Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за 20 ОУ Тодор Минков

• 5 469
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • София
Тази година има търг за изработване на униформите и крайният срок за подаване на документи е 15.09. Говорих с класната ни и тя каза, че няма как в началото на годината да са задължителни  униформите.

# 61
  • София
Тази година има търг за изработване на униформите и крайният срок за подаване на документи е 15.09. Говорих с класната ни и тя каза, че няма как в началото на годината да са задължителни  униформите.

Конкурсът е за доставка от следващата учебна година т.е тази година е все още старият доставчик.
Говорете отново с класната си, защото може би не сте разбрали. Униформите са задължителни ( поне единият елемент от тях).

# 62
  • София
Тя ми е отговорила писмено на въпроса, няма как да не съм разбрала. Говорих с други родители и са им казали, че за първия учебен ден и в началото не е задължителна униформата, след това ще бъде.

# 63
Здравейте,
Бих искала да се обърна с въпрос към родителите на деца, които тази година са 2ри клас (немска паралелка). Моля, споделете имате ли някакви оплаквания от организация, учители, деца… Бих искала да преместя дъщеря си и ми се иска да не попада в същата среда и положение, в които е в момента. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт