Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Фре,и трите сме след трансфер и май горе-долу по едно и също време са ни и тестовете.
Борнче много ти благодаря.Ще си взема памперси каквито има.
Добре дошла Златина.Година и половина са доста време опити.Досега ходихте ли на лекар?

# 46
  • Мнения: 726
Мда, с Манди бяхме миналия четвъртък, а Ели в събота Simple Smile Остават ми 3 дни до теста, но вчера препишках един и нямаше никой. Знам, че е рано за пикливи, но сънувах положителен тест (за първи път сънувам тестове от 1 година насам) и сутринта още ми беше толкова реално, че нямаше как да не го направя. Обезвери ме, естествено, но още имам някакви слаби надежди. Днес трябваше да ми идва по принцип и се зачудих за тези ЕРА тестове за имплантационен прозорец -  при положение, че естествено овулацията ми е на 10-11ти ден от Ц, който е през 25 дни, дали не е грешка, че стимулацията е 14 дни и трансферът е по-късно отколкото би било при естествено забременяване, заради тези 4 дни изместване напред? Тоест, трябва ли стимулацията и трансферът да се провеждат индивидуално, спрямо дължината на цикъла на конкретната жена?

# 47
  • Мнения: 1 442
Мисля че не е грешка.Аз също съм с по-ранна овулация, но до колкото знам хормоните които приемаш в началото изместват овулацията и регулират тоест всичко е контролирано това не е естествен цикъл и затова О се случва по-късно отколкото през останалото време. Нали те гледат на УЗИ и изследват хормони...не би трябвало да е грешка.
Аз пък с някакво кървене по средата на цикъла вече ми писна не мога повече Cry
Този месец не знам какво стана с овулация, имаме 1 опит и точно когато трябваше да е О се започна това кървене, беше слабо и не му обърнах внимание но сега се засили и съм много притеснена Cry

# 48
  • Варна
  • Мнения: 725
winter преди няколко месеца и аз имах кървене ,по скоро кафеникаво , което продължи 15дни..... оказа се ,че имам кистичка и малък полип. След терапия всичко се изчисти 🙂 Отиди на преглед , най-добре се вижда какво има след менструация, и все пак ти пожелавам да не ти дойде. 🙏😊

# 49
  • Мнения: 1 484
Здравейте момичета не знам дали ме помните при мен май месец се оказа извънматочна бременост.Искам вече да започнем с опитите .Без дясна тръба съм доктора ме увери че лявата е добре мисълта ми беше дали да правя цветна снимка или да се оставя на течението и каквото стане.Имам син на 14 г .Аз съм на 36 не мисля че ми е късно .Ще си запиша час при доктора който ми прави операцията но искам и вашето мнение .

# 50
  • Мнения: 182
Елислава ходихме да , аз съм с ендометриоза и нещата са сложни , надявам се да се получи естествено , все се надявам на чудо Simple Smile

# 51
  • Мнения: 583
Теди, задължително си "продухай" тръбата. Даже не знам дали с пяна не е по-добре. Междувременно си пусни изследвания, за да си спокойна. Успех!
Редактирам се, за да ти кажа, че в никакъв случай не ти е късно, напротив.

# 52
  • Мнения: 1 725
Момичета, записвам се за първи път в темата. Имам доста глупави въпроси, но знам че вие сте с повече опит, тъй като от този месец съм в джаза. Знам, че тестта за бременност се прави най рано на първи ден закъснение, все пак какви са опциите за по-ранни проверки. С тестовете за овулация намирате ли по-адекватно решение и светъл прозорец, неочаквано изменение на овулацията в последователни месеци, липса на такава в какъв процент. Интересувам се с оглед, че хем не искам да ги оставям нещата да се случат като по чудо, хем да не губя време и да имам по адекватна реакция.

# 53
  • Мнения: 1 073
Реееейв, зверска тема! Суперска, много ми харесва ❤ Чакаме тееее, пожелавам да е едно зверски бързо раждане и това розово памуче сладко да го гушкаш силно!
Иве, благодаря ти за това прекрасно преживяване, през което взе и нас! Аз си запазвам шанса да продължа да следя хубавото развитие ❤ Пък и едно гушкане да направя някой ден 😛 Благодаря ти! Целувам ви всичките и онова лудото момиче, което скоро ще празнува голям празник с брат си, ЯКООООУ!
Ели, пожелавам след 7 дни да ни зарадващ зверскииииии!
Кристи, теб пък след 3 дни те чакаме 👀 малко остана! Ох, дай Боже!
Марголота, с теб съм! Кога се очаква да те прегледат? Имали някакви надежди за по-скорошна среща?
Мили нови момичета, пожелавам ви да не се задържате! Но искам да ви кажа, че всичко си струва! Всичко! И никога не губете надеждата! Да, може да е след година, две, та дори и 3, но всичко си струва! Първият положителен тест, сърчицето за първи път, да видиш как се мятка като риба на сухо 🤣 лудница абсолютна! Но си струва! Дай Боже след + тест всички да не изпитаме страдание повече! Каквото било, било - вече само хубави неща ❤

# 54
  • Мнения: 1 996
Лиилоо, стискам зъби  и броя дните...На 10.12 съм при хематолога за изследвания и терапия, надявам се да мога да мина и през АГто, дори и с много чакане, че часове официално няма до края на месеца. Днес се паднах на нелюбезната й медсестра, според която не се знаело дали ще стане, ама смятам да вися там в четвъртък докато ме изгонят, едва успях да си освободя от работа и искам да го използвам Joy Иначе за пореден път се убеждавам, че 14 days long wait нищо не е в сравнение с чакането след това. Имам силен ПМС и гадене, гърдите ме болят (този път не са почнали да растат още) и вечер умирам от студ и губя картина в 20 часа, та се надявам да са положителни знаци за растящо ЧХГ.
Стискам много силно палци на Кристи, Манди и Ели, както и на всички други нечакащи момичета! Heart
Успех на всички!:four_leaf_clover:

# 55
  • Мнения: 1 781
Марго много хубаво звучат тези симптомииии. Пази се, почивай, топли чорапи, да не ти е студено. Много палци! Green Heart
За трите ни момичета след трансфер специално също. Ама и за всяка друга в играта/борбата.
Днес е денят на Рейв, аз покрай раждането не й благодарих за темата ама сега да напомня, че в една тема се разписахме Б и чакам в 1 тема да родим!
При мен всичко е ок, бебчо е ок, здрави сме и се заобичваме, чакам с нетърпение да си тръгнем утре.
Кураж и не губете надежда в този месец най изпълнен с вяра от годината!
Eдит: изписват ни днес! Ура!

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 12:54 от Ivied

# 56
  • Мнения: 2 496
Здравейте, момичета! Обещах включване в петък. Ходих за последната фоликулометрия. Наложи се да ме прегледа заместник на заместника, защото и той бил под карантина 😒 Та... 13ти ден от МЦ... само 7мм. 3то поредно мнение за фенестрация на яйчниците. Днес пуснах антимюлеров хормон и ще се готвя за лапаро следващия цикъл. Казаха ми да кандидатствам и за фонда след това и честно казано, не знаех, че за Бургас има отделен за инвитро. Аз много се надявам да успея да се оперирам в тази обстановка и да ми дадат поне 30дни болнични..за да се успокоя и да си почина, а надявам се и да имам О още на следващия МЦ, да стане чудото по естествен път. Ще се радвам някой да ми пише как точно става кандидатстването. Благодаря ви, момичета! Стискам палци на всички ❤️

# 57
  • Мнения: 2 119
Маргооо, честито, мила! Пожелавам ти от сърце лека бременност и пухкав финал! Стават чудеса!!! People Baby

Кристи, Ели, Манди, силно съм стиснала палците за вас! Всичко да се развие по мед и масло както си трябва! И живи и здрави лятото да гушкате щастийцата! Hands Pray

Време е всички да полетите към отчетната и да я препълните! Пожелавам с цялото си сърце през 2021 да бъде бейбибума в Искам бебе и да не остане ни една очакваща от вас! Замерям ви с памперси! People Baby Symbol

Хайде  Одри, Пълнолуние, Йоана, Локо, Арвенче, Уайлд Бойс, Сънче00, Ро, Тинти, Слънчогледче, Орхидея, Джоди, Фре, Антонели, Билиййв, Невърче, Герика, Хибискус иии със сигурност изпускам някой...хайде на всички пожелавам от сърце бебчета 2021! Flowers Hibiscus

# 58
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета с поликистоза съм и начална ИР, на 20г., правим опити от 2 месеца близо, дано годините ми в случая помогнат, стискам палци по Коледа наистина да се случи и чудото на всички ни.❤

# 59
  • Мнения: 702
Марго стискам ти палци мила, вярвай в твоето чудо, всичко ще бъде наред ❤️! Гушкам те и чакам с нетърпение да минат прегледите, всичко да бъде наред и да си спокойна 😘. Прегръщам те 🤗
Жасминче много мило, благодаря от сърце ❤️, дано 🙏 и аз го пожелавам на всички ни от сърце!
Чакам си аз нашето хубаво трио да започнат да избухват с тлъсти чертички 🥰 Кристи, Манди и Ели ❤️🙏🤗 и да повлекат крак на всички ни!
Борнче радвам се че писа, голяяяямо гуш на вас 🤗🍼😘
Аз чакам търпеливо понеделник живи и здрави, да пусна имунологичните изследвания и ще се възползвам с едно боцкане да проверя фолиева, б12, б6 и хомоцистеин. До сега съм изследвала само фолиева и Б12. Стискай те ми палци 🤗

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 14:50 от Believe*

Общи условия

Активация на акаунт