Отговори
# 660
  • Мнения: 1 126
И аз не съм спала. Точно щях да се оплаквам.
Котката тракна нещо, а аз скочих, защото помислих, че ми изтичат водите. Така още 10 пъти 😕
Разтройство имах много често през бременността, сега забелязвам, че честичко ходя до 00, дано да означава нещо. Идват няколко хладни дни, идеални за раждане 😄

# 661
  • Мнения: 35 140
Витамин Д ще ви трябва след 20тия ден, няма какво да го бързате. А пробиотика явно си е на проба- грешка. Аз единствено бях взела физиологичен разтвор и спирт.

# 662
  • Мнения: 782
И аз не съм спала. Точно щях да се оплаквам.
Котката тракна нещо, а аз скочих, защото помислих, че ми изтичат водите. Така още 10 пъти 😕
Разтройство имах много често през бременността, сега забелязвам, че честичко ходя до 00, дано да означава нещо. Идват няколко хладни дни, идеални за раждане 😄
Момичетата с бебета сигурно спят повече от нас😂
Любимо ми е като ми каже някой  " спи си сега,че после...". Какво после и какво да направя като НЕ МОГА.
Относто 00 през цялата бременност си ходих по 2 , 3 пъти и не съм имала проблеми, а вчера не съм яла нищо различно, предпоставка за...

# 663
  • Мнения: 245
Peacock, виж какво ми дадоха в болницата, от тея подаръчните:


За първи път виждам такова нещо.

# 664
  • Мнения: 2 379
Тези микроклизми са хубави, ползвала съм за мен и за детето(детските).Няма силни напъни след като се сложи.

# 665
  • Мнения: 635
Момичета тъкмо идвах и аз да се оплача че не съм спала почти. През ноща ме хванаха страшни болки отново и си викам край това е аххаха, да но уви оказа се рядко щастие. Но път от сутринта неспира да ми се стяга корема на има няма 5 мин. За сега е само дискомфорт

# 666
  • Мнения: 35 140
Peacock, виж какво ми дадоха в болницата, от тея подаръчните:


За първи път виждам такова нещо.
Аз я знам ама не е оферта. Трябва да си има редовно изхождане. Бих я ползвала ако работата се закучи повече от 48 часа

# 667
  • Мнения: 1 560
Не съм вземала никакви лекарства, витамини и т.н., ще изчакам педиатърката да каже.
Утре ще ви се похваля аз, дай Боже всичко да е наред 😊

# 668
  • Мнения: 782
Днес яко съм яхнала метлата.
Бях се разбрала с майка ми да дойде като се роди беба, да ми помогне евентуално с домашните задачки, докато се адаптирам за седмица две.
Обаче ММ се е обадила да идвала веднага, понеже се ппитеснявал като съм седяла сама по цял ден😑😑😑
А аз съм толкова изнервена последно време и знам, че може би ще го изкарвам на нея и после ще ми е гузно.

# 669
  • Мнения: 1 596
Аз вече няколко пъти виках майка ми да чисти с по силни препарати, че ММ само мрънка да не ги пипам Joy Малко я е страх да пипа в нас, нямам идея защо, като на чуждо се чувства, ама върши работа. Та ще видим като се роди бебчо дали ще я е страх да го пипне Joy
Момичета чакаме още малко, стискам палци всичко да мине лекичко и да се оплакваме от недоспиване, не заради тоалетната, а заради бебчовци Heart

# 670
  • Мнения: 1 890
Само аз ли не искам никой да идва да помага? Така ми се иска поне 1-2 седмици да си останем само тримцата с мъжа ми и бебчо. Някак си имам чувството,че ще ни “откраднат” безценни моменти като се изсипе родата. 😔

# 671
  • Мнения: 782
Само аз ли не искам никой да идва да помага? Така ми се иска поне 1-2 седмици да си останем само тримцата с мъжа ми и бебчо. Някак си имам чувството,че ще ни “откраднат” безценни моменти като се изсипе родата. 😔
И аз не искам ама мм от 24 е командировка и по-спокойно ще ми е с майка ми, отколкото сръдливата ми свекърва, която само като чуя искам да  убия 😂
Ядосах се ,че мм и звъни да идвала по-рано, за да не съм сама🙄
На мен днес ми е много изнервено, чак на рев мме избива

# 672
  • Мнения: 165
И аз първия път не исках никой да ми помага и познайте как никой не дойде. Майка и свеки си пуснаха отпуск едновременно и почти се изнесоха да живеят при мен. Бях откачила от нерви.
Този път съм казала, че като искат толкова да помагат, да взимат голямото дете. Евентуално за къпането само първите дни, че мен ме беше страх да го купя и сега сигурно ще ме е страх.
Изнервям се като има хора около мен, особено такива които ми дават акъл за всяко нещо. Но като цяло с майка ми е по-спокойно, защото по мога да й кажа с какво ме дразни и да спре Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 890
На мен също ми е спокойно с майка ми,защото мога да и кажа директно какво и как чувствам,докато със свекито трябва да се съобразяваш малко или много. Освен това майка ми живее в София и вечер ще си прибере в дома и,докато свекито трябва да остане в къщи, а аз никак,ама никак не обичам гости с преспиване. Но все пак не съм такъв звяр и не мога да им забраня да дойдат на изписването или да видят бебето,внуче им е все пак. Разчитам на мъжа ми да каже на майка си,че е добре дошла,но за не повече от 2-3 вечери. По-нататък като свикнем с човечето и хормоните ми се регулират може и за повече. 😄

# 674
  • Мнения: 782
И аз първия път не исках никой да ми помага и познайте как никой не дойде. Майка и свеки си пуснаха отпуск едновременно и почти се изнесоха да живеят при мен. Бях откачила от нерви.
Този път съм казала, че като искат толкова да помагат, да взимат голямото дете. Евентуално за къпането само първите дни, че мен ме беше страх да го купя и сега сигурно ще ме е страх.
Изнервям се като има хора около мен, особено такива които ми дават акъл за всяко нещо. Но като цяло с майка ми е по-спокойно, защото по мога да й кажа с какво ме дразни и да спре Simple Smile
Точно това, плюс това свекърва ми пуши на всеки 30 мин и с тези цигари в нас... лошо. На майка ми всичко мога да и кажа , пък и реално  много ми помага.
Свеки се усети преди време да ме питала кога да дойде, но и казах че при нужда ще и кажа и че съм викнала майка ми.
Не я харесвам и това е и естествено за изписването не ми е минавало през ума да кажа да не идват.
За протокола свеки живее на 1 км от нас , а майка ми е от друг град😂

Общи условия

Активация на акаунт