ОСМИ клас 2020/2021 - В локдаун или не - осмокласникът щастлив расте

  • 19 472
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Raly, кой януари се?Simple Smile

Азсъм се навила за робот Roborock  S 5 max. Изчаквам, за да  прочета  повече мнения в робтната тема. Хвалят то.

Това беше единственият модел, който исках и не допуснах да ми наложат друг като бюджетен вариант. От началото на месец май сме с него.

# 31
  • Мнения: 1 951
О, и ние се родихме откакто взехме прахосмукачката. Irobot е, Румба. Мисля, че никога преди това не сме успявали да почистим така както тя чисти. Единствено се наложи да сменим датчиците на СОТ-а, с такива за домашни любимци, защото когато работи, а нас ни няма, активира алармата 😜

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз взех Хуувър, защото беше единствената на която батерията може да се сваля и да се поръча нова при нужда. За миене имам спрей моп, много съм доволна.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз също имам, но ако взема ще е такава.Пък може и да се размисля, за тези пари ще взема още два теста да си проверявам обонянието.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз не бих могла да се пречупя за Xiaomi. Румба е първообразът, така да се каже, китайците копират и не ми вдъхват доверие.
По същия начин въздухопречиствател например се взима от Дайкин.
Иначе текущата ни прахосмукачка е Миле, обикновен модел, но върши чудеса.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ред, Миле за мен са недостижими, пералнята ни е такава.

# 36
  • Мнения: 8 230
Red, I robot някой си. Не помня вече модела, че стана сигурно на 5 години вече. Пищи си с приятен глас Move Rumba to a new location 🤣
Шефката ми много я хвалеше. Те са с куче, ние бяхме само с котка тогава. Как хубаво чистела... Абе, чисти, но трябва да ти е по-празна къщата. Както казах при нас и прагове има, столове, разни ниши между мебели и стени. Отделно тогава още и постройки от конструктори имаше по пода. Чисти, да я пускаш за ежедневно отгоре-отгоре става, но не и за основно почистване. Оказа се, че без прахосмукачка не можем да минем. После един Rainbow взехме за основно и с нея наистина се чисти. Сега младежът Ренка разкарва из къщи 2-3 пъти седмично, а Работливка (роботчето) я пускаме когато трябва да се поизчисти набързо.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 190
То всеки дом е много специфичен. Вероятно ще последваме примера на нашите приятели и ще вземем тестови модели, за да видим как ще се справят при нашите условия.
Ей, сетих се какво трябва да питам. Има ли някой с робот и с котка, чиято тоалетна е с бентонит и ефективно ли се събират тези частици? Че у нас това е нещото, което най-много подлежи на събиране - все по нещо малко разпиляно се намира.
Тереза си е свикнала и с бентонита, и с откритата тоалетна, та тях не ги сменям в никакъв случай.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 20:32 от Red

# 38
  • Мнения: 8 230
Да, най-добре да се тества. Аз отказах брат ми преди две години от робот. Племенничките ми бяха на 5 и 7 години. Из целия апартамент играчки плюс много саксии по земята. Викам му, забрави, това нещо във вас няма как да чисти 🤣
Ред, няма проблем с бентонита, събира го.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Raly, кой януари се?Simple Smile

Азсъм се навила за робот Roborock  S 5 max. Изчаквам, за да  прочета  повече мнения в робтната тема. Хвалят то.
Имам къща на два етажа, две момчета, мъж и котка...и S5 max....ми чудесен е. АЗ гласувам за да си го купиш. За тези пари направо ми върши страхотна работа...само ако го науча и сам да се качва на втория етаж...ще е супер:)))
Благодаря за новата тема

П.П с котка съм но е на пелети.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 190
Чакайте, че нещо...
Един от инвеститорите ни, клиент, е починал. Ковид.
Доста е шокиращо. 😐
Не знам какво да кажа, наистина.
В момента работим по техен проект...

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ред, ужас!

# 42
  • Мнения: 5 234
Ние сме с румба. Като изчисти навсякъде, ми идва да я разцелувам.
А пък наборката се очертава пестелива и стисната. Simple Smile

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ох, Ред! 😔
За първи път и аз познавам болни, няколко приятели вече го минаха + от Варна и София, днес разбрах за цяло семейство от 6 души, като бащата е на кислород в болницата, а кислород нямало много...

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Air, Red, съжалявам момичета Sad

Общи условия

Активация на акаунт