ОСМИ клас 2020/2021 - В локдаун или не - осмокласникът щастлив расте

  • 19 490
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Запис в новата тема! Благодаря!

# 16
  • Мнения: 8 236
Бисе, имаме и робот, но хич не го харесвам как чисти. Пускаме го отвреме навреме, но аз много му се нервя - така старателно заобикаля понякога някой боклук, който на мен ще ми избор очите. С куче и котка всички космалаци се събират по ъгли, между шкафове, все места на които на роботчето му е невъзможно да мине. И пак трябва да се вдигнат всички столове в кухнята върху масата, защото иначе само се блъска в тях. И прагове имам разни из къщи. Въобще този робот се оказа една доста непрактична за нашия дом вещ. С голямата фурия като мине човек наистина светва.

# 17
  • Мнения: 607
Благодаря за новата тема!
Питах детето що за дзвер съм. Чух: амбициозна😄😄😄
Сега това добре ли е или зле?😄😄😄
Biserka,
Ти рогато януарско същество... Вече знам защо с теб съм в едни вибрации🤪
Иначе в къщи е идилия. 2 теста днес: по английски и вектори по математика. Май госпожицата се е справила добре.
Днес последно е на 13. От утре: happy 14!

# 18
  • Мнения: 3 881
Шшшт тихо, че и аз инвестирах в такова чудо и сега като кажа, че не е за основно почистване, а за ежедневно мъжете ме гледат на кръв. Те си мислили, че са се оттървали от голямата прахосмукачка

Благодаря за новата тема! 

# 19
  • София
  • Мнения: 7 194
Ston, какъв ви е точно моделът на прахосмукачката-робот? Едни приятели с котка си взеха I Robot 6 миналата седмица, след като пробваха два тестови модела. За няколкото дни им се струва добре. В смисъл, че тъкмо бях започнала да се навивам, та повече информация ще ми е полезна.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз съм доволна от робота. Събира доста пухове, мъхове, косми и от сорта. Ако се пуска редовно и няма препятствия, поддържа доста добро ниво на чист под.

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 396
Аз миналата година си купих акумулаторна прахосмукачка. Много лека и удобна, защото си е мъка всеки ден да вадя голямата с водният филтър. А имаме котки и с дървата за камината се цапа. Родих се - за 15 минути цялата къща минавам, при нужда я пускам само на определено място. Веднъж в седмицата пускам големият звяр - факт е, че чисти перфектно, звучи като излитащ самолет, толкова е мощна и тежка.

# 22
  • Мнения: 6 926
Чудех се с какво да се запиша, че нищо ново не се е случило, но се появи тема: и аз се родих откакто си взех един безкабелен Дайсън. Прахосмукачката беше най-омразния ми уред, но вече е единствен любим Simple Smile

Зазу, мерси за темата!

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Ани, съжалявам за загубата на тези хора!Тъжно е!Светъл да им е пътя!

При мъжа ми има много с положителни тестове, преди малко дойде да ме предупреди да не се подаваме на паника и да не казваме на децата, че наши приятели са положителни.Все пак малката дъщеря учи от моята стая на моя компютър и вероятно ми е прочела инстаграм съобщенията, но нищо не казва.

Пари съм предлагала и то много/4000 плюс последен модел Айфон, но на Божка й се видяха малко да се напъне за стипендия/.Сега вече не се занимавам с нейното учене, толкова е амбицирана да учи медицина, че поръча биологиите до 12 клас на английски.Баба й и дядо й ще са много доволни от избора, баща й също, важното е  право да не е.

Днес говорих с най-дългогодишния консултант в Търново за електро уреди и той горещо ми препоръча прахосмукачка, която има и воден резервоар.Каза, обаче, че веднъж в седмицата си трябва голяма.Поисках да ми я сравни с робота, каза първата.Цената била около 600 лв. на добрите модели, но понеже бяхме в аптеката нямаше време за дълги разговори.

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Роботът е една от най-сполучливите ни покупки тази година. Много си го харесвам. Не чисти идеално, но е голяма отмяна в ежедневието.

Благодаря за новата тема!
Все още не съм питала набора каква съм в очите му. За ниска знам, но как възприема душевността ми .... 😂 Ако го попитате вие, почти на 100% съм сигурна, че ще изрече дежурната си реплика "Не случих на родители!".

# 25
  • Мнения: 6 588
Raly, кой януари се?Simple Smile

Азсъм се навила за робот Roborock  S 5 max. Изчаквам, за да  прочета  повече мнения в робтната тема. Хвалят то.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 396
siska 79, моята голяма прахосмукачка с воден филтър и перяща е Зелмер. Голям звяр е наистина , и мен може да глътне. Във водата слагам 2 капки омекотител и като чистя мирише на хубаво. Досадно е само, че филтъра се мие след всяко ползване. Но има и опция да купя торбички.

# 27
  • Мнения: 607
Аааааа Бисе,
Аз съм стрелче, ама мъжо е януарски едър рогат добитък.
Много сте ми на сърце рогатите❤

Raly, кой януари се?Simple Smile

Азсъм се навила за робот Roborock  S 5 max. Изчаквам, за да  прочета  повече мнения в робтната тема. Хвалят то.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 111
Ние сме с Румба, но ако трябваше да купувам сега, щях да поръчам някакво Xiaomi. Доста добри бяха отзивите в роботската тема и много добро съотношение цена/качество.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Доня, и моята е такава, но аз имах предвид от тези
https://www.philips.bg/c-p/FC6404_01/powerpro-aqua-vacuum-cleane … nd-mopping-system

Общи условия

Активация на акаунт