💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 514
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 11 557
Яд ме е за Мая, изглеждаше ми добър играч за племето им, пъзелите ги разгадаваше веднага и плуваше горе-долу.
Много тъпо, че не казват какво става с нея, поне да кажат, че няма да се върне или да я чакаме. Ама какъв е този стомашен вирус толкова време.

# 1 051
  • Мнения: 1 631
Ама какъв е този стомашен вирус толкова време.

Ако предположенията са верни - времето е кратко, ама много разтеглено ни го показват.

# 1 052
  • Мнения: 2 029
Почнах го от 2 дни насам. Поздрави на всички дето се знаем от миналата година.
Много сълзи, много сополи.
Шоуто е изключително фрашкано с излишен пълнеж. Гледам офлайн и прескачам масово.
Играта на Ивчо и Джери беше интересна но коментарите на моменти преиграваха.
Мисля че и двамата излишно припкаха напред назад (да си вземеш обратно брадвите или торбичките). Това изтощава и следвщите опити са на халост.
Още не съм научила имената на всички но тоя Александър май ще е новия Добрин (т.е. доброто момче на шоуто)

# 1 053
  • Мнения: 13
Само на мен ли са ми неприятни отбора на Ловците ? Само един Тошко радва и като поведение и като представяне в игрите , всички други са ми едни неприятни типажи . Подозирам , че както са така сплотени ще почнат най-неочаквано да си забиват нож в гърба ..

# 1 054
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Офффффффф!

# 1 055
  • Мнения: 1 877
Има ли някой още останал, който да не се е фотал с Джери или да не я е изтипосал в сторито си в ИГ!?

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 22:52 от emiliq.nikolova88

# 1 056
  • Мнения: 3 294
Катя е казала, че от Жътварите най-много я кефи Джералдин.
Спойлер в снимката, който не иска, да не отваря.
Скрит текст:
Скрит текст:
а и явно наистина в бъдеще Катя ще е при Жътварте.

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 22:56 от DebSs

# 1 057
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сложи снимката в скрит текст. Не я публикувах, за да не развалям удоволствието на съфорумците.

# 1 058
  • Мнения: 9 700
Има ли някой още останал, който да не се е фотал с Джери или да не я е изтипосал в сторито си в ИГ!?
Еееее .. а Веско къде го забравяш ? Simple Smile

# 1 059
  • Мнения: 3 294
Сложи снимката в скрит текст. Не я публикувах, за да не развалям удоволствието на съфорумците.
Поправих се.. Simple Smile Целта ми беше да е в спойлер, но съм объркала кое къде слагам.

# 1 060
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лудото Ленче трябва да го глобят яко, защото за втори път публикува снимка, която не би трябвало да се появява сега.

# 1 061
  • Мнения: 1 877
Скрит текст:
Има ли някой още останал, който да не се е фотал с Джери или да не я е изтипосал в сторито си в ИГ!?

Еееее .. а Веско къде го забравяш ? Simple Smile

Веско е в САЩ.. Иначе снимка щеше да има задължително и щеше да се вее знамето Славянско 😆, но той за сметка на това беше я подкрепил в сторито си в ИГ... Не я пропусна... Grinning

# 1 062
  • Мнения: X
Сега изгледах едно старо промо и видях някои бъдещи битки, които не сме гледали в този сезон.

Коментар в спойлер:
Скрит текст:
Предстои битката с коловете, в която Добата, Юлиян и едната близначка блеснаха, а Веско и Роберта видяха доста зор с дърпането на Добата, държащ се за кол. В кадрите се вижда, че Милен ще се държи на кола за Ловците.

Ше има и познатата ни битка в морето, в която са на платформа и се бутат по двойки.

Ще видим и играта с металните кълбета, в която Веско беше влачен като куцо пиле домат. Мярнах Николай май срещу Любо, който вие от болка.

Ще има и някаква игра с висене, но виждам само Жътвари на кадрите


Тук е това старо промо
https://www.facebook.com/watch/?v=3358416474196518

# 1 063
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това е промото, което излъчваха преди да започне форматът и което обобщава бъдещите битки.

# 1 064
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239


Джералдин не носи ли три торби?
Това го видях и аз. После се върна само за една.

Общи условия

Активация на акаунт