Купони за семейни

  • 2 075
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 509
Излизам задължително всяка събота вечер с приятелки.За прибирането различно-към 3-4 ч.

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да излизах с приятелки, но напоследък все ни се разминава купончето,а взе да ме стяга шапката  Mr. Green, май е време да си спретнем женско парти.

# 17
  • София
  • Мнения: 726
Преди ми се случваше по-често. В момента приятелките ми са с бебета и не съм излизала по женски отдавна.

# 18
  • Мнения: 1 403
От време на време излизам по жески партита  Peace Не е много 4есто, ама организацията е малко трудни4ка докато вси4ки се навият  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 418
Да,когато ми се обадят,че има събиране ходя.Прибирам се по различно време.Последният път в 6.00  Mr. Greenсутринта.

# 20
  • Мнения: 4 473
За последните 7-8 г това лято ми беше най-купонджийското. Като изключим него, излизанията ми са май предимно за форумските срещи. С другите ми приятелки все не можем да се организираме или нещо все се случва в последния момент, та я се видим веднъж годишно, я не. Следобедните кафета не ги броя.
Чакам събота с нетърпение.

# 21
  • Мнения: 819
о,да!Бяхме голяма компания в градинката и когата повечето бяхме напълно изкукали и депресирани  Mr. Green решихме,че просто трябва да си организираме такива женски излизания.Разбрахме се всеки последен петък от месеца.Е,естествено не стана точно така,но традицията си я зяпазихме и вече няколко години почти всеки месец правим такова излизане-на кръчма,на клуб или домашно парти-кога как дойде,но задължително без деца и мъже.Преди 4-5 сутринта не се прибираме.Наистина действа много добре на психиката,забравяш и проблеми и всичко/поне за една вечер/.А на кафенце след работа с децата си е почти ежедневно.Общо взето не се оплаквам-като се видя със старите дружки и всичко ми минава  Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
Все още ни харесва да сме винаги заедно Heart Eyes Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, излизам. Може би в месеца веднъж се събира, но без да броиме съботно-неделните дневни матинета с децата.
Имам приятелки от детинство, с които сме неразделни до ден днешен и няма да спра да се виждам с тях Simple Smile

# 24
  • Мнения: 22 935
Веднъж месечно да.И аз съм човек де Mr. Green
Даже днес съм
 на такава сбирка Sunglasses

# 25
  • Мнения: 4 546
чак на купон - не. понякога излизам с приятелки "по женски" - на кафе или пък кръчмичка. на клубове и дискотеки нещо ми мина меракът да ходя, така че не се прибирам в малките часове на нощта

# 26
  • Мнения: 184
С приятелки излизам на кафе до към 21-22,00 часа най-късно. Иначе предпочитам да сме заедно с мъжа, ако ще се ходи на купон или дискотека Party

# 27
  • Мнения: 337
чак на купон - не. понякога излизам с приятелки "по женски" - на кафе или пък кръчмичка. на клубове и дискотеки нещо ми мина меракът да ходя, така че не се прибирам в малките часове на нощта

Не обичам шумотевица и навалица и предпочитам да си домоседя Joy Joy Joy
Мъжът ми си излиза и нямам нищо против, тъкмо си оставам сама в къщи Grinning и дистанционното си е пак само МОЕ Crazy

# 28
  • Мнения: 460
 Laughing
wseki ima nugda ot prostranstwo!taka 4e da giweiat kuponite Hug

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В много редки случаи!

Общи условия

Активация на акаунт