Майка в по -късна възраст?!

  • 59 393
  • 1 010
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 376
Никога не сме си слагали горна възрастова граница със съпруга ми. Искахме поне 3 деца. Дъщеря ни се роди когато бяхме на 27г. А другите са през 6 години.
След тях, решихме, че имаме сили и за четвърто. Но, съдбата е решила да отгледаме 5. Simple Smile Оказа се, че чакаме близнаци. Родих ги на 45г. Декемврийчета са, много спокойни и усмихнати Simple Smile

# 1 006
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Никога не сме си слагали горна възрастова граница със съпруга ми. Искахме поне 3 деца. Дъщеря ни се роди когато бяхме на 27г. А другите са през 6 години.
След тях, решихме, че имаме сили и за четвърто. Но, съдбата е решила да отгледаме 5. Simple Smile Оказа се, че чакаме близнаци. Родих ги на 45г. Декемврийчета са, много спокойни и усмихнати Simple Smile

Ехааа,вие сте благословени,такива случки са рядкост ,особено в БГ,бъдете живи и здрави и дай Боже повече такива куражлийски постове да се четат в темата ! Yellow Heart

# 1 007
  • Мнения: 3 213
Аз мислех първото да го раждам нещо към 27-29. Разпадна ми се връзката и времето си сложих праг до 40, после до 42, ма родих на 45 чак Simple Smile За първо е разтеглив прага ... Grinning
За второ прага ми е 50 да видим Simple Smile (сигурно ще го спазя +- после безотговрно ми идва)

ImposiBelle Green HeartGreen Heart

# 1 008
  • Мнения: 218
Не съм си поставяла праг, но все си мислех че ще родя първото в началото на 20те, а то какво стана 20х2 🤣
Наполовината се запази желанието, че чак двойно,
За второ- да свалим излишните кила от първото, и до 45 ако стане стане. Каквото такова. В най-лошия случай детето на свекърва ми ще е вечно мое и няма да порасне 🤣

# 1 009
  • Мнения: 856
И аз си мислех, че до 30 ще съм родила, ама родих на 37. За съжаление не мога повече, иначе сигурно вече щях да работя за 2ро и 3то. Майка ми е от семейство с много деца и аз така мечтаех  за поне 3.... Господ е решил друго и ми седна плановете. Може пък на много внуци да се радвам, знам ли Simple Smile

# 1 010
  • Мнения: 1 111
Аз исках на около 30/31 да родя първо дете, а на 35 да съм приключила с ражданията. Родих седмица след като навърших 37 първо дете. Сега ще пробваме за второ, на 38 но се надявям до 40 поне да съм бременна. Ще видим дали ще стане, но ми се иска и едно момиченце да си родя.

Общи условия

Активация на акаунт