Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 489
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 295
Под дивана, под секцията, зад нея.

# 301
  • Мнения: 523
Наю- трудно за почистване ми е под леглата и щорите на прозореца.

# 302
  • Елхово
  • Мнения: 1 399
Под дивана, под секцията, зад нея, зад камината.

# 303
  • Мнения: 76
Най-трудни за почистване са местата под дивана и в ъглите! Направо си е мъка😉

# 304
  • Мнения: 612
Най-трудно ми е да събера всичките играчки, топчета, кутийки и т.н от пода, за да стане готова за почистване..

# 305
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Здравейте,
бях от късметлиите, избрани да тестват PHILIPS SpeedPro Max Aqua.
Общото ми впечатление е, че това е е дна чудесна прахосмукачка, съчетаваща качественото почистване на стандартна прахосмукачка и удосбството на безкабелната вертикална прахосмукачка. Тествах я на различни настилки - килими, мокети, гранитогрес и ламинат.  Навсякъде се справи чудесно с почистването. Особено съм впечатлена от работата и върху дебелия килим, който иначе е доста сложен за почистване.
Първо добро впечатление ми направи, факта, че прахосмукачката е лека и компактна. След като се зареди (удобство е дисплейчето, което показва, кога е готова за работа) се заех със сглобяването и. То, както и разглобяването и въобще боравенето с нея е съвсем лесно. Първо почистих паяжините в ъглите по тавана с прикрепената към тръбата четчица. С тази задача се справи по-добре от моите прахосмукачки, тъй като не размазва паяжините и не надрасква латекса. За подовете използвах 360 градусовата четка.
После се заех с най-трудния килим, за който вече споменах. Изключително мощна за малките си размери е PHILIPS SpeedPro Max Aqua с което наистина ме впечатли, тъй като моята безкабелна прахосмукачка е доста слаба и по никакъв начин не може да изчисти този килим. Тук я включих на турбо режима. За останалите килими и мокети, които са по-тънки работих на втора скорост, а за ламината и гранитогреса на най-слабата степен. Навсякъде се справи добре. Въртящата се във всички посоки глава също е голямо удобство и ми спести обичайното местене на мебели. Изчистих сравнително бързо и качествено. Като дребен недостатък мога да отбележа малкия контейнер за боклук, което обаче се компенсира с много лесното и бързо почистване.
Много ми хареса и прахосмукачката с мопа. Тъй като я ползвах на следващия ден, когато отново се бяха събрали боклуци (с две деца се събират след всяко ядене) с една манипулация изчистих и измих подовете за нула време. Голямо предимство е и това, че не мокри много и бързо съхне.
Като цяло впечатленията ми от PHILIPS SpeedPro Max Aqua са прекрасни и я препоръчвам за лесно и бързо почистване и поддържане на дома.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Ъглите и отдолу под шкафовете и дивана.

# 307
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 078
Най-трудно е под дивана (мм периодично го мести и повдига за да мина под него), ъглите също изискват повече време.

# 308
  • Мнения: 1 476
Ъглите и местата под мебелите.

# 309
  • Мнения: 1 090
Под мебелите и зад радиаторите

# 310
  • Мнения: 29 418
Здравейте,
Изключително съм доволна, че имах възможност да изпробвам  PHILIPS SpeedPro Max Aqua и благодаря за което.
Прахосмукачката е перфектно опакована, като всяка част си има място в кутията, много полезно при пренасяне, за да не се повреди нещо. Въпреки че изглежда голяма кутията, всъщност е много лека, оптимален вариант при почистване, за да не се затруднява човек, както, ако ползва тежка и голяма прахосмукачка.



Едно от най-важните предимства за мен е липсата на захранващ кабел, както при обикновена прахосмукачка. Почистването е доста по-лесно без развиване, навиване, прибиране. Също така е 3 в 1: ръчна, за прах и мокро чистене.
Сглобяването на прахосмукачката е изключително лесно и съм сигурна, че дори и дете би се справило с това. 

След сглобяването беше нужно да се зареди, като за целта я оставих необходимото време, включена към зарядното и контакта, което се случва много лесно – само се оставя магнитчето и зареждането започва.



Philips SpeedPro Max Aqua е с хипоалергенен филтър и контейнер за прах, който не се зацапва и запушва от фините прахови частици и се почиства много бързо и лесно без облаци от прах при изпразване. Намира се отгоре, което позволява по-малък ъгъл и дори се изравнява с пода, за да достигне под ниските мебели. В контейнера за вода може да се добави препарат за ароматизиране, свежест и по-висока хигиена.
Philips SpeedPro Max Aqua има накрайник със светодиодни светлини, изключително удобство при почистване, за да се видят дори и най-незабележителните зацапвания или фин прах. Накрайникът за засмукване на 360° улавя замърсяванията от всички страни, системата за измиване Aquaboost с контейнер за вода и препарат, ако желаем, премахва дори засъхнали петна или такива от домашен любимец.
Благодарение на накрайника за тесни места можете да се почисти лесно всяко тясно място. Допълнителният  накрайник – мини TurboPet четка,  е изключително полезен за събиране на косми или козина от меки повърхности като дивани например.
Може да се ползва и като  ръчна прахосмукачка за почистване на  колата, където винаги има нужда, особено след пътуване с дечица….

Всичко бива почистено с едно зареждане, тъй като батерията е достатъчно мощна и осигурява до 75 минути непрекъсната работа след пълно зареждане. Прахосмукачката има индикатор за батерията, информиращ за процента на заряда.
Почистването е просто перфектно. До сега никога не е било толкова чисто вкъщи, а сме имали доста маркови и скъпи прахосмукачки. Независимо от покритието почистването  на килима, плочките и паркета е чудесно.
Имаме два вида килими – единият е с доста дълги влакна, но не се опря на Philips SpeedPro Max Aqua.
Може би трябва да отбележа, че имаме и котка и, въпреки че не е дългокосместа, все пак е животно. 



Преди винаги съм си мислела, че вертикалните прахосмукачки нямат достатъчно мощност, но това определено не важи за тази. Толкова е мощна, че повдига килима, ако е пусната на турбо степен. Почиства лесно и в дълбочина, т.е. премахва наслоените фини частици в килима.
Използването на  системата  за чистене и миене Aquaboost  спестява време, което ни е ценно и можем да го прекараме с любимите си хора. С едно движение се почиства и измива по-добре отколкото с моп. Аз лично сложих вода и няколко капки препарат за свежест и останах много доволна от резултата.  Всичко се почиства като с магическа пръчица, става лесно и бързо.



Както всички знаем колата е едно от местата, където се почиства трудно, обикновено на автомивка и е трудно да я запазим в ред. Смея да твърдя, че почистването на колата с турбо четката беше по-добро от професионалното. Най-малкото не карам колата и не чакам, за да бъде изчистена.
Сигурно не е била по-чиста от момента, в който е излязла от завода. Просто е впечатляващо как се изсмуква прах и боклучета и от най-тесните и труднодостъпни места в колата.



Почистването  и поддържането на прахосмукачката е лесно, понеже няма торбички, а контейнер, чието изпразване е лесно и хигиенично, тъй като не се докосва никаква прах. Не посмях да измия контейнера директно с вода, а го почистих с влажна кърпа. Когато си я купя, вероятно ще я мия директно.  Подложката и филтъра ги изпрах и изсуших.
Смятам, че поддръжката на чист уред е важна за качествената му работа. Тази прахосмукачка се поддържа лесно и не отнема много време.
В заключение ще кажа, че няма да съжалявате, ако си купите Philips SpeedPro Max Aqua. Аз със сигурност ще си я взема, понеже видях колко чисто става, колко бързо и удобно се работи с нея.

С пожелание за здраве и уютни празници!!!

# 311
  • Мнения: 522
На мен лично най-трудно ми е почистването на всички ъгли, и в спалнята и в банята и в кухнята, също и около ребрата на радиаторите.

# 312
  • Мнения: 910
Най-трудно почиствам околко и под хладилника.

# 313
  • Мнения: 1 392
Ъглите и местата около и под мебелите

# 314
  • Мнения: 7 287
Над секции и под дивани , около печката и  дръжките на кухненските шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт