От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 2

  • 34 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 757
?

# 556
  • Мнения: 3 835
Извинявай, спрях посредата.
Благодаря за информацията все пак.
Не че търся какво да сменя, но винаги меря и шеря 100 пъти...

# 557
  • Мнения: 21
BGN 6.75  50%OFF | 200PCS Dishwasher Rack Cap Durable Flexible Replacement Round End Cap Tip Tine Cover Protective Cap for Organizer Dishwasher
https://a.aliexpress.com/_mMvt8nf
Ето капачета има и в Алиекспрес че от Амазона пари и за доставка. Благодаря че ги показахте току що ги поръчах.

# 558
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 757
Аз си купих като тези, ама след пътвата програма на 70 градуса се разшириха и паднаха.

# 559
  • Мнения: 3 835
Аз си купих като тези, ама след пътвата програма на 70 градуса се разшириха и паднаха.
Аз ще поръчам от Амазон , доставката е стотинки с Габиели (3лв/кг от Германия и 2 от Англия)
И ще дам инфо.
Трябва да прочета мнения в Амазона.
Но това не променя факта , че има развалено покритие и по самата кошница

# 560
  • Мнения: 21
Аз не пазаря от Амазона защото трябва да търся други фирми за доставка до България и не знам дали има разлика в времето за доставка. Доколкото съм чувал от към гаранция са по сигурни.

# 561
  • Мнения: 3 835
Аз не пазаря от Амазона защото трябва да търся други фирми за доставка до България и не знам дали има разлика в времето за доставка. Доколкото съм чувал от към гаранция са по сигурни.
Можеш да пазаруваш не само от Амазон, с от кой да е друг сайт. Габиели имат складове в Англия, Германия и Испания. Поръчваш до адреса там, до себе си и ID номер. Регистрираш и следиш пратката си в сайта на Габиели. От Англия имат транспорт 2 пъти седмично, от Германия - един път седмично. Имат офиси в Пло, Сф, Варна - за Бургас да не излъжа. До др места работят с Еконт.
Последно преди 2 дена ни дойде грамофон поръчан от немски сайт.
Всъщност от БГ мама май научих за тях. Преди 2-3 г синът ми си купи велосипед 2употреба от Англия и търсехме как да го докараме.

# 562
  • Мнения: 21
Аз не пазаря от Амазона защото трябва да търся други фирми за доставка до България и не знам дали има разлика в времето за доставка. Доколкото съм чувал от към гаранция са по сигурни.
Можеш да пазаруваш не само от Амазон, с от кой да е друг сайт. Габиели имат складове в Англия, Германия и Испания. Поръчваш до адреса там, до себе си и ID номер. Регистрираш и следиш пратката си в сайта на Габиели. От Англия имат транспорт 2 пъти седмично, от Германия - един път седмично. Имат офиси в Пло, Сф, Варна - за Бургас да не излъжа. До др места работят с Еконт.
Последно преди 2 дена ни дойде грамофон поръчан от немски сайт.
Всъщност от БГ мама май научих за тях. Преди 2-3 г синът ми си купи велосипед 2употреба от Англия и търсехме как да го докараме.
Може ли да пуснеш линк за тях рук или на лични

# 563
# 564
  • Мнения: 909
Дали е проблем ако Бош са произведени в Турция, защото в Технополис са само турски

# 565
  • Мнения: 11 764
Дали е проблем ако Бош са произведени в Турция, защото в Технополис са само турски
Ами те  в Турция и Китай се произвеждат. Каквото се произвежда в Германия, си пише на него и е на двойна цена. Не, не е проблем.

# 566
  • Мнения: 909
Дали е проблем ако Бош са произведени в Турция, защото в Технополис са само турски
Ами те  в Турция и Китай се произвеждат. Каквото се произвежда в Германия, си пише на него и е на двойна цена. Не, не е проблем.

Благодаря 😊

# 567
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 757
Е не е проблем, обаче аз не искам да ми е китайска.

# 568
  • Мнения: 3 835
Затова се отказах да сменям Беко-то
Дори по-малка ми се стори

# 569
  • Мнения: 909
https://www.bosch-home.bg/productlist/dishwashers/free-standing- … -width/SMS4EVI14E

Спряла съм се на тази, а тук всички са доста запознати, за разлика от мен.😊 Затова ще се радвам на мнение.

Общи условия

Активация на акаунт