Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 583
И друго. Може ли да споделите как миете прозорците на колите отвътре? Аз ги чистя с препарат за стъкла на сянка и ги минавам няколко пъти с хартия за ръце, за да не ги замажа. Доста успешно ми се получава, но с доста зор. Ако знаете някакъв друг начин. По мивките като съм си давала колата само с вода ги мият и вярно, винаги са замацани после.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Не ги мия. Децата ми са големи да пипат, колата ми е новичка, за момента няма нужда. Предното го замазах веднъж, три дни го чистих после, та другите не смея да пипам.

# 62
  • София
  • Мнения: 18 699
Само на автомивка ги мият.Не съм видяла замазано.Проверявсм и ако видя нещо връщам.Но аз и под калниците бъркам Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 6 308
Някой може ли да покаже как изглежда гела? Веднъж опитах с нещо подобно, тип консерва, но беше толкова силен аромат, че на децата им прилошаваше в колата. Държах го отворен седмица или две на терасата, с надеждата, че ще намалее остротата ѝ, накрая замина в казана.
Нещо такова. Ма повечето имат решетка с регулиране, да си отвориш, колкото ти е кеф.
Скрит текст:

Скрит текст:

И друго. Може ли да споделите как миете прозорците на колите отвътре?
 Ако знаете някакъв друг начин. По мивките като съм си давала колата само с вода ги мият и вярно, винаги са замацани после.
С това. Телескоп с въртяща се глава. А, заради формата се пъха и по кьошетата. Мноо добре става. Simple Smile Със или без препарат. И на мивка да измият, пак минавам само с това на сухо, става екстра. Simple Smile
Скрит текст:

# 64
  • София
  • Мнения: 1 583
Благодаря. Че от парното остават някакви кофти петна по предния джам и се побърквам. Особено на двувратката с този скосен прозорец отпред са много сложни нещата. Благодаря на всички.

# 65
  • Мнения: X
Петенце, това е най-качественият начин за почистване на стъклата.
Като най-ефикасен ароматизатор за мен са тези с кече и резервоар. Лятото в жегата по рядко се сипва върху кечето, зимата по често. Един такъв ме изкарва три до четири месеца.

# 66
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
И друго. Може ли да споделите как миете прозорците на колите отвътре?
 Ако знаете някакъв друг начин. По мивките като съм си давала колата само с вода ги мият и вярно, винаги са замацани после.
С това. Телескоп с въртяща се глава. А, заради формата се пъха и по кьошетата. Мноо добре става. Simple Smile Със или без препарат. И на мивка да измият, пак минавам само с това на сухо, става екстра. Simple Smile
Скрит текст:
Това откъде го купи?

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Онзи, благодаря, веднага ще потърся такова нещо!

Пп

Това ще поръчам сега, дано върши работа

https://www.amazon.es/Limpiador-Parabrisas-Extensible-Herramient … 028450&sr=8-6

Има много в Амазон, ама ще проверя в Алиекспрес сега.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 160
И друго. Може ли да споделите как миете прозорците на колите отвътре?
 Ако знаете някакъв друг начин. По мивките като съм си давала колата само с вода ги мият и вярно, винаги са замацани после.
С това. Телескоп с въртяща се глава. А, заради формата се пъха и по кьошетата. Мноо добре става. Simple Smile Със или без препарат. И на мивка да измият, пак минавам само с това на сухо, става екстра. Simple Smile
Скрит текст:
Това откъде го купи?
Имаше го преди 2-3 седмици в Лидл, с 2 вида микрофибърни накрайника, стъргало за лед и гума за вода. Може и да са останали някъде. Още не знам дали е ефективно обаче, не съм го ползвала.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 583
Такива продават даже по левчетата. В Практикер съм виждала.

Видяхте ли новото видео на Бричка с господин Илиев за шофирането през зимата? Много е полезно.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 308
Точно щях да кажа, че от някакъв стандартен магазин беше, може и от някой от маркетите, ма не помня. Има ги, не са дефицит.

# 71
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Прозорци бърша отвътре с микрофибърна кърпа за стъкло + препарат. Гъзурча се за предното, но успявам и стават супер. Не понасям мръсни стъкла. Ще потърся и показаната джаджа, за първи път я виждам.
Ароматизатори - само черния от Лидл ми понася и харесва. От останалите, което съм купувала, ми става лошо и спрях да експериментирам.

Последна редакция: сб, 30 яну 2021, 20:31 от НеПоКоРнА

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 1 583
С какви обувки шофирате, дами? Странно ли е, че имам определен чифт маратонки, с който се чувствам най-комфортно и шофирам предимно само с тях? ММ се опитва да ми каже, че не съм шофьор, ако не мога да карам с всякакви (той кара и с кубинки даже), но ако трябва да избирам дали да тръгна с колата с ботуши с подметка 3-4см и дали да се кача на трамвая, сигурно ще се кача на трамвай 🙄 Уплахът ми идва от там, че с по-твърда подметка или по-дебела нямам това усещане на педалите и най-много да се возя с морска болест в колата или да загасна някъде.

Между другото си купих ароматизатор гел, още не съм го сложила. 👍🏻

# 74
  • Варна
  • Мнения: 36 603
С всичко карам. Мога и с чехли, мога и с токчета. Но не ми е комфортно. Все пак няма да загася колата де.

На мен всекидневните ми обувки по принцип са по-спортен или туристически тип, така че си карам основно с такива.

Общи условия

Активация на акаунт