Обичате ли да си седите в къщи?

  • 18 509
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 525
И аз съм в къща с двор и куче, даже имам и фитнес. Но пък си имам работа по двора и фитнесът си го правя така. Много се радвам на двора и градината заради възможността да отглеждам кучето спокойно. Претъпкан мол е моят кошмар, но в зимни дни преди корона кризата го използвах за кафе с приятелка и хубав филм. Сега тези неща си ги правим по къщите, дано отмине това по-бързо и да заживеем по-спокойно.

# 61
  • Мнения: 7 428
Аз си имам апартамент, всичко ми е удобно и подредено, по мой вкус. Хубаво ми е в къщи, днес цял следобед се занимавах с хобито си, сега разпускам с чаша вино.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 796
Между другото, моловете в момента са далеч от претъпкани.

# 63
  • София
  • Мнения: 28 815
Мда, и аз го забелязах. Заведенията – също.

# 64
  • Мнения: 9 909
Харесвам в моловете лукса, новите неща, и оригиналните изненади, които предлагат. Имаше театри за деца, 8 д кино, и обикновено кино. А съм голям киноман, луд фен - и сега много ми липсва. По магазините за дрехи в моловете изключително рядко съм обикаляла, освен за едно нещо Wink понеже съм си пухкава. Но детските центрове и кината ми липсват много.

# 65
  • София
  • Мнения: 28 815
Румка, вие нали го изкарахте? Поне в близките месеци спокойно може да обикаляш.

# 66
  • Мнения: 9 909
ММ и дума не дава. И децата на училище не пуска, и нас ни държи далеч от светския живот. Внушил си е, че сега имунната ни система е слаба, и може пак да го лепнем, но с друг щам. Или Грип. Не зная, за сега ще.я караме така, дано му писне по-скоро 🌞

# 67
  • София
  • Мнения: 28 815
Грип или друг вирус – да, може да хванете, но от ковид няма защо да се притеснявате, отпусни се, усмихни се, живей си живота Simple Smile

# 68
  • Мнения: 9 909
Аз бих искала, но той не иска.
Оф, не го познавате какъв е. Всичко, което е за ядене, трябва да се сготви първо. Едни пасти купи, и ... Си ги опече. Признавам, станаха върховни, с разтопен шоколад и мммм. Ама ся, не е нормално да вариш трушията, нали?

# 69
  • Мнения: 11 179
rumka833,
кината в момента работят и са супер безопасни - с маски, всичко дезинфекцирано, има по 4-5 души на прожекция максимум, които сядат пред 5-10 метра един от друг. Бъдете здрави!

# 70
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Обожавам да си седя вкъщи, винаги съм обичала. Почти всичките ми хобита изискват оборудване, което го имам само вкъщи и няма как да го пренеса. Не разбирам хората, които всеки уикенд тръгват из планините, не е моето, много ми е скучно. Най-много ме изнервят безцелни разходки, ей-така, да се разтъпчеш, побърквам се, освен ако не е с туристическа цел на ново място. В Рим, примерно, обикаляхме по над 30км на ден първите 3 дни и по над 20 следващите. Но това е ново място за мен и съм ограничено време там, искам да го видя.

И аз ако има как, бих останала само в хоум офис и веднъж на 2 седмици да се разходя до офиса да пием по някое кафе с колегите. Единствено обичам да пазарувам в магазини за храни и напитки, както и за джуднджурийки, което е свързано с  хобитата обаче.

И другото е, че ми се ходи на кино, но при нас са затворени, а и готини филми няма тая година...

Интересно е, че на вилата имам дни, в които ми се занимава в градината и съм по цял ден навън, а в други дни не си подавам носа навън.. Двама сме (зодия близнаци съм) и всеки ден сме на ново мнение. Wink

# 71
  • Мнения: 7 428
Тук много дами пишат как често ходят в планината. Това мен страхотно би ме натоварило. Не ме влече. Иначе се разхождам в града, близката хора и по поречието на реката, но само като едно здравословно мероприятие при заседналия живот, който имам. Спорт правя също вкъщи.

# 72
  • Мнения: 8 969
Изобщо не обичаме да си стоим вкъщи цялото семейство.
Всяка свободна минута в хубаво време ние сме навън.
Не ходим по молове, нито по кафета. Предпочитаме да отидем на вилата, да се разходим край морето и изобщо извън града.

Цяло мъчение са ни зимните месеци, когато не става много за разходки.
И особено сега с корона вируса...

# 73
  • Мнения: 859
След новините от Щаба днес май стана ясно, че ще прекарваме МНОГО време вкъщи в следващите 4 месеца... Много тежка зима се очаква за много работещи. Дано се намери начин да работят, при спазване и на по-строги мерки. Иначе ще се ограничаваме, няма начин.

# 74
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
В този момент разбирам, каква съм късметлийка да живея в безлюдно село до гората. В къща сред природата е по- лесно да се издържи. В апартамент сигурно е тягостно.

Общи условия

Активация на акаунт