Карбовски и Мегз?

  • 11 917
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 927
Откога е престъпно мъж да пише на жена за секс?
Не е престъпно. На коя ли не са и писали? Става престъпно, когато има злоупотреба със служебно положение, защото си е чисто изнудване.

# 31
  • Мнения: 36 538
Специално неговите коментари не са закачливи, а груби и обидни (не защитавам Мегз, просто е факт).

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз не виждам злоупотреба с положение, поне не и от показаната кореспонденция.
Да, обидно е отношението му към Миглена, но каквото повикало.....

Заслужава да се отбележи и че Мегз се опитва да замеси и името на президента в скандала. Започва да намирисва (на тиква).

Замирисва на глупост. Не, направо вони.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
На мен ми е любопитно нещо друго. Мегз която вече е имала вземане-даване със съда , била е подсъдима  толкова ли не е могла да се консултира с адвокат  какво и как да публикува без да намесва трети лица.  Карбовски пък толкова ли е тъп да си го вади там където работи.

# 34
  • Мнения: 2 749
И на мен не ми харесва Карбовски, но това не значи, че му е забранено да си иска. А ощипаната девойка не виждам да го е отрязала категорично. Не виждам и да се споменава работа в показания чат.

# 35
  • Мнения: 69
Ето още един скандал свързан с Карабовски, може да гледате от 15,40 мин.
https://www.youtube.com/watch?v=cNHd2KRABAg&t=1631s

# 36
  • Мнения: 4 062
Точно това е проблема, че повечето хора не виждат нищо лошо, свикнали сме нещата да стоят по този начин. Аз съм сигурна, че повечето от нас са попадали в такава ситуация. Обикновено ако шефът ти, или човек от когото зависиш си иска, попадаш в кофти ситуация ако не му дадеш.

# 37
  • Мнения: 36 538
Ми, не, аз не съм попадала в такава ситуация и имам ниско мнение за хората, които са попадали. В секундата, в която някой започне да ме обижда (защото това в чата им : "кой знае колко мъже те чакат" и т.н., са обиди, а не флирт) бих го отрязала, а ако не схване, ще се вдигне много грозен и шумен скандал; ако има увъртания и недомлъвки от страна на жената, значи моралът й е нисък.

Ако Мегз не се опитваше да въвлече трети лица, щях да си помисля, че двамата са се наговорили и подготвят предаване, в което да покажат колко е "лошо" българското общество и как не ни е срам.

Скрит текст:
В такава ситуация, ако да речем става дума за шеф и човек, който е на висока позиция, защото е спал с шефа, първият е мръсник, а вторият не е жертва (ами е к...). Правилното е да се изгонят и двамата заради нисък морал и нарушаване на законите/правилата. Човек се назначава на работа след честно проведен конкурс, а не защото е спал с някого (или е обещал да спи), съответно се повишава, когато е добър в работата си. Защо на подобно същество да трябва да се съчувства и да се запази неговата позиция, след като то е тъпо, долно и некадърно и се е намърдало някъде на хубава работа, благодарение на ..., а не на способностите си? Който го влече улицата, да си изкарва прехраната на улицата.

# 38
  • Мнения: 2 638
Смятам, че е виновен, още смятам, че го е провокирала( не че му е нужно). Не, не ми се е случвало да съм поставила граници, да се отнеса професионално и да ми намекват така грозно нещо. Случвало се е да се държа професионално, но да ми подарят букет, бонбони, сувенир. От този си опит, бих казала, че Карбовски има защо да се държи така- всъщност като плазмодий, та не го считам невинен. Мисля, че щеше да е скандал, ако беше се случило с някоя уважавана личност, Мегз не я броя такава.

# 39
  • Мнения: 2 749
Ако ми пише така някой, режа директно, а не си правя срещи и не обяснявам, че искам да градим, а не да рушим. Да не говорим, че във вайбър и месинджър може да изтриеш собствените си съобщения и да не си личи, като направиш снимка на екран.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 13:51 от Olia Nik

# 40
  • Мнения: 920
От разменените съобщения не виждам да е имало изнудване или какъвто и да е натиск. Виждам просто един изнервен мъж, който усеща че Мегз го мотае чрез неумело капризничене за сцената и атмосферата на евентуалното си бъдещо актьорско изпълнение. След което той излишно емоционално й го връща.
Двама възрастни, които не умеят да излязат с достойнство от играта...

# 41
  • Мнения: 3 589
Ако ми пише така някой, режа директно, а не си правя срещи и не обяснявам...

+1
Само че този екземпляр е голям злобар и отмъстителен и тя го е познавала вече що за стока е. Може и затова да се опитва да шикалкави с дипломация.

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Всеки път ли когато мъж иска нещо по така от вас - режете из дъно и разваляте всякакви лични и професионални контакти?! Никога ли не разчитате, че човекът ще разбере, че няма шанс и ще се откаже и ще може да продължите нормалните отношения с взаимно уважение?!

# 43
  • Мнения: 36 538
Не става дума за един инцидент и нещо по-така, а за обиди, каквито аз лично не съм чувала на живо. При подобно поведение въобще не може да има извинение и шансове.
Но може да има хора, за които да ги нагрубяват е ежедневие, затова не им изглежда странно.

Сред българските журналисти има много простаци, за тях сигурно това е нормален начин на комуникиране. Нали преди няколко дена един си псуваше маската в ефир и каза, че това не било нищо особено. Представям си в по-напрегнати ситуации какво се случва...

# 44
  • Мнения: 2 927
Всеки път ли когато мъж иска нещо по така от вас - режете из дъно и разваляте всякакви лични и професионални контакти?! Никога ли не разчитате, че човекът ще разбере, че няма шанс и ще се откаже и ще може да продължите нормалните отношения с взаимно уважение?!
Не смятам, че ще разбере. "Не"-то било скрито "Да" - това от мъж съм го чувала. И го твърдя с увереност, защото мен са ме тормозили по такъв начин. А иди му обясни на въпросния "глъмпел", че не го харесваш!

Общи условия

Активация на акаунт