Близки ли сте с кумовете си?Виждате ли се често?

  • 5 114
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 695
Нашите кумове не бяха семейство, нито гаджета.
Кума ни беше моя много добра приятелка, още от детството, а кумът - хем съвсем отделно приятел на мъжа ми, а от друга мой приятел и съученик. Връзките ни с тези хора са много силни...
За съжаление, преди три месеца Иван загина, и сега в сърцата ни е рана... Sad
Мога да кажа, че мъката по него сравнявам с мъката по татко, нали и така се казва - че кумовете ти стават роднини.
С кумата се виждаме много често, както е било винаги, и ще бъде.

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 10:11 от Лимонче с меД

# 46
  • Мнения: 242
Да, много сме близки, помагаме си, излизаме заедно. Бяхме приятели преди да ни станат кумове и май още ги възприемаме по-скоро като приятели, отколкото като кумове  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 000
Не. 3-4 пъти в годината най-много да се видим и то обикновено е по наше желание  Sad

# 48
  • Мнения: 1 564
Ами  за съжаление не сме  в най-близки отношения Rolling Eyes! Ние винаги се обаждаме и ги каним на гости , но те винаги се оправдават с детето ,че няма кой да го гледа!
=======================================================================
При нас разликата е тази,че сме в различни градове.Разстоянието е около 20 мин. с кола.Ние няколко пъти ходихме,канехме и тях да ни идеат на гости,но те отказваха.По поводи винаги сме се обаждали да им честитим -  те  Naughty.Дори на РД на децата не идват newsm78.

# 49
  • Мнения: 533
Отношенията с кумовете ни са идентични с тези на БУБА. Кумата ни е кръстница на детето ни. По принцип се разбираме много добре, ако ги поканим да излезем или на гости, няма проблеми, откликват с желание, но за съжаление от тях не идва някаква инициатива. Чудя се защо се получава така, изкарваме си приятно заедно, но ако не сме ние, те не се сещат да се обадят.
В много по-близки отношения сме с кумците (тези, на които ние сме кумове), аз съм кръстница на първото им дете, а другия месец дъщеря ми ще стане кръстница и на бебето им.

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Обожавам ги! Те са ни най-добрите приятели! Всичко бих направила за тях, както и те за нас- доказали сме си многократно, че се обичаме силно и истински!  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 649
Нашите кумуве не бяха семейство, нито гаджета.
Кума ни беше моя много добра приятелка, още от детството, а кумът - хем съвсем отделно приятел на мъжа ми, а от друга мой приятел и съученик. Връзките ни с тези хора са много силни...
За съжаление, преди три месеца Иван загина, и сега в сърцата ни е рана... Sad
Мога да кажа, че мъката по него сравнявам с мъката по татко, нали и така се казва - че кумувете ти стават роднини.
С кумата се виждаме много често, както е било винаги, и ще бъде.

Странно и при нас се получи така. Кумуваха ни негов приятел и моя приятелки и за съжаление кумът ни опчина преди два месеца при автомобилна катастрофа.

# 52
  • Мнения: 649
Нашите кумуве не бяха семейство, нито гаджета.
Кума ни беше моя много добра приятелка, още от детството, а кумът - хем съвсем отделно приятел на мъжа ми, а от друга мой приятел и съученик. Връзките ни с тези хора са много силни...
За съжаление, преди три месеца Иван загина, и сега в сърцата ни е рана... Sad
Мога да кажа, че мъката по него сравнявам с мъката по татко, нали и така се казва - че кумувете ти стават роднини.
С кумата се виждаме много често, както е било винаги, и ще бъде.
Странно ипри нас се слечи така. Кумуваха ни моя приятелка и негов приятел, но кумът ни загина преди два месеца при автомобилна катастрофа. Много е тежко, защото беше  приятел, често се виждахме и бяхме много близки. Това по пътищата е просто #2gunfire #Cussing out

# 53
  • Мнения: 421
След сватбата ни поискаха назаем голяма сума пари, не им дадохме(имаше причина) и те се разсърдиха....обаждахме се и за раждането на детето, питата и глас в пустинята... Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 891
Не, вече не сме близки - след свадбата сме се виждали 2 пъти /за 5 години/.
Преди да ни станат кумове, бяхме непрекъснато заедно, не се разделяхме! Тогава кума и кумата още само живееха заедно - нямаха брак.
Нещо стана в деня на свадбата, нещо се разсърдиха, но не разбрах какво ? Ходихме няколко пъти до тях, питах ги какво е станало, защо се сърдят ...   newsm78 Казват, че нищо не е станало, че не се сърдят, че си въобразявам, нямало никакъв проблем.....
Опитах се да разбера какво се е случило и се извинявах, без да знам точно за какво..... Но, уви.... Те няколко пъти обещаваха, че ще дойдат на гости, да видят малката /те въобще не са я виждали/, но така и до днешен не дойдоха  Cry
После разбрахме от приятели, че са правили свадба, родило им се е детенце.........

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 926
Чувстваме ги близки, но не се виждаме 4есто -  те живеят в друг град. Но винаги когато имаме възможност се виждаме и си изкарваме добре Laughing

# 56
  • Мнения: 7 122
Едни от малкото хора, които не се отдръпнаха от нас след като бебо почина. Heart Eyes

Буба, това че са забравили годишнината не е трагедия. Ние гъбаркаме кумата затова – да ти е кеф да гледаш  как готино се връзва Mr. Green.

# 57
  • Мнения: 8 505
Да,близки са ни.Но не са близо ConfusedДелят ни около 400км,чуваме се редовно,но се виждаме веднъж годишно.

# 58
  • Мнения: 5 622
Не, вече не сме близки - след свадбата сме се виждали 2 пъти /за 5 години/.
Преди да ни станат кумове, бяхме непрекъснато заедно, не се разделяхме! Тогава кума и кумата още само живееха заедно - нямаха брак.
Нещо стана в деня на сватбата, нещо се разсърдиха, но не разбрах какво ? Ходихме няколко пъти до тях, питах ги какво е станало, защо се сърдят ...   newsm78 Казват, че нищо не е станало, че не се сърдят, че си въобразявам, нямало никакъв проблем.....
Опитах се да разбера какво се е случило и се извинявах, без да знам точно за какво..... Но, уви.... Те няколко пъти обещаваха, че ще дойдат на гости, да видят малката /те въобще не са я виждали/, но така и до днешен не дойдоха  Cry
После разбрахме от приятели, че са правили сватба, родило им се е детенце.........



Стига бе  #Crazy

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 228
Близки са ни, но живеят на другия край на България. Чуваме се често, но се виждаме рядко - 2-3 пъти годишно  Confused

Общи условия

Активация на акаунт