Чакаме задружно да дойде есента и ОКТОМВРИ да се сбъдне най-красивата мечта!

  • 13 174
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Виена
  • Мнения: 725
Добър Вечер пък от мен Hug  love001
 Хич не мисля скоро и да си лягам...Тъй или иначе заспивам чак към 2,3h и то след дълго въртене Turn-l.Не знам вие как спите нощем,но на мен ми е мн.трудно,особено обръщането,ужас.А пък през час сигурно ми изтръпват ръцете и няма как.Иначе съм си взела една дебела възглавница и се крача върху нея как ли не,само и само да ми стане малко по удобно.
 И аз съм сама вечер,ама сега в жегите(и тука от 2 дни стана горещо,ама го дават пак да захладнее)
татито излиза по късно,към 21,22h,нали си е сам шефче пък сутрин се прибира нааи късно в 6h.Ама аз съм свикнала.За това пък си говорим по тел.кооолкото си искаме Heart Eyes.
  И аз досега като веничка влизах с огледаото в банята ,ама вече и така ми е трудно,май като ви чета ще трябва да пробвам и аз с кремче.Не се бях сетила и аз до сега,мерси за идеята.  bouquet
 Явно в БГ има голямо разнообразие от прахове,направо ме шашнахте newsm78.Вчера влязох в 1 magazin да си купя прах,ми то имаше само 1 вид-Персил sensitiv и това е...Май ще трябва да разгледам и по др.магазини,или да си поръчам от БГ  33uu.
 gudza и на мен досега нито един път не са ми слушали тоновете на бебко Rolling Eyes.АМа и аз ще взема да питам следващия път,сега във вторник.Аз ходя 1 в мес.на преглед.Тука явно е така.Ако си бях в БГ сигурно щях да ходя всяка седмица,толкова ми се иска все да си го гледкам бебко Heart Eyes.
  То и аз май вече имам почти всичко за бебко.Тука няма такова изписване като в БГ,ама аз си му взех днес едно мн.сладко комплекче.
 Тази вечер както всяка вечер си говорих с мойта сладуранка и ми стана мн.мъчно,защото  се разплака,че иска да си идва,и аз след нея мн.ясно. newsm45Пък то до 12ти септември си има доста време.Ама после говорих с майка ми и ме поуспокои,че просто тази вечер нещо не му било на кеф на дребосъчето.Уф нямам търпение да си идва да си я нагушкам и нацелувам  love001  remybussi.
   Добре дошла на новата мама    bouquet
Хайде да се спирам,стига съм писала ooooh!
 Целувки на всички тумбачковци 55 Kissing Heart

# 226
  • Мнения: 1 043
  Grinning това с дебелата възглавница е широко практикувано май, пък ако има и кой да те поразтрива докато ти се е схванало нещо ... Rolling Eyes
аз досега тази задача на мъжо я бях възложила, милия само да кажа ох и той разтрива насън Embarassed, много съм лоша  newsm48
да си призная и корема гледам да му лепна на дупето като спя, няма само мене да рита  Grinning и чудно понякога като се сабудим ми казва "някой тази нощ не бил спал"
да не ви разправям щерка ми как ме посещава посред нощ си слага ръката на корема ми и чака сигнали Joy
а още по смешно ми е като си говори с корема ми  Heart Eyes - ама тя още от 3-я месец като и казахме че ще имаме бебо,
"бебо ако знаеш какви неща има по магазините за теб " лекарката я пита какъв иска да е пола на детето а тя гордо отговаря "той моя татко си е решил аз немога да кажа" Joy

# 227
  • Мнения: 76
Здравейте, тумбачета!     Кръц Кръц много е сладко комплектчето, особено лигавничето. И списъка е много добър и подробен.
Алекс, аз живея в Лондон. Другия път като дойдеш насам може да се видим.
Много пъти съм ползвала депилатоарите на Вийт и на Таки, но мисля че не са удачен вариант. И все пак, ако решите да ги ползвате, внимавайте с времето, защото се получават изгаряния. Сигурно този на Виши  ще е по-добър.
Днес нещо ме мързи да пиша, а и няма какво интересно да кажа. Затова ще се спра и утре ще се включа пак.            Спокоен ден от мен.

