На пазар във Варна - тема 61

  • 33 095
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 698
Кога ли ще му дойде акъла на българина, че доносничеството не е положително качество, се чудя.....
Това с доносничесвото както го наричаш се пробвай да го обясниш в някой други дъжави. Германия е най-близката. Съседа ти има право да ти снима колата ( или всеки който я види ) ако си паркирала неправилно или правиш някакво нарушение и да изпрати кадрите в полицията - веднага ти получаваш глобата. Същото е и за много други неща - слушане силно на музика, правене на барбекю ( дима пречи на съседите ), запалване на струпаните на купчина в двора ти листа и сухи клони, непочистване на листата на алеята пред вас, кучето ти е свършило нуждите си и не си почистила след него ( защото си бързала ), нямаш маска на обществено място ( ако контролата на входа по някакъв начин те е пропуснала ), ...... Няма да говоря за преписването на изпит в университет за което направо те изключват Wink  Има си правила и те се спазват. Имаш свобода, но не и свободия ! Simple Smile

# 46
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
В Джъмбо има пропускателен режим, лично днес аз изкарах невероятен късмет, като влизах към обед. На излизане видях огромна опашка отвън. Направи ми впечатление и на Кауфланд Възраждане, че на паркинга имаше 10 човека охрана, които наблюдавах колите. Вътре на всеки кантар имаше служител от магазина, който теглеше. Това за охрана на паркинга ми направи добро впечатление.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Охраната от 10 човека на паркинга какво точно наблюдава, не ми стана ясно?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Вчера пък в Лидл на окръжна се чакаше само 10 и 30 и после се регулираше ескалатора. Влезе всеки през магазина.
Като влязох обърнах внимание, защото влязохме много хора наведнъж-ами имаше такива, които търпеливо изчакваха за щанда и други, които се бутаха.
Ами като няма самосъзнание за спазване на наложените мерки и 200 охранителя да има не виждам как ще се случат нещата.
Това като с тестовете.. аз бях с антигенен, но 20 дни стоях вкъщи, мъжа ми и детето ми също и мъжа ми 3 седмици по ред си прави тестове, за да не позитивира, а да е сред хора и в същото време познати с ПСР и официална карантина си се разхождаха ежедневно.
Извинявам се за спама!

Къде продават вино на винарна Старо Оряхово?
Не ми се занимава все с поръчки...

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Охраната от 10 човека на паркинга какво точно наблюдава, не ми стана ясно?

Да не паркират на инвалидните места -  в Младост  и  Бриз  са по  над 20 бр инвалидните места и плътно до вратите и се избиват баровците с градските джипове Порше кайен -  Ку 7  и прочие да спират на инвалидните места....като най-често слиза от джипа 20 годишно 45 кг. блонди.

# 50
  • Мнения: 15 356
Тъпо,много тъпо.Ние спираме винаги на места обозначени за родители с деца,откакто имаме дете разбира се.Като бях бременна не сме,но съм виждала спор -защо спряхте тук,ми бременна съм,ми то е за хора с деца,ми моето е в корема и т.н,но и хора без дете в колата спират на тези места,понежа са близо до входа.
На лидъл окръжна ходя често,понеже ми е на пешеходно разстояние.В неделя ходих за рекламация,като тръгвах спря кола на жандармерия чак,влязоха с проверяващи.Отивам вчера и пропускателен режим,днес ходих понеже имах отговор на рекламацията и всеки си влизаше.
Ели,на Чаталджа,първата успоредна на Ген.Колев има едно гаражче в ляво се пада,продават алкохоли и мнооого вина.Има огромен избор,ако ти е попътно хвърли едно око .Ние купуваме едно поморийско с раковина и 5 литрово совиньон блан едно.На по-ниски цени продава човека и добре консултира.

# 51
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Къде продават вино на винарна Старо Оряхово?
Не ми се занимава все с поръчки...

на пазарчето в Чайка има магазин за яйца и в него продават и вината.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Къде продават вино на винарна Старо Оряхово?
Не ми се занимава все с поръчки...

на пазарчето в Чайка има магазин за яйца и в него продават и вината.
В супермаркета до бариерата на пазар Чаталджа също има техни вина.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Мерси, момичета!
Утре имам ходене и на двете места.
Бобчита, улицата да не е тази, на която има и бебе борсички.
Първата от ген. Колев успоредна посока цветята?
Супермаркета на бариерата ясно, магазина за яйца в чайка мисля също го знам на пазарчето.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 14 540
"Casa Viva", на ул.Бенковска е специализиран магазин за вина. Имат най-добрите от българските изби.

# 55
  • Мнения: 15 356
Ели,точно улицата с бебе борсите е.
"Casa Viva", на ул.Бенковска е специализиран магазин за вина. Имат най-добрите от българските изби.
Casa vino ,не е ли?Даже имат едно парко място за клиенти .

# 56
  • Мнения: 10 698
Във СкладЪ, който е до Лидъл на Окръжна има всякакви вина, мисля, че ако питаш за нещо конкретно могат да ти доставят.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Супер сте, благодаря!

# 58
  • Мнения: 15 356
СкладЪ са много отзивчиви,няколко пъти съм купувала алкохоли и ръчно правени бонбони и шоколадови предмети(тръбен ключ например).Много добре ме консултираха винаги,и аз мисля че могат да доставят нещо конкретно

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Магазинче за вино съм виждала и на Княз Борис, сравнително ново е. Точно до онази църква, срещу хотел Графити, има една бъчва отпред. Видя ми се добре заредено.

Общи условия

Активация на акаунт