ОСМИ клас 2020/2021 - От чина или от вкъщи - осмокласникът на речника (не) се мръщи

  • 23 430
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Щабът в София е препоръчал ДО за всички гимназисти без осми клас. Толкова за анкетите.
https://www.monitor.bg/bg/a/view/krizisnijat-shtab-na-sofija-dir … roditelite-231609

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чакам с нетърпение наборът да почне да отцепва малко немския, че имам крещяща нужда ми превежда в комуникацията с едни съседи. По-точно с мъжа. Готин германец, ама си общуваме с усмивки и откъслечни думи на английски + жестове. Е, след скорошните ми жалки опити да му кажа, че в двора има две коли, които съм паркирала аз /накрая му показах двете връзки ключове с подвикване "майн, майн" - разбра ме/, то днес беше страшно. Все пак приключи успешно. Някак успях да го накарам да набере жена си по телефона - българка е. Обясних ситуацията на нея, после тя на него, после пак тя отново по телефона на една друга съседка - мило бабе, което явно от възрастта е много объркано и създаде целия хаус и международно общуване.
Искам да се прибера и да си сипя една бира. Белгийска. Хем ме дращи гърлото, хем ми е нервно.

# 32
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Записвам се и се връщам да чета.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 561
В статията пише, че и за големите гимназисти препоръката е ако има над 20% отсъстващи.

# 34
  • Мнения: 5 234
Благодаря за темата.
Над кои софийски гимназии е надвиснало ДО освен 119?

# 35
  • София
  • Мнения: 7 190
Много общо е формулиран въпросът при нас.
Смятам да не подкрепя.
Пропуск на МОН, че не упоменаха 8 клас като препоръчителен да учи присъствено.

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 459
От приятелка с дете в 6 клас в 18-то знам, че имали доста карантинирани класове.

# 37
  • Мнения: 249
Вече имаме анкета, както и още карантинирани Sad
Аз всъщност се оказах неподготвена какво да отговоря
Незнам за какво я пускат тази анкета във 2АЕГ, ние вече имаме съобщение от класната, че педагогическия съвет за взели решение за преминаване към ДО от 3.11 за определен период?!?

# 38
  • София
  • Мнения: 7 061
Колко определен? Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 7 190
Написах твърдо НЕ.
Какъв е този определен период като не е определен?

# 40
  • Мнения: 47 981
Във 2 аег ли сте?
Нашата класна не ми е писАла
imar, и другите от нашия клас, имате ли родителски профил в платформата? Нали уж щеше да има? Аз нямам още

# 41
  • София
  • Мнения: 7 190
Хепи, на нас класната ни писа в Школо.
Родителски профил в Гугъл ли, никой не ме е уведомявал за подобно нещо. Може би за иновативните паралелки?

# 42
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Дикси, виждам, че четеш. Как е Митака? В болницата ли си вече?

# 43
  • Мнения: 1 951
Simple Smile
Добре е. Хапна малко. Върна поръчката. Сега пак глад.
Чета ви и ми става още по-тъжно.

# 44
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Simple Smile
Добре е. Хапна малко. Върна поръчката. Сега пак глад.
Чета ви и ми става още по-тъжно.
Ако имате нужда от нещо, казвай.

Общи условия

Активация на акаунт