Консултирайте се със специалист и заличете белезите с KELO-COTE®

  • 9 463
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 346
Имам няколко белези, които бих искала да залича. Първият е на китката на ръката - имах нещо като бенка, което непрестанно се оголемяваше  и се наложи да го отстраним (слава богу беше доброкачествено образувание). Вторият ми белег е от преболедуване на шарка, доста е видим и винаги ме е притеснявал, защото се намира точно до брадичката.

# 121
  • Мнения: 7 290
Големият ми син получи белези на гърба ( като надрано , резкИ ) от рязко израстване. Дали биха могли да се повлияят от препарата KELO-COTE ?

# 122
  • Мнения: 639
Имам белез след секциото и искам да го залича напълно.

# 123
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
И аз имам стар белег от секцио. Подходящ ли е гела?

# 124
  • Мнения: 1 932
Моят белег също е от секцио правено преди 4 години. С ръбчета и по-тъмен на цвят от останалата кожа. Лекар ми каза, че е келоиден. Явно съм с такава кожа, защото от дете имам келоиден белег от БЦЖ ваксина на рамото си. Дълги години се борих с него и сега е едва забележим.
Белега от секцио ще се повлияе ли от KELO-COTE?

# 125
  • Мнения: 283
Имам белег,получен след 2 секцио операции.

# 126
  • Мнения: 385
Имам белези: при падане в къщи се ударих в ръба на масата и си разцепих главата в десетката и остана белег.Имам белези и по краката , защото съм диабетик!

# 127
  • Мнения: 595
Да, имам белег от секцио, който искам да залича.

# 128
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 081
Имам белези не само от детството. но и като възрастна. Един голям под коляното, от секциото, разни други дребни, които не са ми проблем.
Най-вече бих искала ако мога да премахна един белег на хлапето, миналата година беше паднал и точно под носа имаше раничка, уж мазах, но леко се забелязва. Декември месец като изкара варицела, точно там имаше пъпка и единствено там му остана лека следа. Навсякъде другаде се оправиха, но точно там има за мое съжаление. Дали би помогнал продукта в този случай - все едно белег върху белег?

П.П. Сега се сетих за най-големия ми, така съм свикнала с него, че го изключих. Келоиден белег от БЦЖ ваксина в детството - около 4-5см дълъг. Заради него избягвам дрехи без ръкави. Имам ли шанс за премахване или намаляване?

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 17:08 от jadi24

# 129
  • Мнения: 668
Имам белег от две секцио,който бих искала да залича.

# 130
  • София
  • Мнения: 6 695
С мастектомия съм заради рак на гърдата и реконструкция с импланти. Днес ще свалят конците. Колко скоро мога да започна да мажа с Кело кот и кой продукт  препоръчвате в моя случай -  гел или спрей - каква е разликата между двата?

# 131
  • Мнения: 311
И аз имам белег от секцио и изгорено на ръката

# 132
  • Мнения: 279
Имам белег на коляното от падане с колело. Дъщеря ми има белег на брадичката от падане, два пъти, и двата пъти на едно и също място на брадичката пострада.

# 133
  • Мнения: 309
Здравейте! В началото на лятото паднах с колело и счупих ключица. След близо 2 месеца с желание и надежда да се съединят костите се оказа, че няма да се получи и претърпях операция. Една от важните за мен причини да не ми се подлага на операция беше белегът. Като за скорошен белег изглежда доста прилично, но ми се иска максимално да го залича. И да попитам: Има ли смисъл използването на Кеlo - Cote повече от 60 - 90 дни или е излишно? Благодаря предварително!

# 134
  • Мнения: 2 614
Здравейте, в началото на пандемията, детето ми на 6 г.падна и си разцепи челото над веждата. Този белег дали ще остане, мазах с маз и невен, Джинджира? ако знам, че това ще действа, веднага ще го купя.

Общи условия

Активация на акаунт