ДЕКЕМВРИйче пухкаво и сладко, скоро идва при мама и при татко ! {тема 10/2020}

  • 25 740
  • 783
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 117
Фифиана , да ти е живо и здраво бебчето! Честитоооо! Balloon Flowers Bouquet Желая Ви бързо възстановяване и много усмивки! Simple Smile При първа възможност сподели с нас емоциите около събитието. Gift Heart

# 76
  • Мнения: 15
Честито бебе!Бъдете живи и здрави!

# 77
  • Мнения: 203
Честито бебе,  много здраве, щастие и късмет на цялото семейство.

# 78
  • София
  • Мнения: 93
Йеее, честита радост, Fifiana! Blue Heart

# 79
  • Мнения: 3 597
Фифана , честито 💙 Да ви е жив и здрав малкия мъж и безкрайно да ви радва ❤

Чудесна новина ... второ бебче в темата , айде вече един по един да се отчитат , че и аз нямам търпение 😁

# 80
  • Мнения: 269
Фифиана,Честито и от мен!
Нека бъде здрав,щастлив,с лекота да постига всичко в живота и много поводи за гордост да ви носи! Blue Heart
Ех,че е хубаво,като пишете благата вест,че някой се е родил!Става ми едно хубаво! Hug

# 81
  • Мнения: 224
Честито бебенце, Фифиана! 💙
Бъдете много здрави и щастливи! Бързо възстановяване 🤗

# 82
  • Мнения: 328
Фифии, честита рожба! Да расте много здрав, щастлив и обичан! 💙 Бързо възстановяване и да разкажеш как е минало всичко като имаш възможност! Simple Smile 🍀

# 83
  • Мнения: 2 484
Ехееееей, Фифи честито! Здрави и щастливи да сте , да се гушкате още днес Wink
Като видях толкова мнения викам си някой е родил......
Ама как го каза все едно си отишла на пазар за мандарини много лесно звучи. Дано при всичко ни мине леко.

Аз получих мострите от Хипп.


В НОИ най- после са ми обработени за Октомври болничните ,очаквам ги утре....в картата. Ама няма да тегля, че раждането е 1400 лв в най- добрия случай....( Естествено)
Купих Цикатридина да имам спрей, то много скъп бре....

# 84
  • Мнения: 778
Фифчо честито бебе. Да е здрав и успешен в живота. Моля те кажи в Надежда какъв е режима за даване на бебето през деня. Въобще всякакво инфо за раждане и пребиваване там.
ИСКАМ И АЗ ВЕЧЕЕЕЕ! Ама и героят 3кг в 36г.с.....добре гледан бебезавър е!

# 85
  • Мнения: 535
Фифиии честито💙 Да расте здрав, щастлив и много обичан ❤️
Еххх , че е хубаво да четеш такива постове.
На тоновете пулсът на бебо излезе над горната граница, съмняват се, че притиска пъпната връв. В петък пак ще ходя. Докторът каза да се пазя и да си пия магнерот а, че трябва още десет дена да устискам. Надявам се всичко да е наред и другия петък и аз да ви се хваля със здраво бебче ❤️

# 86
  • Мнения: 609
Фифи, честито скорпионче! Да расте здрав и силен, а на теб скорошно възстановяване! Blue Heart
Какви са бързаци тези юнаци, ред е и на някоя госпожица Relaxed

# 87
  • Мнения: 622
Фифи честита рожба. Нека ви е здрав и щастлив. На теб бързо възстановяване. Искам и аз вече ама моето момче ще ме мъчи до последно.

# 88
  • Мнения: 85
Фифи, честита рожба! Misc Baby BottleНека ви е жив и здрав! Много да ви радва! Flowers BouquetHeart

# 89
  • Мнения: 1 540
Фифи, честит бебок! Жив и здрав да еи е, светлина са носи в живота ви и да ви радва!
Изгубен, че мострите са сууупер! Как да се снабдя и аз? Някакъв код, фейсбук... Как стана?

Общи условия

Активация на акаунт