Мнения за 20 ОУ Тодор Минков

  • 20 335
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10 758
И въпреки цялата информация, която излиза за това училище, опашката за него е почти до Каспичан Simple Smile
Само като си помисля, че до преди няколко години бях убедена, че детето ми трябва да учи там!

# 106
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 445
Чак до Каспичан не е, щом приемат деца и от съседни райони.

# 107
  • Мнения: 426
Чак до Каспичан не е, щом приемат деца и от съседни райони.
Тази година няма да приемат деца от съседни райони. Въпреки негативните мнения децата от трета група се увеличават с минимум по 1  на ден, което означава че масово се сменят адресни регистрации в последния момент.
Имам чувството, че някаква лудост е хванала родителите, но те нямат и голям избор.

# 108
  • Мнения: 10 758
Да, над 100 са децата от 1,2 и 3 група с първо желание. Ще се наложи да отпускат допълнителни места.
Аз ви казвам, че е до Каспичан опашката, вие - не Grinning

# 109
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
И въпреки цялата информация, която излиза за това училище, опашката за него е почти до Каспичан Simple Smile
Само като си помисля, че до преди няколко години бях убедена, че детето ми трябва да учи там!
До преди няколко години училището беше супер! Сега съвсем не е. Имам голям син, който го завърши преди 3 години, малкият ми е 6 клас в 20то в момента - няма нищо общо с това, което беше!
Язък! Disappointed Relieved

# 110
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 445
Може, аз говоря за миналата година, когато имаше приети деца и от съседен район. Тази година и за други училища, в които приемаха без проблем, чувам че има голям наплив.

# 111
  • Мнения: 356
А тази директорка няма ли никакъв шанс да я разкарат? Чие протеженце е?

# 112
  • Мнения: 426
Mimi Rose, тази година във всички училища в центъра има наплив, с изключение на 127 - мо и 6-то. Потърпевшите родители пускали ли са жалба към МОН?

# 113
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 445
А моя колежка твърди, че в 6-то имало голям наплив и затова се е ориентирала къч 7-мо.

# 114
  • Мнения: 15
На фона на повечето училища, 20-то е супер. Не знам, защо са поставили директорката на прицел, но на мен ми направи добро впечатление в социалните мрежи. Включваше се в различни запитвания за училището и даваше информация от първа ръка за всичко. Ами, друг директор не съм виждала да се занимава с това. Елате пред 18-то да видите какъв е хаос. Никаква занималня и допълнителни дейности, огромно училище, дисциплина нулева, смяна на учители. За 19-то не успях да открия отзиви , ако някой има, ще се радвам да ги сподели! Simple Smile))

# 115
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
На фона на повечето училища, 20-то е супер. Не знам, защо са поставили директорката на прицел, но на мен ми направи добро впечатление в социалните мрежи. Включваше се в различни запитвания за училището и даваше информация от първа ръка за всичко.
Защото това е фасадата. Ако знаете как се държи с подчинените си... те затова и напускат. Ако не ги подгони тя да ги уволнява.
Няма да коментирам повече, защотот детето ми е още в 20то, а аз съм разпознаваема. Не ми се иска той да го "отнесе".

# 116
  • Мнения: 33
20 ОУ е едно чудесно училище!
Имахме невероятна класна и прекрасна учителка по немски език до 4 клас.
Ако трябваше сега да кандидатстваме,отново бих избрала него!
Много съжалаявам,че малко деца реално живеещи в района имат достъп до него,
за сметка на това е пълно с деца от кварталите на цяла София.
Тази порочна практика с фалшиви адресни регистрации трябва да приключи!

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 01:09 от sonqp

# 117
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 445
Чак пък да нямат достъп до училището деца живеещи в района.

# 118
  • Мнения: 15 878
Дъщеря ми и едно съседско дете ги приеха от съседен район на 2-ро класиране, без да сменяме регистрация.

# 119
  • София
  • Мнения: 756

Много съжалаявам,че малко деца реално живеещи в района имат достъп до него,
за сметка на това е пълно с деца от кварталите на цяла София.
Тази порочна практика с фалшиви адресни регистрации трябва да приключи!

От години всички деца, желаещи и регистрирани в района, влизат в училището...иначе нямаше да влизат от гранични райони и та дори и трето класиране понякога да има...
От 2010 имам отношения с училището ( първото ми дете го завърши, сега продължава и второто) и съм чувала само за един случай на неприето от района дете, от преди поне 5-години...

Общи условия

Активация на акаунт