Хванах я с друг и си тръгнах

  • 11 826
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Всъщност доста хора правим така. И в това число мъже, а някои от тях дори са женени. Точно затова подобно гонене на интереса, както ти наричаш изпраните гащи и редовния секс, за мен е неадекватно. Абсолютно не разбирам защо трябва да се поддържа връзка, в която има подобно генерално разминаване. Това генерално разминаване е и у двамата, недоумявам защо все отговорна и тъпа е 'неполучилата' страна. Връзка, поне в бяла страна като нашата, се прави с любов, не с интерес за елементарни битови условия. Как уж обичаш някого, но не си склонен да преосмислиш позицията си по важен за него въпрос? Ще каже човек, че става дума да натиснеш копче на атомна бомба, а не да сложиш един подпис.

# 136
  • Мнения: 3 350
Бутеркейк, ако бяхме в темата за червените лампи, щях да ти кажа да внимаваш. Но понеже не сме, ще си замълча.
Philomena,
Мъжете са си котараци. И аз това добре го знам. Изобщо не ми дреме. Аз без мъж няма да остана.

# 137
  • Мнения: 17 407
Ми бомба си е, и немалко могат да го потвърдят Simple Smile. Ама не очаквам от неомъжена дама, която нарича жените фусти да разбере защо.

# 138
  • Мнения: X
Дренка, на теб са ти набили шутовете от собствения ти брак и не са ти изпълнили очакванията, но това не означава да наслагваш любовно-семейната си неудача върху всяка жена. Става банално вече и изглежда откровено завистливо да се носиш в тръс като някакъв спасител във всяка тема, в която се спомене брак, очакване и да обясняваш колко са грешни. Не, не са грешни, твоят конкретен брак е провал.

# 139
  • Мнения: 17 407
Да, да, точно тъй беше, особено за шутовете и очакванията. Само, дето си разменила ролите, но виждам, че подобен сценарий много те радва.
Не са ти виновни чуждите мъжете на тебе и колкото по-рано го схванеш, толкоз повече шанс имаш да не останеш невзета.

# 140
  • Мнения: X
Уф, опитвам се да ти обясня, че злобното пренасяне на личната ти семейна драма върху всичко живо е лично твоя грешка, а не на всичко живо. Ти пак си мислиш, че някой има нещо лично против теб и се мъчиш да хапеш 'виновника' в отговор на някакви твои фантазии, докато влизаш в обяснително-отрицаващ режим. Да не споменавам и леко шизофреничното лашкане между полуироничното не е нужно да се обвързвате на всяка цена и откровено злобни подмятания как все пак да се обвържем.
На някои не ни се е наложило да се развеждаме, защото сме видели чак след бракуването, че партньорът/ката не става. Усещаме и шутираме навреме. Това няма да се промени, ако ще ти да се задавиш с подмятания и злобни коментарчета в анонимен форум.
Контролирай се малко, не си на 15, е*аси. Ще си мерим гадженцата и съпрузчетата, в т.ч.бившите за обем... Жалкарска история.

Последна редакция: нд, 11 окт 2020, 17:48 от Анонимен

# 141
  • Мнения: 4 961
Тъй като преди месец ми беше развода..Не са сума непосилна държавните такси. Колкото и много неща да делите.
Като трохичка са сравнена със сключването на брак Simple Smile
И в същото време нищо ако ви гарантира спокойствието

# 142
  • Мнения: 3 694
Не, не беше така. Когато се запознахме той е бил с тази жена, живеели са заедно. Аз това не го знаех. Ние в началото бяхме просто познати, той започна да проявява интерес и вече след 2-3 месеца се гаджосахме. Доколкото знам той е приключил връзката си месец, след запознанството ни.
При евентуален развод има загуби неминуемо. Губиш човекът, губиш животът си с него, всичко. Но ако говорим само за материално, то аз например ще си тръгна по-богата, отколкото бях преди да се омъжа за него, а той по-беден от преди мен.
А, ако аз бях като тази предишната, щях да си събера багажчето и просто да затворя вратата и 8 години от живота и младостта си + вероятно болката. Мъжът ми дори не е усетил липсата и. Ако той беше женен за нея, едва ли щеше да ми заяви, че не е в "нищо важно и сериозно като връзка".
Иначе, сигурно и е казвал, че я обича и държи на нея.....
Каквото и да си говорим, както и да го говорим, ако един мъж държи сериозно на една жена,  той би мислил как на нея да и е най- добре.
!

# 143
  • Мнения: 17 407
Уф, ама ти не си спряла да нареждаш мъжете, които не са взели теб, а друга, даже и чуждите мъже, дет никога не си чувала и виждала не си пощадила. За анализите на моето поведение ще те оставя на възприятията  ти. Там нищо не може да се направи. Колкото до избора ми - не съм го избирала за цял живот него. Ставал е към момента. Айде успокой се вече.
Simple Smile
По случая - подписал се човекът.

# 144
  • Мнения: X
Споделям с други хора в техните теми, а не Дренка с проблемния брак да се фиксира егоцентрично. Поредното ти мнение тип аз ти говоря, ти си рупаш. И както рупаш, очичките ти току следят някой да не напише нещо за очаквания и брак, та да обясниш на простия народец как стават тия работи. Сериозно, ставаш досадна. Едно и също във всяка тема. Ок, разбрахме, че имаш проблем и искаш да си го изкараш на другите , може ли вече ние да продължим да дискутираме и споделяме гледна точка, без Дренка-мисионерката да изразява злобно-завистливите си оценки на всичко и всички от женски (задължително) пол? Аман. Ти се успокой и спри да търсиш внимание.

# 145
  • Мнения: 17 407
Нищо си му нямаше на брака, отношенията, Галче, отношенията. И да, очаквания, на които няма как да отговоря. Както вече писах - не можеш да го разбереш ти това нещо, но пък по лесно е да атакуваш лично и с обиди. Обяснимо Simple Smile

# 146
  • Мнения: X
Дренка, пак ми влизаш в обяснителен режим за личните си проблеми, които и без това винаги си демонстрирала, без някой да ти иска ни демонстрации, ни обяснения. Още колко пъти ще просиш внимание за личните си проблеми, циркове и дрънканици? Или всъщност, остави. И без това след половин тема пак ще се разблееш нещо по любимите ти, всъщност единствени теми за прекалените очаквания и кой с колко си преброила из постовете. Може гарнирано с пасивно-агресивна усмивчица или две, ако все пак се усетиш, че си показала твърде много злоба.

# 147
  • Мнения: 17 407
Гледай един чужд мъж, дет живял осем години с една, па се оженил за друга доде може да те докара Simple Smile

# 148
  • SF
  • Мнения: 21 255
Не понасям манталитета на хората, които в 21 век в Европа си мислят, че някой някого си взима.
Като диня от щанда за плодовете. Надява се да я е улучил, плаща на касата и си я носи вкъщи да я консумира.
Мене никой няма да ме вземе, докато аз имам мнение и участие в процеса по "взимането".

# 149
  • Мнения: 6 166
Бутеркейк, ако бяхме в темата за червените лампи, щях да ти кажа да внимаваш. Но понеже не сме, ще си замълча.
Philomena,
Мъжете са си котараци. И аз това добре го знам. Изобщо не ми дреме. Аз без мъж няма да остана.

Извадих си пиличката и сега чакам какво ще стане с теб и котарака ти, че Филомена убаво го е казала.

Общи условия

Активация на акаунт