Къде в София - тема 3

  • 50 451
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 14 693
Има един евтин хотел - "Медик", не е далече.

# 586
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
За Медик скоро имаше оплакване в темата Черен списък на хотелите, а и оценката в Букинг е ниска. По-добре да търси нещо друго.

# 587
  • Мнения: 13
Здравейте, къде в София мога да намеря вълнени или родопски одеяла, но в натурален цвят, а не шарени. Или просто дебели зимни одеала. Тези поларчета, с които са наводнили навсякъде хич не ми допадат


Вижте във фейсбук страничката на Тера Силвана - онлайн са. Има натурални цветове, както и различни размери.

# 588
  • София
  • Мнения: 5 141
Приятели купуваха от едно изложение, произведени от хора с увреждания.
Цветът беше слонова кост, почти съм убеден, че беше точно това :
http://tpkunion.com/infocat/archives/business/%D1%82%D0%BF%D0%BA … ;SingleProduct=54

Според сайта им трябва да имат магазин на пазара на Подуяне, но ако имате интерес звъннете им за потвърдена информация.
Въпросното изложение се правеше в ЦУМ където сега е супермаркет и пак според сайта им, вече се провежда в Пловдив.

# 589
  • софия
  • Мнения: 25 472
В ЦУМ (на 0 ниво и последния път - пролетта, на 1. етаж) се провежда "Доверете се на българското". ТПК-то може и да участвало в него, не съм обърнала внимание.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 13:25 от zvаnchе

# 590
  • София
  • Мнения: 5 141
Не, не беше Произведено в България, а специализирано изложение в което всички производители бяха такъв тип.
Според информация от интернет е мероприятие към Европейски форум за социално предприемачество.

# 591
  • Мнения: 591
Аз имам от метро дебело вълнено одеало в бежово и кафяво. Тип родопско. Взех го за около 20лв, но преди около 2г.

# 592
  • Мнения: 1 121
Купих такива одеала от производител във Велинград. Направо от цеха в края на града. Изобщо не ми трябваха, но бяха толкова красиви, че не се удържах. Казваха, че ги изнасят за Великобритания.

# 593
  • София
  • Мнения: 3 991
Къде мога да намеря зимни дамски якета с гъши пух? Също така и сайтове ще ми помогнат, благодаря ви!

Вижте в Ремикс.

# 594
  • София
  • Мнения: 19 249
Моля за идея къде в София има голям избор от връзки за обувки. Предпочитам да е в центъра, но става и в източните квартали.

# 595
  • София
  • Мнения: 5 141
Моля за идея къде в София има голям избор от връзки за обувки. Предпочитам да е в центъра, но става и в източните квартали.
На Графа - от Попа към Канала, десен тротоар, така са позиционирани, че и от тротоара се виждат.

# 596
  • Мнения: 648
Магазин с дебели зимни якета, които наистина топлят, за много зиморничав човек да подскажете?

# 597
  • София
  • Мнения: 16 038
Чак пък топли якета в определен магазин...
Имам много топлещо яке с качулка, до над коленете,  купено от китайски магазин. 40 - 50 лв. струваше преди 2 г. Почти не мога да го нося,  горещо ми е с него дори и в студена, северна страна.
Затова препоръчвам да се огледат китайските магазини - Младост 1, зад Хит в Младост 3, Дензел и подобни. Това в моя район, може и по други квартали да има подобни. Наясно съм, че повечето мамета ще се нацупят и бръчкат нослета, че ги пращам  при китайчетата, но аз съм доволна.

# 598
  • Мнения: 10 616
Снимай етикета да го видим Simple Smile.
На мен ми е студено дори с North Face и с яке с пух. Ако отдолу не съм с боди, блуза и сако/пуловер, просто си умирам от студ.

# 599
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
От къде да купя качествени и хубави детски халати за баня?

Общи условия

Активация на акаунт