Карбовски и Мегз?

  • 11 913
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 108
И двамата не са "стандартни" да го наречем, но съм склонна да смятам,че Мегз няма да подхване този игра без да има доказателства или инцидент с него наистина;

# 46
  • Мнения: 1 800
Всеки път ли когато мъж иска нещо по така от вас - режете из дъно и разваляте всякакви лични и професионални контакти?! Никога ли не разчитате, че човекът ще разбере, че няма шанс и ще се откаже и ще може да продължите нормалните отношения с взаимно уважение?!

Ами да - режа, ако човека заслужава уважение(в смисъл не ме е обидил и не е бил прекалено досаден) - ще кажа - съжалявам, но аз гледам на нашите отношения само като на приятелски или само като на служебни -няма да има нищо друго и няма да влизам в обяснителен режим. Нито пък после ще го съдя, за това, че си е поискал. Ако е някой нахален и несъобразителен - ще му кажа вече да си гледа работата директно.

 Винаги съм защитавала жените в подобни ситуации, но в случая нищо лошо не виждам - просто един мъж, който си търси секс и една жена, която му отказва  "защото са имали само 3 срещи" - един вид - почакай, бъди търпелив и ще се случи и това. Карбовски нито й е шеф, нито й е роднина. Неморално и непрофесионално от негова страна би било да й предлага изява срещу пари, но с това да се заеме телевизията, която го излъчва, а не съда. Ако не я е притискал, заплашвал и т.н - а тя доброволно си е легнала с него за да бъде известна - сори, но това не е изнасилване, а доброволна проституция.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 568
В смса си има директна заплаха, Карбовски пише, че докато чака, тя ще е блокиран шофьор на Орлов мост. Колко по-ясно да го напише.
Ако си беше останал само с предложенията за секс, ок, но да иска да работи с нея, ако спят, не е. Или харесва труда ѝ или не, не може това да зависи от сексуални отношения.

# 48
  • Мнения: 5 267
Не знам доколко адекватно мога да се изкажа, след като прочетох всички коментари. В средите, в които съм, е недопустимо. Не говоря наизуст.

Скрит текст:
Напускала съм преди години, след като по време на конференция човек отбеляза пред целия колектив, който се състоеше от 90% мъже, че гласът ми е секси и мога да направя и гласовото оформление на проекта. Шефът ми веднага след събитието се извини за неприятната ситуация, но аз изчезнах от тази компания още преди да е минал месец от конференцията. Предпочитам да не ме свалят на работното място, не ми приятно.

Така че и двете страни на този скандал според мен се държат неадекватно.

# 49
  • Мнения: 2 925
И аз така смятам. В няколко компании съм работила с моя (вече) екс. Някой спомена по друг повод в друга тема, че съм киборг. Що се отнася до работата ми съм наистина такъв - никакви чувства, хладен професионализъм. Като се върнем в къщи нещата се променят. В службата никой не го интересува, какъв ни е секса или какви проблеми имаме. Дори сега колегите ни не знаят, че се развеждаме.

# 50
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Вярвам на Мегс в случая, защото преди години сестра ми работи в един хотел по морето като камериерка и ми разказа как заварвали стаите след него. Това е моето мнение. И да, сега естествено ще я обявят за луда, понеже и без това дрънка много глупости.

# 51
  • Мнения: 36 482
Е, той изглежда е абсолютен мръсник. В Гугъл пише как бил голям сваляч, но това е неподходяща дума за неговото поведение.

Направи ми впечатление как нарече Нора дете в предаването, а пък на Мегз казал, че тя му е платила със ..., за да я излъчи. Значи обича "деца" да му ... ?

# 52
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Карбовски може само да се е изхвърлил пред Мегз, че така са му се отплащали. Един вид да я предразположи. "Виж, че не е страшно. Десетки вече го направиха" Joy Отделно никоя гостуваща, направила го доброволно - няма да си признае. Нали ще й паднат акциите....

# 53
  • Мнения: 2 925
Най-интересният феномен за мен е, че първи вдигнаха камък да я ударят жени. Както казах, не я познавам. Изглежда хубава на снимката. Може и да е  с по-фриволно поведение, ама това значи ли, че няма право да отказва? Ами, ако днес му мине номерът на тоя с нея, утре може да дойде по ред на номерата вашата дъщеря, сестра или по-млада приятелка, която е скромна и наивна. Грешка е направила, че е отишла да обсъжда служебни ангажименти у тях. Ама вие в България живеете в някаква паралелна вселена, щом се срещате за сделки и по правни въпроси в ресторант, поне майка ми така ми разправя.

# 54
  • Мнения: 36 482
Мегз направи ужасно впечатление в Брадъра. Там гледах малко, но се отвратих като цяло от предаването(не специално от нея) и не го догледах.
Там едва й се разбираше като говори - така и не разбрах дали се прави на интересна, или тя наистина не може да комуникира като нормален човек. Явно се е поправила.
Известна е с участието си в различни превания (не съм я гледала, освен ако случайно съм хванала нещо), както и с това, че има сайт за мода (уж тя била дизайнерката, така и не разбрах дали е така, защото не съм се интересувала). По едно време май е продавала и козметика - знам, защото видях видео, в което българска бюти блогърка коментираше нейни продукти и каза, че са абсолютен боклук. 
Сега се чудя дали инцидентът с щраусови яйца в Черешката беше с нея, или я бъркам с друга известна личност...

# 55
  • Мнения: X
С нея бяха щраусовите яйца.

Не е съвсем ок това момиче, но това не означава, че лъже. Не е като да е нямало признаци около Карбовски. Да не говорим за текстовете му, които хич не звучат като творческа измислица.

# 56
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Във ФБ и бая мъже нападнаха Мегз. Явно по някаква мъжка линия пишман еВ@чите се подкрепят. Мъжлета от типа, дето смятат по дефолт, че жените са кОври и си просят....я резила, я боя, я убийството....

# 57
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Карбовски е един бих казала меко вулгарен тип без морал. Не очаквам много от него..

# 58
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615


Не е съвсем ок това момиче, но това не означава, че лъже.

Каканашева... Smiley По едно време тая не се ли занимаваше със застрахователни измами? Не може да и се има особено доверие май...

https://www.vesti.bg/bulgaria/razsledvatmegz-za-zastrahovatelna-izmama-6090814

# 59
  • Мнения: 2 280
Мда, може да стане като в Лъжливото овчарче...

Общи условия

Активация на акаунт