💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 523
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 818
Аз си помислих, че нещо съм сляпа. Видя ми се, че носи само една торба на последната обиколка, но явно на предната не съм внимавала Dizzy Face Laughing

# 1 066
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз си помислих, че нещо съм сляпа. Видя ми се, че носи само една торба на последната обиколка, но явно на предната не съм внимавала Dizzy Face Laughing

Няма значение какво виждаме. Правилата за всеки са различни.



Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 23:56 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 067
  • Мнения: 452
Сън не ме лови как след кражбите на козметика Ванчето си мие зъбите и косата и как Йоана си почиства веждите. Поредната главоблъсканица (наред с изчезването на Мая), която ще остане да си виси неразрешена.

# 1 068
  • София
  • Мнения: 27 167
Мая я няма около седмица тяхно време. Явно е нещо по-сериозно.
Миналия сезон също по едно време Ана Мария от Траките изчезна по същата причина. Не всеки стомах понася на този режим там. Може и някакво вирусче да е пипнала. Но е тъпо, че нищо не ни казват.
Ето тази потайност и неяснота в регламента втори сезон подред не я изчистиха.
До тук от всички реалити формати на Нова, най-доброто шоу като организация и цялостна визия бе ''Един за друг.''

# 1 069
  • Мнения: 777
Сън не ме лови как след кражбите на козметика Ванчето си мие зъбите и косата и как Йоана си почиства веждите. Поредната главоблъсканица (наред с изчезването на Мая), която ще остане да си виси неразрешена.
Изчакват Ваня да спечели грошове и ще и дадат възможност с тях да си купи друга четка (почти неизползвана). За косата може би използва яйце или...майонеза.

А Йоана при следващата мисия ще краде от рибарите пинсетата и джанки.

# 1 070
  • USA
  • Мнения: 7 293
Мая я няма от поне 2 наши седмици,което за тях е 8 или 10 дни,според това дали седмицата за тях е 4 дни или 5 дни.
Не е честно да я връщат обратно,спала,яла и отпочинала.

# 1 071
  • София
  • Мнения: 27 167
след седмица 4

+ Ваня и Джери // Милен, Тодор, Любо и Алекс
= Влади, Ники, Лазаринов и Боби // Симона
- Вайс, Чудомир // Йоанна, Катя, Христа, Мира, Сюзън и Ивана

При плюсчетата имам едно знаичмо разместване. Тошко за първи път отива на върха, а Влади за първи път изпада от там. Ами Влади е твърде мекушав и не изпъква с нищо вече цял месец. А Тодор с всичките уговорки няма как да не го оценя и да не го класирам на върха, където и му е мястото. Може да е всякакъв, но тук сме в 'Игри на волята'' и през този сезон поне до тук. това е човекът, който е най-близко до това понятие и същност в играта.
В златната среда се върна Сид. Ами с цялата си простотия на моменти, не мога и не мога сериозно да го хейтна. Симпатяга е и прави шоу. Другите са ясни.
Минусите също са си обичайните такива. Бях дал шанс за една седмица на Ивана, но колхозничката много бързо ме върна в реалността, хаха.

за крайната победа/финал също имам размествания.
Ваня си е все така там, както и Вайс. Но добавям Джери и Тодор. Т.е. вече от двама имам четирима топ фаворити.
Веднага след тях от засада дебнат: Милен, Любо и хоп изненадка, Ники! Ами ей така, защо пък не.
Влади изпадна и от тази класация. Ами почти не го дават, не изпъква в игрите, не е интересен за продукцията. Ще му скроят шапката в някой удобен момент. На мястото на Влади давам шанс на Ники за претендент. Все пак човека е виден гимнастик, елитен спортист и винаги готов за 'фехтоване' с всеки един...
От потенциалните изненади за финал ми изпадат Лазаринов, Симона и Сюзън. Но пък добавям Йоанна, която е доста стабилна в игрите и играе доста хитро на другия фронт. Така че в тази графа остават само трима: Катя, Йоанна и Алекс.

# 1 072
  • Мнения: 2 031
Сетих се на кого ми прилича по говор Джери - на тризначките! 🤦🏼♀😆

С това провлачване на думите малко на село бие.

# 1 073
  • Мнения: 108
Джералдин е новият носител на титлата "Герой на седмицата" от фен профила на "Игри на волята" в инстаграм.

# 1 074
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изненадаааааа!

# 1 075
  • Мнения: 5 080
Неприятна изненада   Wink

# 1 076
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами, да ти кажа: предпочитам да гледам Ана-Мария пред Джералдин.

Почти съм фен на Чудомир заради постовете му. Освен искреност, проявява ирония. Червената стрелка е моя.




Ева

Последна редакция: нд, 04 окт 2020, 10:27 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 077
  • Мнения: 9 700
Поне на тази снимка на АнаМария не се виждат ноктите и. Другата е потресаваща.

# 1 078
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И Мая

# 1 079
  • Мнения: 1 481
Нагласено или не аз съм много разочарована Sad Исках Ивайло да победи, беше ми забавен 😆 Не мога да разбера защо Катя, толкова го беше нарочила и все повтаряше, че ще го номинира всеки път и иска да си тръгне. Защото й е казал това, което мисли за нея или просто го смяташе за достоен противник. Николай и Христа доста повече я обиждаха и унижаваха с подигравките, че няма семейство на тази възраст, че скороо нямало да чуе думата "мама" и т.н.. А за думите на Николай, че е никак...а.. просто няма да коментирам, а тя си продължаваше с Ивайло, та Ивайло 😠 А оправя веждите на Ники, грошовете щяла да сидаде за Христа.. Думи нямам 😑😑😑😑
Катя прие нападките на Ивайло много по-лично, защото не ги очакваше и не разбра с какво чак толкова ги е провокирала. Тогава тя доста ревеше и хълцаше, докато с Христа и николай остана напълно спокойна и сякаш не ѝ пукаше изобщо. Може би едното е било по сценарий, а другото съвсем неочаквано? Така си мисля аз. Още от самото начало ми е странно как Ивайло я докара едва ли не до нервна криза, а колко стоически и непукистки понесе всичките издевателства над съплеменниците си в Стопанството.

Общи условия

Активация на акаунт