Колко често сте интимни с половинките си?

  • 14 312
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 408

А мен ме потресе из основи🙄🙄🙄

# 76
  • Мнения: 46 508
Лично на мен къпане сутрин, вечер, преди секс, след секс ми мяза на маниящина, но всеки си знае и си преценява.
Лично за мен веднъж дневно, вечер, е достатъчно.
Но ако трябва да избирам (предвид темата), по-добре маниящина, отколкото на 4 дни.
А после се чудят защо жените им не искат секс. Май май ще открием една от причините...

# 77
  • Мнения: 6 622
Сутрин, вечер и преди и след секс, готвене и спорт си е в реда на нещата за мен.

# 78
  • Мнения: 40 857
Сутрин, вечер и преди и след секс, готвене и спорт си е в реда на нещата за мен.

На мен ми се струва недостатъчно - някакви си 5-6 пъти само. Би трябвало и след всяко хранене.

# 79
  • Мнения: 6 622
Всеки си преценява. Важното е да човекът до нас да е със сходни навици. За мен не е ок да правя секс с човек, който не се е къпал преди това, но ако друга двойка се чувства комфортно да се къпят веднъж седмично, не ме засяга. Стига да не ме доближават.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 635
То учените са казали, че от хигиенна гледна точка и веднъж седмично стига, ако човек не извършва някаква физическа активност, свързана с потене или трудова дейност, свързана с цапане. Останалото е социално обусловена хигиена, а не здравно  необходима.
Лично на мен къпане сутрин, вечер, преди секс, след секс ми мяза на маниящина, но всеки си знае и си преценява. При всички случаи основно измиване със сапун не бива да е повече от веднъж дневно, другото може да е просто с вода.  Зависи си и от човека - някои са по-миризливи и потливи, други по-малко. И основно кой както го усеща, но да не се смеем на този и онзи, че усеща различно. И да не излизаме с доводи, че прекаленото къпане е за здраве.

Сутрин обичам да съм свежа за деня, няма как да пропусна. Вечер, след цял ден работа и какво ли не, няма как да пропусна. Преди секс го правя, защото уважавам партньора си и държа да му е хубаво. Няма как да очаквам да прави определени неща, пък аз да съм както дойде. Къпането преди секс включва и други допълнителни процедури. След секс... зависи как го правите и с какво и колко сте се омазали Joy Често няма как да не минеш през душа Wink

Съгласявам се с Не се сърди, човече, предпочитам малко повече отколкото трябва, отколкото по-малко. Не ме интересува какво твърдят учените, за мен хигиената е на първо място отношение към теб самия и след това уважение към партньора. Когато си веднага след баня се усеща по съвсем различен начин. Мога да приема, че не винаги е възможно да се подготвиш, но не и да си пестиш усилията.

# 81
  • Мнения: 6 622
Ами друго си е да се изкъпя, намажа с любим лосион, да пръсна секси парфюм. За мъжът също е важно. Няма да навлизам в подробности защо 😀 След секс пък да си легнем покрити в телесни течности и пот пък абсурд. След добра тренировка потенето също е обилно. За готвенето много зависи какво съм готвила. Ако съм варила яйца, няма да се къпя, но ако съм пържила кюфтета няма как иначе. Сутрин без душ аз лично не мога да се разсъня, а да не говорим, че обикновено се ходи до тоалетна. След работа пък изобщо няма да го коментирам.

# 82
  • Мнения: X
Аз съм със съпругът който не обича да се къпе. И на мен ми е много странно. В моето семейство винаги всички сме взимали душ всеки ден, дори и само за 5 минути да е. На мен ми действа много отпускащо, релаксиращо, презареждащо дори. А и вода не плащаме, включена е към наема хаха.
Интересното е че никога не съм усещала да ми мирише на пот или лошо. Сега работи от вкъщи и никъде не излиза. Засега не ми е проблем, защото както писах по-горе нямам много мерак за секс, но може да стане проблем когато се появят деца, ако графиците ни са различни и т.н. А и спонтанността се губи. А иначе по филмите след яздене на коне и тичане в дъжда се награбват много романтично, но не е за мен.

# 83
  • Мнения: 10 993
На мен ми е много възбуждащо да правиш секс в купа сено / като по филмите, аз не съм пробвала, защото предполагам ще се набодем и двамата/, както и на плажа скрити в дюните. Това последното съм го пробвала преди няколко години на нудиския плаж на Приморско по обяд. Беше много яко. Правила съм секс и в гората и в колата, въобще живот без секс не мога да си представя и това най-много ме плаши в остаряването.
На мен секс 2-3 в месеца ми е малко, но хората сме различни. Все пак бих препоръчала, на човека със сухата кожа, да си мие само половия орган, без да се къпе цялостно, пак си достатъчно, щом не мирише.   

# 84
  • Мнения: 3 640
За сухата кожа има лек и той не е в липсата на хигиена.

# 85
  • Мнения: 6 622
Аз съм с атопичен дерматит и това не ме спира да се къпя 😀 Подходящо измивно средство+хидратация са достатъчни.

