Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 070 270
  • 50 335
  •   2
Отговори
# 40 035
  • Мнения: 140
Някаква практика ли е станало личният лекар да не допуска пациент в кабинета си без антигенен тест?! Вчера отидох при личната, бях правила антигенен тест от аптеката, който беше отрицателен, казах ѝ го, а тя почти ми тръшна вратата в лицето, уведомявайки ме, че теста от аптеката нищо не значел. Както и да е, хвърлих още 35 лева само за да вляза за преглед. Като се върнах видях да казва същото на един баща и сина му.
И при мен се случи същото с ЛЛ😔😔

# 40 036
  • Мнения: 7 856
Barsa, вие не боледувахте ли преди време?
Кръвната захар е много висока, ако кръвта е взета на гладно. CRP също. Определено трябва да се видят резултатите от лекар.

# 40 037
  • Мнения: 1 687
Aми нали се държи на присъственото обучение, как да стане без учители?

Е, ти пък сега и учители. Важно е да присъствено на всяка цена, да се социализират.
Министърът това не го уточни,  важното е да са в клас до  27 - сега дали с учители или без, това са подробности. В съседната тема има и сметки за ски и спорт по време на новата ваканция от министъра. Разни хора, разни идеали!

Basra, аз не бих чакала до утре, ако имате възможност - потърсете лекар за всеки случай.
Ние бяхме при нея сутринта. Тя ни прати на изследвания и ПСР. От четвъртък през нощта свеки вдига температура, правихме бърз-отрицателен, после в неделя взех от аптеката-пак отрицателен.. Обаче държи температурата около 38 вече 5 дена. Няма друго освен температура и разстройство 3 дни... На 82 години, ваксинирана.

# 40 038
  • Мнения: 2 147
Няма друго освен температура и разстройство 3 дни... На 82 години, ваксинирана.

В момента явно върлува стомашен вирус. С две ваксини съм, но бях с повръщане, температура и разстройство. Два отрицателни бързи теста - от лаборатория и от аптека.

# 40 039
  • Мнения: 3 615
Ти ли ще я заместваш?
Навярно вие?
Недоволна КЗ 7 не мисля,че е мн висока.

# 40 040
  • Мнения: 140
Aми нали се държи на присъственото обучение, как да стане без учители?

Е, ти пък сега и учители. Важно е да присъствено на всяка цена, да се социализират.
Министърът това не го уточни,  важното е да са в клас до  27 - сега дали с учители или без, това са подробности. В съседната тема има и сметки за ски и спорт по време на новата ваканция от министъра. Разни хора, разни идеали!

Basra, аз не бих чакала до утре, ако имате възможност - потърсете лекар за всеки случай.
Ние бяхме при нея сутринта. Тя ни прати на изследвания и ПСР. От четвъртък през нощта свеки вдига температура, правихме бърз-отрицателен, после в неделя взех от аптеката-пак отрицателен.. Обаче държи температурата около 38 вече 5 дена. Няма друго освен температура и разстройство 3 дни... На 82 години, ваксинирана.
След 10 дена на Панцеф за бронхит въпреки ме бях с отрицателни тестове PSR
и БАТ ,ден след спиране на антибиотика ,се събудих с треска,болки в цялото тяло,главата и температура 38,6-39,която не спада е под 38!Изписаха  ми тогава Клацид ,и не знам дали е от антибиотика понеже го  го започнах чак вечерта и два часа три след това получих зверско разстройство.Едва днес съм по добре и нямам температура!И моите кръвни от днес са подобни ,само едно високо CRP,вече не знам къде и при кого да ходя….

# 40 041
  • София
  • Мнения: 1 870
Да се отчета и аз, симптоми от 9ти януари, положителен тест от 10ти. Започна само с дразнене в гърлото без болка, последваха 3 дни с температура до 38,5, неспадаща от нищо и отпадналост. Следващите 3 дни само силно главоболие и хрема, загуба на обоняние и болка в ушите. Последните 2 болки в синусите (слабо място са ми, винаги имам проблеми). Днес вече ми е 10-ти ден и мисля, че съм  напълно оздравяла, само обонянието още е по-слабо.
Не знам кой от вариантите карах, ваксинирана съм в средата на септември. Лекувах се само с витамини и няколко ибупрофена. Не планирам допълнителни прегледи и изследвания за момента.

# 40 042
  • Мнения: 107
Здравейте! Извинявам се че нахлувам така, но има ли някой който по време на боледуване да е приемал добавката Хайде ( за след боледуване знам и баща ми я Пи), но сега сестра ми е болна - засега само температура и то днес 2 ри ден до сега не е вдигала. Купих и хайде, и сераза и се чудя кое от двете да пие. Аз когато боледувах пих сераза.

# 40 043
  • Мнения: 3 634
Мередит, по южноафриканския протокол Innocent

Захарта изобщо не е висока. Особено при боледуване.

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 18:34 от the Ant ...

# 40 044
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 427
И моята захар ми се видя висока - 5.17 на гладно, но поне е в норма.

# 40 045
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 403
Aми нали се държи на присъственото обучение, как да стане без учители?
молят се на старата гвардия - пенсионираните учители да се върнат.
ама няма много желаещи. Smiley

# 40 046
  • София
  • Мнения: 5 959
Някой след Ковид  с изтръпване на ръце нощем ! Първо беше едната ръка  , сега и двете до лактите , много неприятно !

Това има нужда от консултация със специалист.

# 40 047
  • Мнения: 3 615
Здравейте! Извинявам се че нахлувам така, но има ли някой който по време на боледуване да е приемал добавката Хайде ( за след боледуване знам и баща ми я Пи), но сега сестра ми е болна - засега само температура и то днес 2 ри ден до сега не е вдигала. Купих и хайде, и сераза и се чудя кое от двете да пие. Аз когато боледувах пих сераза.
Аз да'кажа ,че вие и вашата сестра  сте два различни индивида,различни  организми, при вас едно при нея вероятно друго.Защо българина не се научи,че има доктор за консултация,на вас ако е помогнало на нея може да Не.Нв го казвам с лошо ами ако някой яи подведе кой ще е виновен?
  SILI ако ПКК  ви е наред,пийте магнезий  10дни и ще видите разликата веднага но може да го изговорите с ЛЛ или Невролог.

# 40 048
  • Мнения: 4 822
Аз не говоря за доброволците от РЗИ, а телефоните на страницата им, които са оставени като дежурни за всякакви въпроси с Ковид и ваксини. 3 дена с никой от тях не можах да се свържа, защо са ги написали тогава? Даже пише, че отговарят от 8 до 20 часа, а след това да оставяме съобщение на гласова, щели да ни се обадят..... Хмммм .... Или свободно, или затварят. Поне при мен така беше.
Иначе за доброволците и карантината ми е ясно, при този скок, няма как да наваксат и да звънят в срок.

# 40 049
  • Мнения: 3 615
SILI ако ПКК ви е наред, пийте магнезий 10дни и ще има осезаема разлика.Изкоментирайте го с ЛЛ или невролог.Ковид действа и неврологично.

Общи условия

Активация на акаунт