💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 494
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 4 541
Ами, да ти кажа: предпочитам да гледам Ана-Мария пред Джералдин.
...

И аз съм така. Втората не става нито за гледане, нито за слушане. Според мен. Stuck Out Tongue

# 1 081
  • Мнения: 5 077
Ами, да ти кажа: предпочитам да гледам Ана-Мария пред Джералдин.
...

И аз съм така. Втората не става нито за гледане, нито за слушане. Според мен. Stuck Out Tongue
С какво в игрите не се справя? Не ви е интересна като състезател? Като неучастваща в ингриги и коалиции?

# 1 082
  • Мнения: 9 700
Участва в коалиция реално заедно с Любо и Влади.
Аз я харесвам като състезател. Не харесвам явното и толериране от Продукцията.
Ще стигне далеч в играта при така поставени карти.

# 1 083
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Ами, да ти кажа: предпочитам да гледам Ана-Мария пред Джералдин.
...

И аз съм така. Втората не става нито за гледане, нито за слушане. Според мен. Stuck Out Tongue
С какво в игрите не се справя? Не ви е интересна като състезател? Като неучастваща в ингриги и коалиции?

Интриги и коалиции не могат да ме заинтригуват. Антипатична ми е. Нито искам да я гледам, а още по-малко да я слушам. Явното толериране също влияе.



Нали не мислите, че ще пропусне да напомни за себе си! Фен страницата на жътварите:





Карикатурата на Вайс





Сюзън за Вайс



Последна редакция: нд, 04 окт 2020, 14:06 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 084
  • Мнения: 3 291
Участва в коалиция реално заедно с Любо и Влади.
Аз не виждам коалиция. Коалиция са Вайс, Сюзън и Ивана. За момента Джери е като свободен електрон. На номинациите номинира съвсем различно от Любо и Влади..
Да, в последната седмица сякаш е най-близка с Любо, или поне само това ни показват, но реално коалиция между тримата не е имало. (но лично аз се надявам да се случи)

# 1 085
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
Да, и ако не греша, дори подкрепи Вайс за капитан на последното гласуване.

# 1 086
  • Мнения: 5 077
Любо е красив, чаровен, а и премерен. И аз бих се коалирала с него Wink
Може би, по-скоро, му симпатизира, отколкото да влага умисъл и някакво стратегическа мислене във взаимоотношенията си.

# 1 087
  • Мнения: 1 839
Засега най-много ми харесват Мая и Симона от жените, Милен и Влади от мъжете. След тях слагам Любо и Алекс. За Ваня, Ивана и Лазаринов съм със смесени чувства, по-скоро ги харесвам. Джералдин, Сюзън, Криста и Димитър - по-скоро не.
 
Антипатични, които нямам желание да гледам повече - Станимира и сестрите от жените, от мъжете - Вайс, Тодор, Николай (най-много Иван и Пламен, добре, че си тръгнаха рано).

Дано до финала стигнат повече от първите и никой от вторите, но се съмнявам.

Племената май започнаха със сходни типажи:

Алфа надувко - Тодор (ловци), Вайс (жътвари), Иван (рибари)
Хем силен, хем учен - Милен, Любо, Ивайло
Доброто момче - Лазаринов?, Влади, Алекс
Драма куин - Пламен?, Димитър, Николай

Алфа надувка - Ваня, Ивана? и Криста
Кухо барби - Ева, Елена?, Станимира
Мъжкото момиче - Симона, Сюзън, Катя
Учената - Йоана, Джери, Мая

# 1 088
  • София
  • Мнения: 1 207
Къде видяхте пък вие толираране, че и явно?!? Понеже сложили били 20кг тежест на Ивайло и вече край - Джералдин толерирана. Никой дори няма представа какво би било предимството на Ивайло, ако Чудомир беше спечелил. Само и единствено спекулации. Разбирам системно да излъчваха само Джери, очевадно да им дават игри като за нея, защото тя не на една и две се изложи. Че извън игрите Жътварите имат най-малко ефирно време и в 90% от него гледаме Ивана. През останалото време - драмата със сестрите. Там да кажете, че има явно толериране разбирам...
Лична неприязън, ок, но оттук да се извърта всичко в друга посока... ами не е редно.
И на малките деца отдавна им е ясно, че всичко в ИВ е режисирано. Ама такива теории на конспирациите каквито чета напоследък - чудя се да смея или да плача!

# 1 089
  • Испания
  • Мнения: 37 503




Не мога да свикна с визията на Амелия-Мира. Заприличала е на тетка. Да се съсипе така сама!

# 1 090
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Амелия тотално се е променила, загубила е индивидуалното си излъчване. Имаше специфични черти, които е премахнала. Жалко.
Веско се идентифицира с Жътварите, значи правилно сме ги определили като еквивалент на Славяните от предния сезон. Вайс е новият Веско Панчев.  😁

# 1 091
  • София
  • Мнения: 5 744
Амелия беше качила една снимка и от гробище, нещо за родителите си беше писала. Малко в повече ми дойде, гримирана и нагласена, в профил така че да се вижда новият й нос... Фалшиво някак.
Скрит текст:
Вайс става все по-противен.

Последна редакция: нд, 04 окт 2020, 17:06 от Elwing

# 1 092
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
И някак си все един начумерен, недоволен изглежда. Веско поне беше засмян, а Вайс все едно тъмен облак е надвиснал над него. Като цяло неприятник някакъв.

# 1 093
  • Мнения: 9 700
За мен Вайс е един от най-силните и комплексни играчи от мъжете този сезон. Също така мисля, че е голям простак. Не е умен,но мисля,че е хитър. Ще ползва Сюзън до последно като глас.
Слабото му място са логическите задачи. Продукцията ако реши лесно може да му скрои шапката според мен.

# 1 094
  • Мнения: 7 847
А на мен Вайс ми е един от най - неприятните участници.

Общи условия

Активация на акаунт