Много мина, мъничко остана, ще ставам ЯНУАРСКА мама

  • 15 659
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Днес забравихме да си честитим 15 Септември!!!

Гледах новините и така се разчувствах, едва не се разплаках. Представям си как някой ден и аз ще водя моя първокласник.

Гали, и аз ще имам подобен проблем със свеки, но като се роди бебо. Тя от сега планува как докато завърша ще стой да ми помага което не е лошо, но като се има пред вид, че едва издържаме 1 седмица незнам как ще стане. Не е лошо да има кой да ти помага, стига да се разбирате. А и сега както си сама, мисля и на теб ще ти е по-спокойно.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Ние утре най-вероятно ще тръгваме за Сф, така че може понеделник да отида да пусна нета, понеже майка ми тръгва вторник за Италия и може понеделник да се откопча от Никол за 1 час.

# 17
  • Мнения: 388
Гали, стискам ти палци Praynig newsm17  bouquet. Ще видиш всичко ще е наред - само мисли хубави неща за тебе и за бебо и всичко ще е ОК.

# 18
  • Мнения: 175
Благодаря ви милички   bouquet,

Гале, наистина, сега като съм сама ми е по-спокойно, но дойде жената, донесе ми за хапване, поговорихме си и си тръгна, но самата мисъл че може постоянно да е тук ме влудяеа. Затова не исках много мъжа ми да заминава, но това е адски важно за него и за нас и просто нямаше как. А аз съм свикнала да съм сама, но не съм била бременна  Grinning
Сигурна съм, че всички ще сме добре, ако сме спокойни и весели, доколкото е възможно, така и бебоците ще са добре !!!  Hug
Лека, пожелавам ви само усмивки!!!!!

# 19
  • Мнения: 39
Гали ,дано да нямаш повече поводи да се шашкаш относно бебчо!!!И аз може да имам твоя проблем!!Възможно е и моя мъж да заминава за чужбина през ноември!!И аз тогава ще се наложи да си отида при нашите,че хич не ми се стои сама!!!!
И въобще не знам как ще се спогаждаме!!!!Отвикнала съм да живея с тях!Два три дни трудно ги издържам ,а за повече не знам!!! newsm78 Но няма как!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 175
еее, все пак почти на финала било хубаво да има някой около теб!!!! При мен щеше да е свекърва ми, но тъй като ще раждам във Варна, това ще е майка ми. Ве ще се спогодим, както и вие!!! Всичко ще е наред, ще видиш!!!! smile3525

# 21
  • Мнения: 3 405
Толкова много работа тази седмица, не ми остана време за вас. Подготвям изложение, в Лондон и ми се отели вола Grinning Дано всичко да е наред, че във вторник колегите заминават, а аз оставам и ми се иска всичко да е наред.

Специално за Клеми преобразувател на мерни единици

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Девойки, аз се оцъклих тая сутрин в 8 и няма заспиване ... та да взема да попиша малко Wink

За порастването на краката, според майка ми това е индивидуално, но има шанс да се предаде по наследство, т.е ако на майка ви крака е пораснал, има шанс и с вас да се случи тази случка.

Гали, да те успокоя, страшните неща в тия гестационни седмици са придружени с много обилно кървене. Според мен няма място да се притесняваш. Добре ще е лекаря ти да те огледа за някоя раничка на шийката на матката - това може да е предизвикало  зацапването. Или пък да имаш някаква външна раничка, която да е пуснала кръв. Дано всичко е наред и успееш да си отидеш във Варна - там ще ти е в пъти по-спокойно.

# 23
  • Мнения: 7 418
Здравейте мамчета!Имам въпрос.....
 Някой от вас да се е сблъснал с проблема КОРТИКОСТИРОИДИ?Ползвам крем със тези хормони против един кожен проблем.Дерматолог ми каза,че ако крема се ползва върху малък кожен участък не можело да има вреда за бебчото,но аз пак се притеснявам много,знаейки колко по-принцип са опасни хормоните по време на бременността.
   Ако някоя от вас има информация каква точно е вредата от хормоните и с какво,евентуално, може да се замести кортикостироиден препарат,пишете ми.

# 24
  • Мнения: 3 405
Ами като че ли няма опасност, щом е на малък участък и след първия триместър.
Четох статия, че прилагат кортикостероиди ( през устата ) на бременни с астма, така че в твоя случай не би било опасно.

# 25
  • Мнения: 7 418
Ами като че ли няма опасност, щом е на малък участък и след първия триместър.
Четох статия, че прилагат кортикостероиди ( през устата ) на бременни с астма, така че в твоя случай не би било опасно.
  Така ли?Значи някои ги приемат и през устата.....Аз за съжаление прилагах лекарството и през първия триместър,макар и не много.Дано нищо да не е станало на бебето!
   Много странно,не могат ли да измислят лекарства за кожните болести без хормони?Аз се опитвах да намеря нещо нехормонално,но такива препарати нямат никакъв ефект!

# 26
  • Мнения: 689
Здравейте и честита темичка и от мен. Един ден не съм влизала и за малко да пропусна  smile3516
Виждам, че много неща са се случили ...
mim4о, напълно те разбирам и ти съчувствам. Миналия месец и аз полежах в болницата, поради същите причини. И сега много се шашкам като получа контракции, защото не ми се влиза отново ... много е психиращо покрай всичките тези жени  smile3511. Не го пожелавам на никого.
Гали, стискам палци всичко да е наред, само се успокой  newsm53

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Днес татио усети беба с ръка на корема за първи път!  newsm68 Тя раздаваше къчове сутринта и му викам - дай си ръката, а той много умно пита - за кво?  newsm78 Та беше голямо дебнене - докато е с ръка на корема ми, беба седи мирна. Мръдне и пак се почва  newsm32 Но след няколко опита и игра на котка и мишка, най-накрая почувства и той 2-3 леки къча.  Mr. Green Много се зарадвах, че уловиха момента, защото беба е доста кротичка през повечето време.

Сега и двамата са си полегнали и спинкат на топло всеки в своето си леговище!  newsm62

  sleepuu  pregnant

# 28
  • Мнения: 7 418
Е,това е СУПЕР,таткото да усети бебето!От този момент,татковците като че ли почват да осъзнават,че думата става за нещо съвсем реално.Ето го тука!Живото човече!
  Честито,Ним!

# 29
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Та беше голямо дебнене - докато е с ръка на корема ми, беба седи мирна. Мръдне и пак се почва  newsm32

И ние бяхме така, ама в понеделник го издебнахме дребосъка. Бтв, бебока много се успокоява, когато татето си сложи ръка на корема - от сега има респект Wink.

Аз днес купих малко дрешки и ако мъжо не ме беше спрял, щях да изкупя магазина Wink. Ще снимам дрешчетата и ще ги сложа в албумчето ... по някое време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт