този вибратор....и ти знаеш за него и ползването му... значи не е било ОК.
И не на последно място, може и да няма друг. Може просто да не иска теб. Може да са й се насъбрали безброй малки нещица(той не изхвърля боклука, не си събира чорапите, твърди че добре че е той.... давам глупости като примери, но в този ред на мисли)... Та всички теми преди твоята, пуснати от жени, съветите дадени им са: Смени работата, намери си по-добре платена! Устрой се да си независима от него, защото я дал издръжка я не! Намери си хубава квартира и се изнеси, ще дойдем да помогнем!
Та на мен така ми изглеждат нещата.
Надявам се да греша. На четене си свестен.
Редактирам се: имаше и случай от тези дни, любовника на една не й даваше да спи с мъжа си... Хора всякакви.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 05:49 от vige

Общи условия

Активация на акаунт