Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Здравейте, момичета!  wavey

Честита нова седмичка,
 newsm32 хайде Всички нечакащи да я напълнят с бебешки Вълнения newsm32

Лиана, страхотно е заглавието, дано има и толкова страхотни новини през тази седмица.

на всички бебеправещи като мен..... пожелавам много УСПЕХ,

а на всички които нечакат лелката и които се престрашат да направят тест им пожелавам да видят  EFP  Praynig


# 16
  • Мнения: 352
Ох, извинявам се, че отговорът ми се публикува два пъти..   Blush  нещо не ми е наред интернетът днес и ми излезе, че първият път не бил публикуван.. е, все едно, де... 
sunlight, дано!! Да си призная, малко се изкушавам да си направя тест по-рано... ама все си викам, че няма да покаже верен резултат... та така....
Хм, да е имала някоя от вас бяло течение като признак за бременност? Мойто е едно такова малко, не много обилно, някак си чисто... странно  newsm78


# 17
  • Мнения: 998
Привет и от мен и аз тази седмица се надявам да видя двете чертички, мисля да се тествам в четвъртък, ако не ме сполети лелята до тогава Praynig  Успех на всички тестващи се и бебеправещи!!!

# 18
  • Мнения: 375
sunlight,с теб ще си правим компания тази седмица тогава.босилек, и аз в момента имам някакво течение което е по-скоро мръсно бяло към жълтеникаво

# 19
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета !
Пожелавам на чакащите да видят двете чертички  Praynig
nellyani , ей момиче, а бой яде ли ти се ?  Naughty Какви са тези приказки, че ти има нещо, да не чувам такива неща, 5 месеца са твъъъърде малко време, за да имаш притеснения. До 1 година е съвсем нормално, след 1 година, ако няма резултат може да се започне с изследвания  bowuu
Я по-оптимистично   bouquet Я ме вижте мен най-големия песимист с толкова проблеми, на всяка улица ще изгрее слънце. Според мен рецептата е, пък и не само според мен, да се действа без натоварване - да си кажеш - когато стане - тогава. Аз така направих и нито съм следила овулации, нито нищо. Другото е кекс през ден... но и това си е относително.
Лек ден и много усмивки
 Hug

# 20
  • Мнения: 352
Рокси, кога ти се появи? На какво го отдаваш?
Ей, колко сме много тези, дето чакаме // tazi sedmica!!!   Hug  Гера, стискам палци и на теб, и на sunlight, и на Рокси и на всиицки момичета. Ей, ама толкова хубаво би било тестовете да са позитивни!!!  Grinning  Praynig   При самата мисъл ми е едно такова весело и радостно и развълнувано... като в хубав филм, на който предвиждате края Simple Smile  baby_neutral  Е, той краят може да ни изненада все пак ....  Thinking

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета аз пак съм тук, пак с лоши новини. На лявата ми гърда до зърното ми се наду вчера и не спада, днес се обадих на личната си лекарка и тя ми каза да си правя компреси с риванол но не мога да отида на преглед при нея понеже е в отпуска от днес и не е в града, и тя ми каза, че ако не ми мине до утре ще ми уреди час при брат си в ТУБ диспансера да ме прегледа  Sad. Днес ми взеха кръв за хормоните и утре след обяд ще са готови, бях също и на калните бани малко е гнусничко но съм готова на всичко за това което искам повече от всичко на света а именно Бебе  Hug
 Желая ви много ама много късмет и да нямате моите проблеми а само добри новини   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Megita милата тя Hugданао всичко е е о,к.Знам че всичко ще издаржиш и изследвания и кални бани в името на завтната цел.Пожелавам ти го в най-скоро време.(често си мисля за теб много изстрада и ти)

# 23
  • Мнения: 329
Megita не се отчайваи защото след всяко зло идва и добро.Само горе главата и никакви лоши мисли.Това за калните банни една моя позната докторите и бяха каза ли че никога няма да може да забремене е ,но след тези кални бани взе та забременяТака че успех и дано скоро има добри резултати и при теб. Praynig


На групата на чакащите  Praynigпожелавам да видят двете чертички baby_neutral ама задължително и да опразните този темичка ! Naughty

# 24
  • Мнения: 249
Здравейте, момичета! Много проблеми с нет-а чак сега успях да вляза. От сутринта правя опити и все неуспешни.
Лиана, страхотно заглавие!!! Дано седмицата наистина есе изпълни с бебешки вълнения!
Sunlight, Bosilek и аз мисля в неделя да се тествам, ако до тогава не е дошла.
Gera, дано не те посети през следващите 9 мес. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
И накрая едно въпросче: В случай, че е настъпило оплождане променя ли се по някакъв начин ЦС така че да подскаже. Защото аз с помощта точно на ЦС разбирам кога е било овуто, т.к. при мен е по-обилна.Ще се радвам, ако можете да ми помогнете със съвет!

# 25
  • Мнения: 9 094
В случай, че е настъпило оплождане променя ли се по някакъв начин ЦС така че да подскаже. Защото аз с помощта точно на ЦС разбирам кога е било овуто

Само такъв въпрос не беше задаван досега, не знам как не му е хрумнало на някой Grinning Браво Wink Само че отговор не мога да ти дам, трябва да питаш бременните или вече мамите, те ще знаят Simple Smile Иначе, хубаво е че така си познаваш овуто, на този етап това ти е предостатъчно Simple Smile

Мегита, от какво ти е това подуто?

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Яяяя, Стеф, къде изчезна ти бе? Какво става с теб? Laughing
И на всички останали...Здравейте Sunglasses
Poison_avi, поздравления за шестиците  bouquet
Мегита, дано след тоя черен период, в който си влязла, изведнъж да дойде най-хубавия и щастлив период в живота ти...така както стана със Страчи.
На всички, които чакат тази седмица- стискам палци Peace
Аз прогоних лелката и съм вече на бебеправешкия фронт...е рано ми е още, но съм в добро настроение Grinning
Даре, къде изчезна?

# 27
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Аз също се нареждам на опашката от НЕ чакащите лелката и аз като sunlight съм си определила дата за тестване неделя....ако както някой беше писал в този форум "не ми мине лелка път"....
Така че sunlight може ли да ти правя компания  Embarassed

И никой не каза за статистиката от миналата седмица......

Благодаря на всички за поздравленията Simple Smile  Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 1 049
Здравейте  и от мен  Peace  bouquet
И аз да се разпиша тук , имам вече едно детенце казва се Крис и  е на 4 гадини от 2 месеца работим по въпроса за сестричка, но засега няма резултати  Sad Дори ваканциата не ни зарадва  Tired
така че се нареждаме сред чакащите  Praynig
Лека и радосна седмица на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 9 094
Яяяя, Стеф, къде изчезна ти бе? Какво става с теб? Laughing

Здрасти, Леичка Blush Върнах се от Смолян, сега в четвъртък заминавам за Гърция до 15 септември, после имам да взимам изпити. Общо взето шарена работа. Нищо с което да се похваля, поне сменям обстановките и това подтиска донякъде черногледството и депресията ми Simple Smile Гледам че тук е пълно с нови момичета и това ме радва, въпреки че старите ми липсват Sad

Общи условия

Активация на акаунт