ДЕКЕМВРИйче пухкаво и сладко, скоро идва при мама и при татко ! {тема 10/2020}

  • 25 808
  • 783
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 78
Фифи, честито бебок! Бързо възстановяване ти пожелавам, а малкия да расте здрав и усмихнат мъж. Simple Smile При кой роди в Надежда? Аз днес бях на тонове там, но нямам никаква връзка с д-р Ташков, който ме следеше досега и дава дежурства там, та мисля да избера някой друг и да се разбираме за дата, че много ме напряга това невидение, в което ме държи и най-вече липсата на всякаква връзка с него.

# 91
  • Мнения: 376
Ухааа, има ново бебиии! Честитооо! Бъдете здрави и двамата 🥳 Браво на юнака! Сега и на мен така ми се прииска да си го видя и намачкотя..

# 92
  • Мнения: 2 484

Изгубен, че мострите са сууупер! Как да се снабдя и аз? Някакъв код, фейсбук... Как стана?

Сега ще се върна да пусна пак линка. Трябва да се регистрирате с нов имейл ако имате вече регистрация в ХИПП, защото го отчита, че имате. Регистрирах се с другия ми имейл и стана. И задължително въвеждаш КОДа иначе няма да ти пратят мостри.
Аз така пратих линка на сестра ми да се регистрира, тя не въвела код, и още чака.Сега и казах и на нея да се регистрира с нов имейл и да въведе кода.
Ето https://www.facebook.com/511759758861338/posts/3057755000928455/
Задължително се въвежда кода HiPPCARE

# 93
  • Мнения: 507
След 3 дни влизам в 9 - ти месец. Лягам със сърцебиене, оправям се с доста вода, пия вече за желязо. Пускам все още малко вода по бикините от седмица. През деня ми е топло, а вечерта ми е студено. Мъжът ми е зиморничав, а аз не съм, той ми се чуди, че на мен ми е по - студено от него, а по принцип е обратното.
Усещам, че ще я родя преди термина Grinning
Дано всички да устискаме до термин.

# 94
  • Мнения: 192
Е тези мъже как са се разбързали ❤️ Фифи, честита радост и гордост - късметлия да е в живота и много усмихнато и добро дете да расте 🌹❤️People Baby бързо възстановяване на теб.

Днес бях на преглед, викам си сега ще каже док, че ми се е смъкнал корема, ама тц - висока плацента.. имаме още време.
Изгубен добри мострички 😊 не се скъпят хората.

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 16:03 от KitKatty

# 95
  • Мнения: 2 021
Аз преди малко си взех и на Бебо(писах им във фейсбук и ми пратиха по спиди)?малка книжка с мострички и описание на продуктите. Отзад са прикрепили промокод за отстъпка. Ако някой иска може да се възползва.
Фифи, не видях да си писала за някакви признаци за започнало раждане. Изведнъж ли станаха нещата?

# 96
  • Мнения: 171
Честит юнак, Фифана! Нека е жив и здрав, да бъде послушен и да има много късмет в живота. 🎊🎉 На теб пожелавам бързо възстановяване.

Хюлия, ако все пак решиш за рибки, в кръгъл аквариум виреят златните (доста са лесни за отглеждане по моето скромно мнение на неспециалист). Иначе наистина рибките доста често умират и това може да разстройва детето, въпреки че златните са от по-издръжливите.

# 97
  • Мнения: 2 484
Да, Малечка,същото получих и аз на Бебо.

Хюлия,И аз щях да пиша , че в кръгъл аквариум може да и вземеш една златна да и мине мерака....те са кучета живеят и без помпичка, по-често ще сменяте водата, с престояла поне ден вода. Иначе по принцип за алергични  хора  и  рибките провокират алергии, поне мен ме дразни  миризмата от храната им....
Но като умре рибката трябва или да я замениш бързо със същата без да е разбрала или да поплачете за нея....

И аз чакам Фифи да разкаже....

# 98
  • Мнения: 2 162
Честит юнак, Фифана! Нека е жив и здрав, да бъде послушен и да има много късмет в живота. 🎊🎉 На теб пожелавам бързо възстановяване.

Хюлия, ако все пак решиш за рибки, в кръгъл аквариум виреят златните (доста са лесни за отглеждане по моето скромно мнение на неспециалист). Иначе наистина рибките доста често умират и това може да разстройва детето, въпреки че златните са от по-издръжливите.
https://aquarium.bg/akvariumi-informacia/polezni-saveti-za-otgle … uzWwaAtbJEALw_wcB Няма да е зле да прочетете малко за това какви условия на живот трябва да се създадат на златната рибка. Те не умират често. Могат да живеят и 20 години, но не в буркан!

# 99
  • Мнения: X
Страхотна новина, Фифи!:blush:
Честит момък, и моят това го чака, ама да поседи още на топло, че терминът е чак след месец...
И аз съм наострила уши да чуя как е минало, понеже и аз съм в Надежда и се очертава засега нормално раждане. При кого се падна и как протече?

# 100
  • София
  • Мнения: 2 098
Фифи, честит бебок !
Как се казва малкото бързаче ? Blue Heart
Да е жив и здрав, а на теб браво за нормалното раждане ! Hands Clap

# 101
  • София
  • Мнения: 93
Аз също като fillme смятам, че ако някой реши да си взима рибки или друго животно следва да подходи отговорно и да инвестира достатъчно усилия, време и пари, за да му осигури необходимата среда на живот.

Все пак това не са играчки, а живи същества. Heart

# 102
  • Мнения: 35
Честита рожба Фифи! Здрави да сте! Simple Smile
Ivvv, аз също продължавам да не мога да открия др Ташков, вече 4та седмица, доста некомфортно честно казано. Тоновете и миналата седмица записах в Надежда, бях записала и преглед, тъй като четох, че било хубаво след 36та седмица да се видиш с техен доктор, да обсъдите всичко което те вълнува, а аз лично исках основно някой да погледне дали всичко е в норма с мен и човечето, колко голямо е станало. Уви, след 45мин чакане за 6мин в кабинета, ми наредиха какви още изследвания трябва да пусна, този точно видеозон не показвал колко килограма е стигнало плодчето...останах разочарована като цяло. Днес ми дадоха някакъв час за преглед в Сердика за другата седмица, пък да видим дали няма да съм родила до тогава...в крайна сметка явно ще си ходя на тонове и ще чакам да реши да се появява бебочето и здраве да е.

# 103
  • Мнения: 5 068
Фифи, честито бебе! Да ви носи много радости Heart

Аз тези дни се чудех дали да не раждам в Надежда и то ако може при Ташков. Добре че писахте и се разубедих. Най-много клоня към Шейново с избор на лекар и акушерка засега.

# 104
  • Мнения: 303
Честито Фифи. Нека да е здрав и много да ви радва момъка.

Общи условия

Активация на акаунт