Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 485
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 000
Под дивана в хола. Секцията ни е висяща за по-лесно чистене, гардеробите са ни вградени, кабелите са в стените, леглата също  не са проблем, но диванът трябва да се мести целият, за да се чисти отдолу.

# 286
  • Русе
  • Мнения: 248
Зад гардероб, шкаф, секция, под легло

# 287
  • Мнения: 1 129
И аз смятам, че под диван и зад легла е най-трудно. Както и под шкафове.

# 288
  • Мнения: 514
Зад и под шкафовете и леглата.

# 289
  • Мнения: 254
Най-трудно е зад гардероби, секции и спални.

# 290
  • Мнения: X
Под и зад мебелите.

# 291
  • Елхово
  • Мнения: 1 398
Най-трудно за почистване са местата под и зад леглото и дивана, както и някои места с тесни пространства.

# 292
  • Мнения: 5
Зад мебелите и под тях.

# 293
  • Мнения: 2 614
Под дивана и ъглите.

# 294
  • Мнения: 6 166
Най-трудни са ми меката мебел и матраците. Хем с парочистачка ги чистя и пак си е къртовски труд. Но. Отказвам да слагам найлони или да покривам диваните и креслата.  Хубави са ми дамаските и ми харесва да си ги гледам.

След тях най-неприятно и трудно място е килима под леглото - малко стърчи отпред, но това няма миене, а трябва всекидневно да се чисти и мие защото привлича буклуци. Все едно съм с евтин балатум - как го мина с прахосмукачка, изчеткване с препарат и парочистачка и пак е насъбрал буклуци. Ама като ми харесва сутрин са стъпя с боси крачета на килимчето и си го търпя.

# 295
  • Мнения: 368
Вече има начин да видите и невидимите замърсявани с Philips SpeedPro Max Aqua.
Готови ли сте да бъдете впечатлени?


Поради трудната видимост под диваните и шкафовете там често се крият всевъзможни мръсотии. Philips SpeedPro Max Aqua има накрайник със светодиодни светлини, които Ви помагат да разкриете дори невидимите замърсявания, а мощната 25.2V батерия ще ви осигури до 75 минути непрекъсната работа с едно зареждане.

# 296
  • Мнения: 229
Имаме долгокосмест любимец и най трудно чистим космите от килимите.

# 297
  • Мнения: 368
Екипът ни има специална предпразнична изненада за всички вас. Tada

Моделите FC6728/01 и FC6729/01 от серията SpeedPro Aqua са с отстъпка от 10% само онлайн на сайта на Техномаркет. За да се възползвате от отстъпката, използвайте кода philips10 - валиден от 17.12. до 31.12. Ако желаете, можете да поръчате продукта онлайн, а да го получите директно от избран магазин на Техномаркет.

Представеният в темата модел - SpeedPro Max Aqua - е на промоционална цена до 26.12.2020 г. онлайн в сайта на Технополис, както и в магазините от веригата.

Повече информация и сравнение на моделите, можете да видите тук.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Ъглите и по-тесните пространства.

# 299
  • София
  • Мнения: 181
Кои кътчета на дома са най-трудни за почистване за вас?

- под масата - цапа се всекидневно - досега не съм ползвала продукт ,който ефикасно и лесно да почиства , в повечето случай човек трябва да се сгъне на фльонга
- под дивана
- стълбище
- зад мебели
- по ъглите
- килими с дълъг косъм

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 23:31 от Hoya

Общи условия

Активация на акаунт