Априлски мами 2021 ❤️

  • 32 438
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 426
Момичета пазете леглото, пишете ако имате и ако нямате нужда, нали затова са тези групи.
Моят съвет е само и единствено да бъдете спокойни. Поздрави ❤

# 91
  • Мнения: 67
Здравейте някой ще ми помогне ли в изчислението? Последна менструация на 6ти юли. В момента в 5та или 6та седмица съм едното приложение ми показва 5та седмица другото 6та?

# 92
  • Мнения: 88
Здравейте някой ще ми помогне ли в изчислението? Последна менструация на 6ти юли. В момента в 5та или 6та седмица съм едното приложение ми показва 5та седмица другото 6та?
Трябва да си в завършена 5г.с и 2-3 дни от 6г.с
Има настройка в повечето приложения дали да ти показва завършена седмица или не. ✌

# 93
  • Мнения: 67
Здравейте някой ще ми помогне ли в изчислението? Последна менструация на 6ти юли. В момента в 5та или 6та седмица съм едното приложение ми показва 5та седмица другото 6та?
Трябва да си в завършена 5г.с и 2-3 дни от 6г.с
Има настройка в повечето приложения дали да ти показва завършена седмица или не. ✌
Благодаря ти. Много ❤️❤️❤️

# 94
  • Мнения: 894
Здравейте някой ще ми помогне ли в изчислението? Последна менструация на 6ти юли. В момента в 5та или 6та седмица съм едното приложение ми показва 5та седмица другото 6та?
Сега си 5+1. 5 завършени седмици и в първи ден от 6тата. Де факто си В 6. Моят последен цикъл беше на 3 юли, сега съм в 6 седмица или 5+4. Наистина и приложението, което аз ползвам ми казва, че съм в 5 седмица и съм 5+4, което е дразнещо, защото искам да чета какво се случва с ембриона в 6 седмица. Не знам защо така вървят прибоженията, объркващо е. Но например аз родих в 39+1, т.е.в последната 40 седмица на бременността, която се завършва на термин.

# 95
  • Мнения: 67
Здравейте някой ще ми помогне ли в изчислението? Последна менструация на 6ти юли. В момента в 5та или 6та седмица съм едното приложение ми показва 5та седмица другото 6та?
Сега си 5+1. 5 завършени седмици и в първи ден от 6тата. Де факто си В 6. Моят последен цикъл беше на 3 юли, сега съм в 6 седмица или 5+4. Наистина и приложението, което аз ползвам ми казва, че съм в 5 седмица и съм 5+4, което е дразнещо, защото искам да чета какво се случва с ембриона в 6 седмица. Не знам защо така вървят прибоженията, объркващо е. Но например аз родих в 39+1, т.е.в последната 40 седмица на бременността, която се завършва на термин.
Благодаря ти за доброто обяснение. ❤️❤️❤️

# 96
  • София
  • Мнения: 2 084
Здравейте, бъдещи мами ! Flowers Hibiscus

Имам останала Неофолик Мета - общо 33 хапченца. Срокът на годност е 10/2021.
Ако някой я иска, да ми пише на ЛС.

Желая на всички една лека и прекрасна бременност с пухкав финал ! Yellow HeartGreen Heart

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 17:27 от rave

# 97
  • Мнения: 53
При мен гаденето май започна. Вчера и днес сутринта ми става лошо от всякакви миризми, през деня нямам апетит , ям малко насила. Иначе не съм повръщала, надявам се да ми се размине. При вас как е?

# 98
  • Мнения: 67
При мен гаденето май започна. Вчера и днес сутринта ми става лошо от всякакви миризми, през деня нямам апетит , ям малко насила. Иначе не съм повръщала, надявам се да ми се размине. При вас как е?
И при мен май започна 2ри ден сутринта ми е доста зле, че и вечер е така, едва се въздържам от повръщане. В кяо, седмица си?

# 99
  • Мнения: 53
Според приложението 6 седмица и 5 дена. Официално ще разбера понеделник на прегледа

# 100
  • Мнения: 88
Здравейте мами, днес минах преглед вижда се сакче 3.5мм. в 5г.с.+1 След 14 дни ще отида за да видим пулс.

# 101
  • Мнения: 27
Момичета, здравейте!
Знаете ли какви са нормалните стойности на тсх по време на първи триместър (имам предвид информация от лекар, не от интернет)? Увеличават ли се или намаляват стойностите? Аз по принцип пия еутирокс заради завишени нива на хормона, днес (5 +6) си пуснах изследване и не знам как да разбирам резултата (TSH 2,31, FT4 14,23). Имам записан час за ендокринолог за утре, ще се радвам, ако до тогава някой може да ми даде обратна връзка Simple Smile

# 102
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Пиша с хубави новини, човечето си е на мястото, всичко е наред. Видяхме днес сакчето, след 2 седмици трябва да отида да чуем сърчицето, но ще съм в Бургас и сигурно там ще отидем. Няма да ми се чака със сигурност до втората седмица на септември, че чак тогава се връщаме. Все още нямам гадене, предната бременност горе-долу по това време започна, та го чакам всеки момент, но знае ли човек. Може пък да ми се размине най-случайно, но не се надявам излишно..😅

# 103
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, аз от два, три дни имах леко неразположение сутрин за малко, докъто закусех, но вчера и особено днес направо ми се гади дори при мисълта за нещо, нямам повръщане, но за сметка на това ужасно главоболие от вчера на обяд започна и снощи не се търпеше, днес продължава но е по-поносимо... Леко бременеене на всички!

# 104
  • Мнения: 13
Здравейте момичета вчера ходих на преглед като имам късна овулация и по приложение ми изчислява че трябва да съм в 6,2г.с а реално и аз нз в коя съм. Лекаря не каза нищо след три седмици ме вика на преглед да чуем пулс и да определи термин. Аз съм сигурна кога е станало бебето на 20.07 има ли и друга като мен  с дата на зачеване 20.07 и в коя седмица реално се водим

Общи условия

Активация на акаунт