Сексът е ...

  • 9 416
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 585
Да, то тук всички са много умни, красиви, богати, мъжете им са копие на гръцки бог, преуспели в професионален план, и финансово обезпечени. 😀

# 91
  • Мнения: 41 046
Да, то тук всички са много умни, красиви, богати, мъжете им са копие на гръцки бог, преуспели в професионален план, и финансово обезпечени. 😀

А защо да не е и горе-долу така? В края на краищата тези "всички", които ти се привиждат, сигурно се броят на пръстите на едната ръка. И нормално ги сърби да се похвалят, но не е ли нормално и сред хилядите потребители на форума да има и такива? Просто който няма с какво да се хвали не го прави.

# 92
  • Мнения: 15 356
Да, то тук всички са много умни, красиви, богати, мъжете им са копие на гръцки бог, преуспели в професионален план, и финансово обезпечени. 😀
Дам.Има и такива,невероятно ли е?

# 93
  • Мнения: 2 585
Да, то тук всички са много умни, красиви, богати, мъжете им са копие на гръцки бог, преуспели в професионален план, и финансово обезпечени. 😀
Дам.Има и такива,невероятно ли е?

Честно казано на мен почти невероятно ми се вижда, защото имам голям кръг от познати и това идеално описание не съм го срещала, ама нито веднъж.
И изведнъж всички/масово във форума да са такива ми се струва направо абсурдно Simple Smile

# 94
  • Мнения: 15 356
Няма красиви,финансово обезпечени с добра работа и умни мъже покрай теб!?
Гръцки богове не съм виждала наживо и не ги коментирам.

# 95
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Да, то тук всички са много умни, красиви, богати, мъжете им са копие на гръцки бог, преуспели в професионален план, и финансово обезпечени. 😀
Не че нещо, ама това с "гръцки бог" малко искам да го оспоря. Някои от нас си харесват мъжете малко по-слаби от това Stuck Out Tongue Closed Eyes
За останалото, няма как да знам какво мислят останалите, аз все си мислех че сме нормални Grin

# 96
  • Мнения: 2 585
Няма красиви,финансово обезпечени с добра работа и умни мъже покрай теб!?
Гръцки богове не съм виждала наживо и не ги коментирам.


Не, комбинация от всичко това, няма..

# 97
  • Мнения: 2 204
Тук по сценарий следва принципно опровержение на горното от Папа Смърф.
Жалко, че е напуснал форума.

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 03:49 от vяsko

# 98
  • Мнения: 3 777
За мен лично няма нищо по-вълнуващо от секс с нов човек, към когото имам тръпка. Усещанията, които тези моменти ми носят са несравними. Така, че е нормално да се заключи, че и в трите  дългогодишни връзки, които съм имала се стига до точка, в която сексът е планиран, рутинен и не особено вълнуващ.

Не че е бил лош, неудовлетворяващ физически или недостатъчен, а просто факторът, който мен най-много ме вълнува е изчезнал яко дим. Случва се винаги на около третата година при мен. Чета как при някои сексът ставал много по-страхотен с годините с постоянния партньор, не искам да кажа, че не го вярвам, но не мога да си го представя за себе си. При мен е точно обратното, защото точно елементът, който ми носи най-много вълнение, кара краката ми да омекват и да ходя по облаци с годините изчезва.

Знам, че партньорите ми усещат разликата, защото и моето поведение при интимност се променя. Кофти, но това е положението. Разбира се може при мен да е някакъв бъг, а при други хора наистина сексът да става все по-страстен, вълнуващ и спонтанен с годините.

# 99
  • Мнения: 2 638
Дали си пробвала да оцениш това, което имаш? Може, пък, да ти хареса. Тогава може да разбереш защо други са доволни.
Няма красиви,финансово обезпечени с добра работа и умни мъже покрай теб!?
Гръцки богове не съм виждала наживо и не ги коментирам.


Не, комбинация от всичко това, няма..

# 100
  • Мнения: 41 046
Няма красиви,финансово обезпечени с добра работа и умни мъже покрай теб!?
Гръцки богове не съм виждала наживо и не ги коментирам.
Не, комбинация от всичко това, няма..

Всъщност умни - с добра работа - материално обезпечени са до голяма степен взаимосвързани и в повечето случаи умните са и останалото. И съвсем не са рядкост. Явно ябълката на раздора се крие в "красиви', но това е много субективно. Някой може да очаква само топмодели да се класират в тази група, други си харесват по-земни мъже и това не им пречи да ги смятат за хубави, секси и привлекателни.

# 101
  • Мнения: 12 808
Цялата работа е в химията.
Ако още първоначално в "търсачката" си си била включила мъжът да е умен, способен да постигне успех и да се харесвате, има голяма вероятност така и да си остане. С малко късмет и трудолюбие този мъж ще постигне финансова стабилност. И тогава ти все още ще го оценяваш като красив, просто защото си избрала човек, когото харесваш и даже ще го предпочетеш пред някой напудрен метросексуален гръцки бог.

# 102
  • Мнения: 11 642
Авторката, вземи си оправи поне заглавието на темата......

# 103
  • Мнения: 4 585
Даа, сексът трябва да е с пълен член.
Относно гръцките богове, поне на статуите на гърците са с мънички пишлета.

# 104
  • Мнения: 2 585
Единствена причина да не е редактирано заглавието е,  че не съм наясно как се случва това 😀 не го намирам и за супер необходимо да разбера откъде точно се редактират тези неща.
Във форума съм за забавление, да губя време, не да го разучавам.

Общи условия

Активация на акаунт