Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

• 20 321
  • 334
  •   1
Отговори
# 330
Момичета, тези от вас, които са правили някакъв жест към следящия ви лекар и съответно израждащ, какво сте подарили или направили като жест?
Моето раждане не беше леко, но съм благодарна на екипа и най-вече на д-р Певтичев. Но незнам как се процедира.
Благодаря предварително.

# 331
  • София
Здравейте, аз пак пиша с въпрос. Кога точно се минава на преглед при д-р Григорова  преди ило след консултациите с анествзиолог и кардиолог и задължителен ли е? Питам, защото нито АГ ми е споменавала, нито пък откривам официална информация за този преглед. Благодаря за отговорите! Simple Smile
На 27.05 бях на консултацията с кардиолог и анестизиолог. След това, всяка седмица съм на запис на тонове и преглед след това. Имам планирано секцио - по мед. причини на 16.06. Вчера последно бях на преглед преди операцията и д-р Григорова не е споменавана.

# 332
Здравейте! Имам въпрос относно обменната карта, тъй като не мисля да оставам да раждам в Щерев. Задължително ли трябва да я потърся от следящия лекар или могат да ми я дадат и от регистратурата?

# 333
  • София
От лекаря се издава! Регистратурата са момиченца без медицинско образование, само предават документацията между лекар и пациент и принтират резултати.

# 334
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт