Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 13 739
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Валентин от къде в Пловдив си намираш Сано максима? Аз търсих на 2-3 места и се отказах - за сега съм с Персил сензитив.
Avana взех го от едно магазинче до Енергото(доста труднооткриваемо),затова ще ти кажа къде другаде го видях на по-лесно място-точно на Младежка(на пазарчето)има едно заведение,което се казва "Марияна",до него се намира магазин за 1 лев,железарница и до нея детски магазин- вътре продават от този прах-на много лесно място е(дано да си ме разбрала).

# 16
  • Мнения: 5 500
Честито на Леси, да й е жив и здрав сина много да я радва!!!

Честита дъщеричка на mari_anka да порасне голяма, красива и умна мома!!!

Честит имен ден на Александър на Мерци!!!

Айде утре е последен ден за августовски септемврийчета Hug и се почва септември!!!

Ивелина, преди купувах течния защото при ниска Т не оставя следи, а обикновено цветните пера на 30*С.

Аз бях на консултация днес, бебето е пораснало около 2800 е вече и обмисляме дата за раждане ако евентуално не тръгне самичко, а правя всичко по въпроса, разходки, секс, стълби  и други такива  Joy
Присила ме притеснява, някой има ли й телефона?

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 21:58 от AFRODDITA

# 17
  • sofia
  • Мнения: 562
Честита Дъщеричка на Марианка! Да и е жива и здрава, да бъде много спокойно бебче и с добър апетит!Да расте жизнерадостна и щастлива обградена от много любов!
На мама скорошно възстановяване.
На всички лека вечер, утре съм на преглед и ще докладвам Simple Smile !

# 18
  • Мнения: 858
sohappyЧестита принцеса Василена на Марианка!Бързичко да се прибират в къщи да си се радват една на друга baby[/i]
Ирини Благодаря за страничката  Hug
assia ,walentin чакаме доклада с нетърпение от посещенията ви при чичо доктор!
шоколадче какво става с бебката?
за присила се тревожа и аз  Thinking
Ави отличници сте вие с бебо  Wink само така  Peace
Bebo 06 изненадите са хубаво нещо ,особено когато се очаква да са пухкави и приятни малчовци.
Яни свещичките за обезболяване се казват -профинит
Хубава вечер на всички и дано спинкате спокойно

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 23:39 от dennis

# 19
  • Munich
  • Мнения: 155
Честито на новите ни мами Леси  smile3525 и Марианка  newsm51 Да са ви живи и здрави дечицата!
Честит имен ден и на малкия хубавец Александър!
Steffi и мен ме притеснява точно същото! Все се надявам лекарят ми да може да прецени кое ще е по-доброто, нормално раждане или цезарово, но си остава и едно съмнение в мен, че може и да ме остави да се помъча с нормално раждане и чак в краен случай да реже... А това не ми е от любимите варианти... Но каквото дойде, ще се справим!
И аз днес си мислих, кой ли ще пуска такива хубави темички, ирини Simple Smile
Хайде сега по леглата и утре още поводи за честитене!

# 20
  • Мнения: 678
smile3525Честити бебчета на мама Леси и мама Мари-Анка smile3525.Да са им живи и здрави и много да ги радват.На мамите бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи  bouquet
Мерци честит имен ден и на Александър,да ти е жив и здрав и много да те радва,заедно с Ния разбира се  Hug
При мен все още няма развитие.Бях на консултация вчера и не ми казаха нищо ново.Бебето е главично,водите са намалели,плацента 2 към 3 степен на зрялост.Попитах я това нещо дето ми падна дали е тапата и тя каза,че според нея е тя,нищо че нямаше кървави отенъци.Каза също,че бебка е ниско но има все още да се смъква,но не се знаело може да родя и днес може и другата седмица.На мен ми тежи вече,а като походя повече ми се стяга много корема.Имам контракции,но не са болезнени и не мога да ги засека по колко на ден са.
Е това е от мен,до скоро Hug
Кой ли ще са днешните мами?  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 17
Честити бебчета на мама Леси и мама Мари-Анка smile3525 newsm51
Да са живи и здрави за радост на всички вкъщи!

Честит имен ден и на малкия хубавец Александър на патерица!

Ние купихме и количката и коритцето и съм адски щастлива. Седя, гледам ги и не мога да им се нарадвам. А дъщеря ми е направо във възторг - обикаля целия апартамент с количката.
Момичета как сте с настроението? Аз изпадам в някакви дупки от време на време. Нещо тая депресия ми идва в повече. Затова и не писах през последните дни, да не ви развалям и вашето настроение.
Желая ви усмихнат и пълен с нови попълнения ден!!!

# 22
  • Мнения: 2 123
Добро утро момичета... Събуждайки се, не знам защо, но реших, че ще имаме хубави новини днес. Хайде дано.
При мен - нищо ново. Днес съм на док за тоновете и ще ви споделя, че... най-вероятно ще ми бъде направен и прословутия вагинален преглед - тип туширане... Тъй като го очаквам от 1 седмица можете да си представите какво ми е свито, нали? Тези дни все за това мисля - първо: че знам, че е доста болезнен  Confused и второ: че обикновено води след себе си последствия - най-често  baby_neutral . Колкото и странно да ви звучи - повече ме е страх от болката от прегледа, отколкото от тази при раждане  Embarassed
Стефи, Дили-пили - и аз понякога си казвам, че независимо от психическата ми нагласа за нормално раждане, трябва да съм подготвена и за вариант - секцио. Не е особено приятно в хода на нещата да настъпват промени, но... важен е крайня резултат!!! Всичко ще мине.
Алексал и Никол5 също ми се губят. А тревогата ми за Присила е голяма - никой ли няма нейни координати?!
Мерци, на патерици ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИЯ СЛАДЪК МЪЖ АЛЕКСАНДЪР!!!  Heart Eyes
Дас, честити покупки  Mr. Green Хубаво е, че поне те са ти повлияли на настроението добре. Вчера и аз бях подтисната и леко ревлива  Embarassed Казвам си - хормони, и чакам да ми мине. Странно ми е, че допускам даизпадам в такива дупки, при положение, че нали предстоят хубави неща Thinking

Пожелавам бебеносен и усмихнат ден!!!   bouquet

# 23
  • Мнения: 318
Честито на новообебилите се мами Леси и Мариянка, да са ви живи и здрави дечковците и много да ви радват, а на вас белая бързичко възстановяване и на спокойствие в къщи.  bouquet
Здравейте отноово, така като гледам никой не е приритал за мен , но все пак аз да се отчета , че все още сме 2 в 1. Няколко дни нямахме нет заради лошото време явно имаше някакви повреди . А и през тези няколко дни се случиха не особено хубави неща при нас, мъжо замина оня ден за София , защото почина бабчето му, много неприятна история, искаше ми се и аз да си кажа последно сбогом с тази невероятна жена, но просто ми е забранено вече пътуването в това състояние. Та така, 2 дни съм самичка вече и се надявам бебко да не хукне да излиза точно сега когато татко му го няма. Изобщо ми е доста мъчничко, но да не ви товаря с моите проблеми.....Времето тук взе да се захлажда, от което съм много доволна, малко почивка от потта и жегите най-накрая Crazy

# 24
  • Мнения: 2 123
Оф доника, много съжалявам за бабата на мъжа ти! Sad  За съжаление това е кръговрата на живота. Естествено, че няма да пътуваш никъде, а и на бременната жена мястото й не е на гробищата. Твоя бебон е добро и възпитано хлапе и ще дочака татко си - сигурна съм!  bouquet А ти се опитай да мислиш по-оптимистично  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 401
здравейте,момичета!
Честито и много щастие на родилите майчета  bouquet!А на чакащите,търпение и леко и бързо раждане!Исках само да кажа,че ако до понеделник не родя,тогава влизам в Шейново и във вторник ще го предизвикат живот и здраве!Аз съм спокойна иначе!Имам 1см разкритие и мека шийка,но контракциите не са постоянни - главно вечер и през нощта и то от 2 дена само!
Хубав ден и само позитивни мисли!!!! Praynig

# 26
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА МАМА ЛЕССИ И МАМА МАРИ-АНКА    bouquet

# 27
  • Мнения: 407
Честити бебчета на мама Лесси и мама Мари_анка!Да са им живи и здрави.Бързо възстановяване!   bouquet

Тук съм.Благодаря за вниманието irinii
Аз вече си мътя във Варна.Вчера ходих да говоря с анестезиолога.Обясни ми най-подробно къде и как се поставят всички упойки.Каза ми още,че ако са поставени от човек който наистина си разбира от работата няма начин да стане някаква злополука.Направиха ми и тест за упойките.Не съм алергична.
AFRODDITA ако поизчакаш още малко можа и да се засечем в болницата. Simple Smile а искам да те попитам дали имаш наблюдения за анестезиолога д-р Мичонов (Мичоров),защото вчера като ходих беше д-р Добрева много приятна жена,но тя е до края на седмицата и после 3 седмици е другия доктор.
Когато тръгвах за Варна преди няколко дена имах контракции на 3 минути.Това продължи около 1 час и докато си пътувахме на пук на всички правила и очаквания контракциите ми спряха.А от както съм спряла хапчетата имам по 5-6 контракции на ден.  newsm78 Вижда ми се много странно.При мен нещата се случват на обратно.На прегледа лекаря ми каза,че имам 2\3 скъсена шийка и нищо повече.Ами ще седя и ще чакам.
Лек ден на всички и аз имам чувството,че днес ще има още добри новинки.

# 28
  • Мнения: 514
Добро утро и от мен!
Ирини,тук съм,но вчера бях на консултация и доста се уплаших,защото тоновете намаляваха,после след два часа трябваше да ходя пак и се движеха около 130,казаха че са на долна граница,но няма нищо притеснително,в петък пак ще ходя!Затова вчера не писах ,да не развалям радостта на Лесси и Марианка!Много ми е притеснено,казаха ми да следя движението на бебо,засега се движи,но имам чувството ,че е по-бавно отпреди,вие чувствате ли нещо такова newsm78Докторът ме увери,че дори и при най-малката опасност за бебо,ще го извадят!Иначе-секретът ми е чист,хемоглобина-126,урина-идеална! Simple Smile
Доника,съжалявам за бабата на мъжа ти,спокойно бебчо ще изчака татко да се върне! Hug
Дас,нали затова сме тук,всички изпадаме в депресия,но това не значи да не споделяме,не си единствена,не се притеснявай! HugАз също съм доста лабилна и постоянно си сменям настроението,а е учудващо колко малко нещо може да ме разстрои newsm78
Ивелина,аз взех Сано Максима на прах и засега съм доволна,пък ще видим по-нататък!
Очаквам с нетърпение новите попълнения днес!  bouquet Hug

П.С.Докато публикувах моя отговор,видях,че и Никол 5 отговаря и ми стана смешно ,Ирини само попита,за което съм изключително благодарна,друго си е някой да се сети за теб Wink и ние и двете веднага-бързо на отчет,като ученици Hug  bouquet!Това в кръга на шегата разбира се!

# 29
  • Мнения: 407
alexal и на мен ми стана много смешно като видях,че си отговорила веднага след мен.  Laughing
Като прочетох твоите тревоги за тоновече се сетих и аз да попитам нещо.Като слушахме тоновете на бебо бяха към 150,а като се размърда ставаха 180.На мен ми се вижда много това?Нормално ли е?Въобще не съм наясно кога колко трябва да са,но виждам,че при вас са много по-ниски.

Общи условия

Активация на акаунт