# 86
  • Мнения: 40 857
Мъжете не си падат да се мажат с разни лосиони за тяло. Хем ги мързи, хем и леко гейско им се струва. Те си мият тялото със сапун и до там. Е, има сега разни метросексуални, дето са бетер жените, ама те са друга бира.
Та съветът за сто различни лосиона не върви там. Но едно тяло, неизложено на сериозно цапане (работещ от вкъщи, както се спомена), може да се измие идеално с чиста вода. Водата отмива потта и леки замърсявания, а това е което евентуално мирише (както писах, не всички хора са миризливи и въпросният господин явно също не е). Със сапун ще си мие само задника, онази работа и подмишниците. А основното къпане с гъба и сапун може и да е през ден или два, там според колко не му вреди на кожата. И нищо нехигиенично или миризливо няма да има в такъв човек.
Впрочем според мен и при къпането се проявява ефектът на свръхкомпенсирането. Ако човек се къпе със сапун 2-3 пъти дневно и така лишава кожата си от защита, организмът ще се опита да компенсира и ще произвежда повече мазнини и други секрети. И след време вече да не се прави това тройно къпане ще е невъзможно, защото наистина ще има нужда.  Ми то всяка жена го знае с косата - ако се мие всеки ден после става мазна за 2 дена само.

# 87
  • Мнения: 46 508
...Със сапун ще си мие само задника, онази работа и подмишниците...
Обсъждахме тези, които не използват сапун за тези места или го използват на 3-4 дни - т.е. крайности, които очевидно не покриват и твоя минимум Simple Smile
При тях честотата на секса е нормално да зависи от деня за баня...

Скрит текст:
Това за лосиона жената го написа за себе си, не за мъжете Simple Smile но не само мъжете мразят лосиони, аз съм същата. Сапун, топла вода, дезодорант. Да си мажа после тялото ми е ужасно противно, да не говорим колко ме мързи. Ползвам само по принуда в големите студове, ако кожата ми се напука и започне да ме боли/сърби.

# 88
  • Мнения: 4 949
Интимността в брака ми не е била константа.
Като гаджета и преди детето беше всеки ден или през ден. А периода не беше кратък - 6-7г.
Най-трудно беше, когато детето тръгна на ясли, а аз се върнах на работа..Едни 2-3г, в които ако през деня съм си фантазирала вечерта, то като се прибера - вечеря, да приспа детето,а се оказваше, че то мен приспало.
После различно..,Помня,че ваканциите,когато детето беше при баба и дядо..ние бяхме като младоженци. Честотата рязко скачаше.
До края на брака си, откривахме начин и секса беше хубав.

# 89
  • София
  • Мнения: 12 635
Мъжете не си падат да се мажат с разни лосиони за тяло. Хем ги мързи, хем и леко гейско им се струва. Те си мият тялото със сапун и до там. Е, има сега разни метросексуални, дето са бетер жените, ама те са друга бира.
Та съветът за сто различни лосиона не върви там.
Скрит текст:
Но едно тяло, неизложено на сериозно цапане (работещ от вкъщи, както се спомена), може да се измие идеално с чиста вода. Водата отмива потта и леки замърсявания, а това е което евентуално мирише (както писах, не всички хора са миризливи и въпросният господин явно също не е). Със сапун ще си мие само задника, онази работа и подмишниците. А основното къпане с гъба и сапун може и да е през ден или два, там според колко не му вреди на кожата. И нищо нехигиенично или миризливо няма да има в такъв човек.
Впрочем според мен и при къпането се проявява ефектът на свръхкомпенсирането. Ако човек се къпе със сапун 2-3 пъти дневно и така лишава кожата си от защита, организмът ще се опита да компенсира и ще произвежда повече мазнини и други секрети. И след време вече да не се прави това тройно къпане ще е невъзможно, защото наистина ще има нужда.  Ми то всяка жена го знае с косата - ако се мие всеки ден после става мазна за 2 дена само.

Е айде сега, накрая и къпането да го обявим за гейско и всички немърливци да са спокойни Grinning  Има мъжки душ гелове, лосиони, афтършейфове и т.н., които са си супер. Имах едно гадже, лосионът му така мъжки и секси миришеше, че нито исках да се къпя след секс, нито да си пера хавлиите. Обаче хигиената топ, удоволствие да си легнеш с него. Дори да се изпоти след физически труд, не миришеше кофти, защото се къпеше редовно. Един некъпан човек, нито така ще му стои парфюмът, нито мирише по същия начин като се натовари физически.

Сега някой ако стои по цял ден вкъщи и грам не се движи, сигурно не се цапа и поти, но според мен пак трябва да взима душ поне веднъж дневно. А и не знам какъв е тоя дето хем не мърда от вкъщи, хем не мърда вкъщи. Аз вкъщи и тренирам, и домакинската работа включва физическо усилие, а пък готвенето си омирисва. Не мога да си представя, че няма да излизам навън, ще стоя по цял ден вкъщи и няма и да се движа... това трябва да си някакъв хипер плужек JoyGrinning

Общи условия

Активация на акаунт