Чувство за вина след изневяра...

  • 19 629
  • 951
  •   2
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 955
А като си помисля, натискане и секс в кола ми се е случвал в ученическите години, че нямаше терен.
Мъж на 30 да си го иска в кола, на момента..явно няма капацитет да си го получи по друг начин!

Рози и Бодли, тва е щото нямаше достатъчно коли от типа Кадилак Гранд Национал.
Ако ти се беше случвало в такъв, нямаше да питаш за по-голям терен Simple Smile

Тогава бях млада, пъргава и влюбена:)
Сега съм стара, тромава и мрънкаща:)) Колата не ме вълнува:)

# 916
  • Мнения: 6 596
Е па празници са, нема лошо.

# 917
  • София
  • Мнения: 62 595
Авторката сигурно вече десети сън сънувах. Освен ако утре не ни изненада със сватба.

# 918
# 919
  • София
  • Мнения: 62 595
С годеника, който снощи заспа рано-рано

# 920
  • София
  • Мнения: 12 690
С годеника, който снощи заспа рано, рано

Ааа, неее... предвиждам неочакван обрат! Авторката забременяла от свирката, а колегата, омагьосан от златните й усте, й е предложил и ще припознае бебето Joy

# 921
  • Мнения: X
От цялата тема излиза, че половината коментиращи биха правили секс спонтанно. Друга половина само след попълнена декларация за съгласие и да не е в кола. А малка част биха си вдигнали гащите точно преди еякулазията.
Каквото и да напишете от тук нататък само бихте се изложили допълнително.

# 922
  • София
  • Мнения: 12 690
Що бе, аз и спонтанно съм правила, и в кола съм правила... и спонтанно в кола... ама нямаше писъци, гоненици и заповеди да се качвам на задната седалка Wink

Иначе готина застраховка с излагането... но на нещо толкова елементарно, няма как да се вържа.

# 923
  • Мнения: 2 204
Каквото и да напишете от тук нататък само бихте се изложили допълнително.
challenge accepted

В заключение мога да кажа, че макар и всичко да свърши мирно и участниците да не се изпокараха, цялата работа оставя леко нагарчащ вкус. Защото дори ей сега авторката да каже - всичко е лъжа, просто ми трябваха доброволци за една върба - та дори да е така, незачитането на едно тройно "не" не би трябвало да бъде оправдавано. Ако ще да е измислено.
Но пък за мен лично изчитането на цялото тва нещо бе полезно и ме обогати духовно, защото научих думата "шушито", така че всяко зло за добро.

# 924
  • Мнения: 6 596

Знаех си, че не трябва да чета по диагоналния метод, ето сега, пропуснал съм разни важни думи.
Тва ще да е от зодията.
Та като казах зодия, няма ли някакво астрологично обяснение тая история?

# 925
  • Мнения: 10 993
Авторката е близнак, колегата е овен!

# 926
  • Мнения: 49
хахах С глас се смея вече! Темата е култова. Джеймс, пусни един музикален клип за лека нощ, pls

# 927
  • Мнения: 6 596
За вас винаги !

Вече съм го пускал, но често слушам това парче напоследък, та ще го завторя Wink
Пък е и подходящо отвсякъде .за темата

# 928
  • Мнения: 49
Merci (и аз да съм по темата). Супер е! Ама и Scarborough Faire много ми харесва.
Лека нощ.

# 929
  • Мнения: X
Ехаа, ви още малко и ще се харесате!

Общи условия

Активация на акаунт