Кралски работи и клюки - януари 2021

  • 63 978
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: X
Този е яко изкукал

# 1 096
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Софи, стари снимки


Скрит текст:








Даяна
Скрит текст:



Всички от семейство Маркъл са много меркантилни, ще пишат книги, ще правят филми и интервюта 🤢

# 1 097
  • Мнения: 4 076
Ако Маркъл не направят книга или филм,някой друг Скуби ще го направи вместо тях.Защо тогава да не се възползват те.Не е и на 100% сигурно,че ще я очернят,може даже да е обратното.От всяко положение ще й дадат още време под прожектора,,което е добре за нея.

# 1 098
  • Мнения: 9 583
Не е изненадващо, че се опитват да осребрят роднинството си с нея. Популярен начин за преживяване на много мижитурки с известни роднини/партньори/ бивши такива. Някои го правят по неприятно-грозен начин, други по-елегантно. Крайната цел винаги е една и съща $$$ плюс погалено от прожекторите его.

# 1 099
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Красноречиво показва в що за семейство е родена "херцогинята". Чичко Паричко на първо място. Разбира се, завоалирано от немай къде зад благовидни предлози.

# 1 100
  • Мнения: X
Никой не си избира родата

# 1 101
  • Мнения: 1 939
Крушата не пада по далеч от дървото.

# 1 102
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Така е, не си ги избираме. Но е очевидно какви ценности възпитават едни семейства у потомците си и какви възпитават други. В това отношение двамата с Хари са на различни планети. Тая работа с "противоположностите се привличат" е само в началото. За стабилен брак и дългогодишен живот заедно е нужно много повече. Подобни различия с времето излизат наяве и са опасни подводни камъни. Някои ги преодоляват. Някои не. Приказката за хората от една черга не е измислена без нищо.

# 1 103
  • Мнения: 13 682
И тя каква точно вина има за това, че е родена в такова семейство!
И защо след като вие самите отчитате, че роднините й не са читави, непрекъснато я упреквате, че иска да се дистанцира от тях.

И пак да кажа, защото по-напред ме изтриха неизвестно защо - на определена възраст и положение краката не е редно да се разголват до ръба на чорапите или гащите.

Това за различните черги се отнася до всички млади рояли днес Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 19:54 от птица

# 1 104
  • Мнения: X
Крушата не пада по далеч от дървото.

И ако съдим по родата за хората, то тогава КС е за гилотината направо. Йорките не ми се мисли какви са и те 🤣

# 1 105
  • Мнения: 2 039
Ами той дядо му Филип,нали му беше казал,че хора като тях не се женят за актриси?Или както казваше баща ми "...има си жени за ходене и жени за женене.."

# 1 106
  • Мнения: X
Точно пък дядо Филип какви скелети и мръсни гащи има в гардероба сигурно...

# 1 107
  • Мнения: 4 940
Не е изненадващо, че се опитват да осребрят роднинството си с нея. Популярен начин за преживяване на много мижитурки с известни роднини/партньори/ бивши такива. Някои го правят по неприятно-грозен начин, други по-елегантно. Крайната цел винаги е една и съща $$$ плюс погалено от прожекторите его.
Така е. И Мидълтънови осребриха връзката на дъщеря си, но по "по- елегантен" начин. Днешната статия за кучето си беше точно ПР за Джеймс, който развъжда кучета.
Томас Маркъл ми е абсолютно дъно като родител. Мисля, че всеки от нас има представителна извадка около себе си за "непослушни" деца, чиито родители не са ги изоставили и обърнали срещу тях, защото са такива. В крайна сметка и Мегън нищо лошо не му е направила...И целта на Томас е ясна. Обаче не я постига по умния начин като Мидълтън Simple Smile
И една хубава снимка на майка и дъщеря, от всички родители Дория ми е най- симпатична

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 19:39 от Tiramisu29

# 1 108
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Принцеса Даяна на път за училище-пансион. (1970-те)

# 1 109
  • Мнения: 16 868

Чарлс и Ан на сватба

Общи условия

Активация на акаунт