Feelunique, Lookfantastic, HQhair... -тема 16 💄🛍️

  • 31 329
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 353
Днес очаквам поръчката си с адвент календара на Cult Beauty. Ще я доставят със Спиди, не съм плащала нищо допълнително.

# 226
  • Мнения: 7 627
Няма промяна, вече почти цяла година доставят с предварително платено ДДС и явно са преценили, че клиентите знаят и могат да махнат тази информация от началото на сайта. Поръчвай спокойно.

# 227
  • Мнения: 1 795
И аз так знам, че всичко е платено, но по случайност реших да проверя информацията в сайта и се притесних, но важното е че няма промяна.
Благодаря за отговорите Heart
Отивам да изпразвам кредитната карта Simple Smile

# 228
  • Мнения: 5 956
Някой има ли скорошен опит с поръчка от https://www.hqhair.com/.
Мисля, че са на един собственик с https://www.lookfantastic.com/ За него видях, че идват директно. Но често в HQ има по-добри намаления конкретно за Керастаз. Гледах им инфото на сайта. И би следвало всичко да е ок, но все пак...

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Да попитам някой поръчвал ли е скоро от beautybay и как идват пратките до България?

# 230
  • Мнения: 7 627
Идват с много скъпа доставка до Бг. Аз лично бих ползвала превозвач през Англия или Германия. Така поръчвам от Бютибей.

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Oлее, вярно, че имаха висока доставка до тук. Въобще не се сетих да проверя днес. Последно използвах Габиели до Германия, но това беше миналата година. Дали сега Габиели ще приемат пратката щом е до техния адрес в Германия или да използвам GGBG?

# 232
  • Мнения: 7 627
Разбира се, офисите и на двете фирми в Германия работят нормално. ГГБГ доставя и от Англия.

# 233
  • Мнения: 7 234
Днес очаквам поръчката си с адвент календара на Cult Beauty. Ще я доставят със Спиди, не съм плащала нищо допълнително.
{Тони}, доволна ли сте от календара?

# 234
  • Мнения: 2 192
Днес очаквам поръчката си с адвент календара на Cult Beauty.
{Тони}, доволна ли сте от календара?
Не знам дали някой ще остане недоволен точно от ТОЗИ календар!

# 235
  • Мнения: 3 353
{Тони}, доволна ли сте от календара?

Страхотен е!
Никога не поръчвам адвент календари заради изненадата, нито ги отварям всеки ден през декември. Предварително разглеждам какви продукти са включени и преценям дали са такива, които бих купила и ако не са в календара. В този конкретно има наистина страхотни продукти - част от тях, които харесвам, и други, които искам да пробвам. Виждам, че и днес календарът се е изчерпал за часове. Напълно разбираемо.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Какво съдържа този Адвент календар, може ли линк?

# 237
# 238
  • Мнения: 7 234
Благодаря, явно не съм се изразила правилно. Аз имах предвид друг адвент календар, за който стана въпрос:
 
Cult Beauty - The Best of 2021 Goody Bag - FREE - When You Spend £185 on Site

# 239
  • Мнения: 3 353
Ясно. Но това не е календар, а подарък при поръчка над определена стойност. Ако е бил наличен днес при второто пускане на календара, е било супер предложение.

Общи условия

Активация на акаунт