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
някой да ми каже как да изтрия това празно поле!изобщо не разбрах как го измайсторих!
Сега дето ти го оправих черпи една биричка oska  Mr. Green А иначе аз ще ползвам депеалтоар...не лентички. Веднъж си купих и аз едни лентички на Вийт...за да си махна космалаците от мишниците....Помолих мъжо..а той толкова бавно ми дръпна лентичката, че косите ми се изправиха Mr. Green Отидох си на козметик тогава...чиста работа.
Снощи рано си легнах ама заспах малко по-късно..легнах си защото сега си слегам едни глобули. Естествено цял ден у нас прозорците не са отваряни защото бичи климатика и къде е влезнала една бубулечка...та ставах да я гоня посред нощята...хапчето малко се разтече ама поне спах спокойно, че бубата я няма вече Crazy
mimita тъкмо си мислех къде живееш защото отдолу пише В.Търново а ти питаше за комплектчета Wink Но сега вече разбрах Blush
gudza не се притеснявай, че са ти казали, че бебчо върви назад. Докторите определят според диаметъра на главичката и бедрото...а според мен това не е показателно. Моята преди все ми казваше, че изостава...сега пък избързало една пседмица напред...абе докторски работи Mr. Green Да са живи и здрави все пак бебчовците Heart Eyes
Относно тоновете на мен само последните два пъти ми ги слуша докторката...зависи и от самия и апарат....някои доктори май нямат изобщо. В сряда тоновете на нашия бебок бяха 142-144 удара в минута.
Кръц кръц много сладко комплектче  Flutter Сърбят ме тези ръце за покупки ама сърбят Mr. Green
Ето заглавията предложени от кръц предната тема
1. Глезени отичат, корема натежава,
   мама е щастлива - ОКТОМВРИ наближава!

2. Плодове и зеленчуци хапвай мила мамо,
   до ОКТОМВРИ да порастна бебенце голямо!
Да избираме и да се сглобява новата тема, че като се разприказвахме скоро ще ни трябва нова Crazy

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 07:19 от Хера

# 229
  • Мнения: 1 064
Добро утро и от мен, октомврийски мами! Благодаря за посрещането! Flowers Sunflower
...жегите морят и мен нощно време sweating 1countingsheep и сутрин ми е много трудно да ставам за работа newsm46...този номер с възглавницата и аз го практикувам от 5-я месец и съм много доволна...ве4е и на мен почва да ми става трудно обръщането и незнам докрая как ще изкарам...
... четейки мненията ви за кремчетата, май и аз ще спирам с колата маска и ще взема да пробвам...вече се притеснявам, защото малко или много ме боли и ме страх да не предизвикам контракции...

Хера, ти като градска, можеш ли да ми дадеш жокер за това къде продават корита от тези с подложка, на които бебо направо ляга...

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Хера, ти като градска, можеш ли да ми дадеш жокер за това къде продават корита от тези с подложка, на които бебо направо ляга...
Има един магазин "Сам в къщи" на ул.Цар Симеон и ул."М-р Кавалджиев"...до видеотека Касиопея...там съм виждала. Също са ми казвали /още не съм ходила там/ за магазина на складовете. Той е точно в началото на складовете и е на два етажа...виж и там.
Иначе козметика..пелени и други работи ще вземам от Па-па /аз живея близо до него/

# 231
  • Мнения: 1 064
...явно, когато съм проверявала в магазина "Сам в къщи" не е имало в наличност, а за този магазин в складовете не бях чувала...трябва да отидем да проверим...пък може и нещо друго да харесаме...Благодаря за инфото!  remybussi

Спорен ден и се пазете от жегата!  Nature Sunny Време е за работа  typeuu

# 232
  • Мнения: 490
ДОБРО УТРО О О!
Минавам само да ви се обадя и да видя какво клюкарите, че напоследък съм се разработила  comp03станах за подигравки на мъжа ми. Сега пак бързам да свърша със задачата ама нещо не ми се удава.
Добре дошли на новите майчета  bouquet!
Иначе ние сме добре-бебче беше мързеливо, та чак ме докарва до притеснение, ама от вчера и то като че ли ми се подиграва и се обажда. Бях започнала да си спя като идиот,ама снощи хем трудно заспах, хем цяла нощ опулена и бебче също не можа да спи-ама нищо предпочитам да ме притеснява, отколкото да не го усещам. Вече се чувствам толкова тромава, че храната и водата ми пречат, а за жегата да не говорим-тук е ужас, мисля си че дъхът ми ще спре... Sick Виждам, че пазарувате, а аз дори не съм започнала-проблема е да реша от какво, пък после няма да се спра. Party
Хайде, оставям ви -поздрави на всички от нас Hugдано днес успея да я докарам до някъде с работата, пък довечера сигурно ще заминем на село,че тия синоптици само ни плашат Mr. Green
Прохладни почивки!

# 233
  • Мнения: 490
P.S. Първото предложение на Кръци ми харесва, пък и мисля че в момента е актуално за нас. Joy

# 234
  • Мнения: 2 152
Здравейтеее Hug

Ух, на мен днес ми е особено превъзбудено Flushed Последния ми ден на работа и хем се радвам, хем ми е едно мъчноо cry
Взела съм бонбонки и кола и ще се сбогуваме към обяд. Ух, не мога да повярвам. От 3 години съм тук и сега едно странно....

Хера, още не съм се обринала-действай Mr. Green Иначе за Авент помпата, ами тя си имала всичко. Аз мислех, че самата помпа е 80лв. без нищо друго. А тук я намерих за 74лв и в нея има още две шишенца, със специални капаци, които затварят много добре, + 2 биберона силиконови за новородени, които се слагат на шишенцата. То това е всичко за начало. Щом ще кърмим, не ни трябват други шишенца. Днес отивам да си я купувам Grinning

Оска, беше питала за комплекта. Ами ако искаш попрегледай още. За 36лв. сякаш има малко нещица. А другото, което ми бяха казали, е че за новороденото трябва само памучни дрешки. Плюшените и тези от изкуствена материя, могат да им разранят кожичката. Така че, ако искаш разгледай още и потърси нещо 100% памук

Аз се спрях на зехтин и крем Бочко. Само ще купя на Мустела шампоанче за коса и тяло. Това ще е напърво време.

Проблема със спането и аз го имам. Много съм смешна. Лягам вечер и с възглавницата, а на ляво, после а на дясно, а тъкмо се наместя, до тоалетна ми се дохожда smile3550 Абе какво да ви разправям, чак призори     заспивам.

За темата ами аз избирам втората за Плодовете и зеленчуците. То май нея я харесаха преди най-много. newsm78

Хайде лек ден от мен Heart Eyes и да се пазите

# 235
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Кръц кръц, ха честита "ваканция". От утре и ти ще си в отбора на мързелуващите мами като мен.
Аз сега се прибирам. Ходихме с бебо да ни боцкат и да видят на мама хемоглобина  Sad . Лошото е, че точно в най-големите жеги трябва да се върна за резултатите, ама какво да се прави.
Иначе цяла нощ бебо подритва и аз имах контракции. По едно време толкова чести станаха, че си помислих да засичам, ама докато засека няколко, взех, че заспах  Blush . И така хубаво си поспах няколко часа...
Аз съм за темата за плодовете и зеленчуците - много ми харесва.
Лек ден и много  Hug

# 236
  • Мнения: 382
Добро утро  Hug! Мляяяяяяяяяяс от нашия край!

Мамета, аз съм мнооооого въодушевена и развълнувана! Вчера видях и гушках бебе на 1 ден! Лелееее, каква мишка малка е! Направо не можех да му се нарадвам и едва не се разревах от вълнение0! И едно такова малко, опитва се да плаче, даже направо си изправя главата. Не можах да повярвам, че е било в коремче само до преди ден. Раждането на наш'та мама е минало като по учебник и за завиждане - за час и половина, а вчера и корема не се виждаше! И аз искам така! Искаааааааааам вече октомвриииии и да гуша и лигавя шавливо бебче (това дето тая нощ не ме остави да спя и за пореден път си премести дупето от другата страна...с гръм и трясък Wink)

alex126, привет и леко добременеене!  Hug Не се притеснявай, че не мерят бебето. Има лекари дето казват, че няма смисъл. И моят вчера ме отряза - аз му подсмърчах, че искам да знам, той ми вика "Е нали го виждам, развива се чудесно, какво да го мерим? То това не е мерене, то е по-скоро приблизително изчисляване." Но пък за сметка на това записваме тонове всеки 2 седмици, което ми се струва важно. На моя приятелка вече в края на бременността като отиде на контролен преглед. й усатновиха, че при подготвителните контракции, тоновете на бебето драстично отслабвали - и веднага под ножа.

За обезкосмяването  Blush - епилатора не мога да ползвам, заради разширените вени #2gunfire, още не ми е се е оправил крака от последното епилиране, което беше поне в 4тия месец. И затова съм на електрическа самобрасначка. Не знам после как ще се оправям. Депилатор нямам нерви да позлвам - и заради миризмата и заради чаканто. Нали сме се разбрали, че съм от мързеливите...

# 237
Здравейте мамита и от нас Hug
Така ме е хванал мързела,че само ви чета Rolling Eyes
Добре дошли на новите мами  friendship
Ние сме добре.Бяхме на консултация онзи ден и останах като гръмната #Crazy,направо загубих говор и картина newsm78-оказа се,че моята БЕБКА се здобила с пишле и тестиси,а по размери-избързало с 9дена за един месец. smile3556
Относно покупките аз почти привършвам-останаха ми само:легло,корито,комплект за изписване и чантите за болницата.
Айде лек ден и повече почивка  love001

# 238
  • Мнения: 1 264
Може да е късно, но и аз да се разпиша тук. Терминът ми е 14.10.2006

# 239
  • Мнения: 6 648
Здравейте мамчета,
ох вечер едвам си намирам удобна поза за спане много тежи вече тумбачето голямо мрънкане и пъшкане пада.
Вчера ми подари една приятелка порт -бебе/кошница/ и кошче за кола ама идея нямаме как се монтира кошчето  те така и не успели .
Аз си взех нагревателя на Авент с шишенце и лъжичка е.
Чака ме тежък уикенд в събота мъжът ми рожденик в неделя майка ми има  юбилей.
А другата седмица съм сама на работа всички /администрация/ заминават на някъде. Sad
Nessa сигурно е било е прекрасно!!!! Hug
Днес ще ходим с майка да поръчаме легълцето то ще е от тях,а количката от свекито.Мисля да поръчам още два спални комплекта магазина от който ще е леглото шият по поръчка.
Голяма жега е при нас тежко тежко дишам  Sad
Пращам ви целувки по-големите коремчета!

о,
 имаме и нови мами
ДОБРЕ ДОШЛИ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт