На пазар във Варна - тема 61

  • 32 716
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 377
Аз лично никога повече не бих отишла в Лина.
Защо?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 556
Къде мога да намеря баклава с шам фъстък?

# 17
  • Мнения: 15 356
Къде мога да намеря баклава с шам фъстък?
Турския магазин в Делта.
Блу Тюркоаз,много са ми съмнителни ФД ,страшни намаления ,ето пример.Харесала съм една линия на конкретна марка,ще търся .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Не знам защо имат такива драстични намаления на някои неща. От часовници не разбирам, среден клас Festina, Fossil примерно, каквото сме купували от чужбина, това е като качество и тук. След  ползване на Смарт часовник за мен е немислимо да се върна към друг и изобщо спрях да се интересувам и гледам. Всичко, което съм купувала от ФД, си е било редовно. Има марки обаче, на които прекаляват с цените. Например USPA, хем от Турция ги зареждат, а уж намалените им цени, са в пъти по високи от турските.

# 19
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 782
Ще се ходи за шоколади до Фрито. Благодаря.

# 20
  • Мнения: 13 668
Благодаря за насоките за мъжки портфейл от Фешъндейс. Имаше много модели, добре че точно знам какво търси ММ. Избрах Фосил (дали не е имитация) , а точно неговия модел беше и с намаление. Пристигна за колкото дена ми обещаха, в метална кутия, прекрасно опакован, с етикет и даже цена в Евро залепена на две места ( изделието и кутията). С намаление ми излезе  малко под 80 лева и имах безплатна доставка. Сега остава мъжът ми като го подноси та да видя как е и като качество..
 иначе предният му портфейл на Арт изкара 5-6 години, много качествен излезе.

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 18:26 от _re_ge

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Преди години имах портмоне на Арт, много мека кожа, добра изработка, но беше прекрасен тюркоазен цвят. Само за няколко месеца кожата се захаби от ползване, от търкането в хастара на чантите, които в повечето случаи са тъмни. Яркият цвят се загуби. Следващото портмоне беше Фосил, от Морска гара. Страхотно си е и вече няколко години съм с него (поне 6).

# 22
  • Мнения: 15 356
Re-ge,в друга тема имаше противоречиви мнения за ФД,и супер доволни и крайно недоволни.Да му е пълен портфейла и със здраве да си го носи.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Много съм капризна аз за портмонетата обаче като харесам някое после си го нося с години. Много време изкарах с мъжко портмоне. После минах на дамски по ред причини, но моите все са полупразни, защото отказвам да нося документи и карти вътре. Тия дни май пак ще си търся. Сегашното нещо не ми е удобно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Да дам информация за free shop-а - бях в 8.45 там,  пред мен 7-8 човека, отвориха малко по-рано. Като излязох около 9.15 отвън чакаха поне 20 човека,  вътре също се беше понапълнило. Мен ме помолиха за услуга да купя часовник на Fossil, иначе едва ли щях да отида.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 735
А от кои кожени колани бяхте доволни? Нещо не се оправям с търсачката на форума Blush

# 26
  • Мнения: 5 382
Благодаря за темата. Аз ще имам ортоп.обувки, попаднах на лекар , който е читав и ми видя деформираните крака несъбута, окуражи ме да се пробвам не само за стелки.Ако някой иска да пита- на лични.

# 27
  • Мнения: 10 611
Благодаря за мненията ! Ходих днес в Св. Клементина да си направя прегледа - е те няма такова претупване ! Целия ултразвук беше точно 5 мин. , да не говорим, че някой органи изобщо не ги погледнаха. Явно човек трябва да ходи на частен преглед, ако иска нещата да са както трябва !
И аз мисля да отида към фрийшопа, ама да видим кога.
Ходих в Сиела във ФК да проверя за книги - вътре лудница и хора без маски щъкат между рафтовете с книги и не им пука изобщо. Не знам какво племе сме ....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 471
И аз имах мераци на фрийшопа ама като слушам какво е, ще пропусна. И без това само глезотии щях да взимам, мога и без тях да мина.

# 29
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Аз лично никога повече не бих отишла в Лина.
Защо?

В предходната тема коментирахме отново, основно грешни резултати, на сериозни изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт