Прахосмукачка робот- 19

  • 61 512
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 290
Е не основен!

# 121
  • Мнения: 54
Здравейте, не намирам мнения за Conga 1099, някой има ли впечатления. Насочила съм се към нея. Ще почиства 60кв., ламинат и плочки, евентуално и тънък килим.
За себе си съм решила: марката не ми е приоритет, бюджетът - 500лв.
Отворена съм към предложения и съвети Simple Smile

# 122
  • Мнения: 5 946
А защо не изпробваното многократно вече Шайоми, щом влиза в бюджета? За него нищо негативно не съм чела, а доста хора си навзеха. Не съм чела, но с какво характеристиките на Конга-та са по-добри?

# 123
  • Мнения: 52
Здравейте, не намирам мнения за Conga 1099, някой има ли впечатления. Насочила съм се към нея. Ще почиства 60кв., ламинат и плочки, евентуално и тънък килим.
За себе си съм решила: марката не ми е приоритет, бюджетът - 500лв.
Отворена съм към предложения и съвети Simple Smile
Аз и още едно момиче в темата сме с Conga 4090. И двете сме много доволни,  и двете сме си ги купвали от ОЛХ чисто нови за х 500 лв. Прахосмучи, мие, могат да се слагат виртуални стени, абе има си различни опции в приложението. В никакъв случай не те агитирам за такава, просто защото попита за конга. Аз не съм имала друга, но тази (пу- пу) е страхотна.

# 124
  • Мнения: 947
А защо не изпробваното многократно вече Шайоми, щом влиза в бюджета? За него нищо негативно не съм чела, а доста хора си навзеха. Не съм чела, но с какво характеристиките на Конга-та са по-добри?
Аз също избрах Конга пред Шайоми. Conga 4090. Не съм запозната с другият модел, за който момичето пита, но моите основания бяха, че моят модел помни до пет карти, идва с три четки (едната е известната за марката, за домашни любимци, а аз имам кученце), работи до четири часа (т.е. ще ми изчисти апартамента наведнъж), по-силна всмукателна сила има (2700 Ра), и не на последно място, че е европейска марка (предполага по-лесно ползване на гаранцията). Изгледах един тон клипове със сравнения и не отстъпва на по-известни марки. Цената също е повече от приемлива за функциите, които предлага, купих моята за 310 евро. Доколкото знам има търговци в България, които продават Конга на много добри цени. Личното ми мнение е, че тепърва ще пробива на нашият пазар. Шайоми е отличен избор, разбира се, предвид положителните мнения, но ако трябва да избера отново, пак ще е Конга.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 557
За тази квадратура предлагам да разгледате Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C. Това е бюджетен модел на марката,предназначен за малки квадратури.Има мокро почистване и е 2500 Pa мощност.

# 126
  • Мнения: 5 946
MaNishma, благодаря за отговора! Много добре звучи, да си я ползвате безаварийно!

# 127
  • Мнения: 300
Здравейте следя темата от много време и най-накрая поръчах Конга 3290 за 280 евро по характеристики звучи много добре дано да не е проблемна за първи път поръчвам нещо толкова скъпо от ebay и ми е малко притеснено. И аз в началото търсих Шиоми но все ме дърпаше към по скъпите му модели свекър ми си взеха Шиоми 1С и от два три месеца я ползват. Доволни са много от машинката само ме са я пробвали още за миене.

# 128
  • Сандански
  • Мнения: 230
Аз съм също с конга 4090, закупих я от olx. Преди да я купя много се чудих базов модел Румба, Шиоми или Конга. Но както каза MaNishma, характеристиките на конгата ме впечатлихая 2700Ра мощност, 5200mAh, виртуална стена, моп, който има функция "търкане", хепа филтър,  допълнителни 1 моп и 1 една странична четка, систематично чистене с различни програми на чистене и т.н. а цената беше доста примамлива 450лв. Ее, аз съм много доволна и не съжалявам за избора. Единствения кусур за сега, който и откривам е че за сега в алито все още няма комплект аксесоари за този модел.

# 129
  • Мнения: 163


Някой полза ли такъв? Може ли да споделите мнение за роботите на Miele

# 130
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Връщам се да ви чета. Аз се колебая между Роборок 2 и Неато - най - вече заради правоъгълната форма на Неато- струва ми се, че ще чисти по-добре по ъглите. Отивам да разгледам и Конга-та.

# 131
  • Мнения: 5
Купих си робот Roomba преди 3 месеца . Много се изхарчих, но  съм повече от доволна. Роботчето почиства по-добре от обикновената прахосмукачка. Почиства теракот,  мокети и ъглите на стаите, а и ми спестява много време.  Препоръчвам !

# 132
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Чакам развитието с Румбата и тази от Али на съфорумките. Свекърва ми иска робот. Та търся нещо, но и аз на знам какво?

# 133
  • Мнения: 1 110
Изпробвам и аз моя роборок s6, за сега съм много доволна. Чисти отлично, обира добре ъглите и успява да събере пясък от тоалетната на котката както и разипани гранули котешка храна. Също много ми харесва, че е тих, това беше един от основните показатели заради които се реших за него.
Успявам да гледам филм докато работи без да ми пречи особено. Събира такива количества котешки косми и м прах, че направо се изумих колко е мръсно в къщи. Уж чистя всеки ден със основната прахосмукачка.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Скрит текст:


Някой полза ли такъв? Може ли да споделите мнение за роботите на Miele

Точно за роботите на Miele нищо не мога да кажа, тепърва искам да си купя и така попаднах в темата. Simple Smile
Miele са страхотна марка, ползвам сушилня, пералня и кафемашина  вече 5-та година. Натоварването особено на сушилнята и пералнята е  направо къртовско. Нека не звучи като реклама, но си заслужават всеки платен лев. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт