На пазар във Варна - тема 61

  • 32 712
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 290
На Морска гара е невероятна лудница,минах да се  разходя имаше опашка пред коледния базар и пред фрии шопа.

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има опашки защото имат пропусквателен режим от седмица насам.
  Някой се е обадил и разпищял на общинска полиция и РЗИ  и сега е лудница пред коледния базар и фрии шопа....което е абсолютно безсмислено - вместо навътре сега са пред входа на още по-големи тълпи до коледния базар морска гари и до тях стоят полицаите и гледат като гърмени зайци....абсолютно безсмислие е този пропусквателен режим.

интересно че никой не пищи за 50 пъти повече хора в Джъмбо и все още няма пропусквателен режим във Варненското джъмбо....само в пловдивското след много репортажи има.

# 32
  • Мнения: 10 610
Ами крайно време е някой да се обади и за там. Като гледам стадния инстинкт е взел превес, в симбиоза с липсата на здрав разум е доста опасна комбинация. Днес за пръв път видях полицията да проверява за маски в автобуса. Ами това трябваше да е от самото начало на мерките не от сега но важното е, че го има!
Къде в града има магазин където могат да се купят сушени водорасли, без Балев ?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Аз пък не я разбирам тая мания по Джъмбо. Боклук до боклука е вътре откъм стоки, задушно, претъпкано и на всичко отгоре откак разместиха пътеките, така че човек да е принуден да обиколи хубаво навсякъде, аз тотално ги отписах. Там може да ме закара само крайна нужда.

# 34
  • Мнения: 3 960
В Кауфланд днес разтикваха стадото....
Като видят, че някой се залепя за теб на витрина или опашка - идваха да правят забележки.
Пръскаха всички колички (дръжките) на влизане обилно.
Обаче в Лидл направо на главата ми се качваха 🙄 Охраната на ескалатора  на входа си говориха. Дезинфектанта е по желание 😒

Добре, че правя по един пазар на седмица.
Тази навалица не я разбирам. 
Джамбо-то пък няма да го коментирам.
Лудница е 🙄

# 35
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
А няма ли норматив на колко кв.м. колко човека може да има и се оставят само толкова колички, охраната следи всеки да влиза с количка Ако магазинът е по-малък да ти дават примерно кошница или закачалка (в магазините за дрехи), като излезеш я дезинфекцират и я дават на следващия.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Сушени водорасли има постоянно в Булмаг (на Чаталджа и в мола със сигурност). И кори за суши имат.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Мен пък тази истерия ме дразни. Който толкова се е стресирал и го е страх от мечки, да си седи в къщи и да пазарува онлайн. Чак толкова няма да се свърши светът без когото и да е от нас.... А и нали не мисли някой, че ако не е ковид, ще сме безсмъртни?
Всеки си има виждане по въпроса Simple Smile
Да се придържаме към темата, предлагам Simple Smile
Дали Номинейшън и Пандора имат някъде щанд извън моловете?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Pandora има в Димов.

# 39
  • Мнения: 3 960
Мен пък ме дразни това, че не се спазват  мерките! Щото за едните може да работят, а другите седят затворени и без пари?! Защо?!
Не, за щастие не съм засегната пряко и не за това мрънкам.

И това си е баш по темата, сори Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Благодаря, Blue Turquoise Simple Smile

Отговорът на въпроса ти вече не е по темата Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 960
Твоя пък щото е 😂

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 227
За Nomination - отговарят във фб, както и бях им намерила мейла,  че ми трябваше нещо точно преди да затворят моловете.

# 43
  • Мнения: 10 610
Дами, темата е за пазар , не за Ковид. И мерките са за всички, без изключение !  Ако има някакви нарушения има как да се сигнализира.
   Съвсем друга е темата, че на българина втория акъл му идвал, когато му бръкнели дълбоко в джоба, здравето и на още едно място дето слънцето не свети !  Wink
  tina_vn, благодаря, ще проверя утре там.
Също и качествен соев сос ще търся, дано да има.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Alexandra, благодаря Hug Свързах се вече.

Кога ли ще му дойде акъла на българина, че доносничеството не е положително качество, се чудя.....

Общи условия

Активация на акаунт